Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
22. okt 2009

andrejusa, aj ja si myslim, ze sa stale premiestnuje. a kolkokrat to aj citim podla toho, kde ma kopne. 🙂

andrejusa
22. okt 2009

alex... niektorí dr. nepovedia nič, ani ten môj moc okolo toho nekecá, ale buď rada, že povedala, že je všetko ok.

vefi... to by som bola aj ja nehnevaná, keby mi také niečo niekto povedal, koľko ste svoji? o nás si zas myslia, že by sme sa nevzali, keby niet bába, ale pritom bábo prišlo neskôr ako svadba. Tu u nás v dedine sú tupí ľudia a tiež asi zo závisti vravia že nám to nevydrží, no my sa ľúúúúúbime taaaaak silno

vefi89
22. okt 2009

preco su v ba uzavrete cesty??inak ani ja som neznasala, ked moj drahy robil rozvoz som mu volala kazdu hodinu, ci je v poriadku. a mohol ma presviecat kolko chcel, ze on je vyborny sofer, ale predsa nemusi len on pochybit.a nie raz sa stalo, aj ked sme isli do Bibione, ze mal dlhu cestu a strhavala som mu volant, ze kam ide.

garonka
22. okt 2009

andrejka ja som včera pukla od smiechu som odprevadzala maminu na električku a oproti utekala jedna baba mohla mať po 70tke určite ale vieš ako utekala s batohom na chrbte? ona určite i maraton behava 😀

babenko ma veľa miesta v brušku pokym je malinke ale keď vyrastie bude mu trocha tesno aj nas bude všetko bolieť 😀

andrejusa
22. okt 2009

že Vefi... som si myslela, ale kopnúť ťa asi môže aj ručičkou, to sa asi nedá rozoznať.

garonka
22. okt 2009

vefi od dnes do zajtra je v Blave summit ministrov obrany EU no na porazenie že obmedzili dopravu 😠 😠 😠 😠 a ja svojho uvidím v sobotu rano unaveneho, a ešte i skrine svokre pôjde skladať, chudak si neodychne vôbec ale jej to nevadí hlavne, že ona skrine bude mať 😠

vefi89
22. okt 2009

andrejusa, zobraty sme uz dva a pol roka a predtym sme sa poznali necelych 10 mesiacov. ale ja som v zivote takehoto chlapa nestretla. my sa vobec nehadame, vo vsetkom si rozumieme. a nemame ruzove okuliare, ale skor by som povedala, ze to zato, ze sa nehanbime za seba a svoju lasku ani na verejnosti

andrejusa
22. okt 2009

juuuj svokra stále hnevá? však aj tá moja, kašľať na nich. 😠

ja som na to písala, že sa asi bábo premiesňuje, lebo tak ako si písala kde ležká už teraz asi nemusí byť. A ja si už nepamätám ako bolo naposledy, lebo som na obrazovku kvoli mužovi vôbec nevidela.

vefi89
22. okt 2009

andrejusa ano, aj rucickou, ale ked ho citim na piatich miestach tak asi cestuje 🙂

Garonka, mala by si drahemu vysvetlit, ze sa musi setrit, aj ja to stale mojmu tlciem do hlavy, lebo ja sa o neho stale bojim. mu to vysvetlujem, ze co ja budem robit sama s tromi detmi a este aj nezamestnana. Ze nech si najprv na truhlu nasetri a potom nech sa derie od roboty 😀 😀

andrejusa
22. okt 2009

to je peknééééé vefi, aj my sa tak veľmi ľúbkame. Ja som celý život hľadala takého chlapa akého mám a keď prišiel, ani som neverila, že ma také šťastie stretlo konečne po toľkom trápení. Len keby tá svokra nebola taká šibnutá, ale mám ju na háku, hlavne že my si rozumieme.

alexkaa
22. okt 2009

neviem či sa možem k vam zamiešaŤ, ale trošku si to tu tak čitam, a vefi89, nepisala si nahodou že maš 20rokov? 🙂 A si vydata 2,5roka? Tak to je odvaha sa zaviazať s predpokladom na cely život už v 18tich.... toto obdivujem....

vefi89
22. okt 2009

jasne, prvorade je to co je medzi tebou a muzikom a ostatok dajte bokom. teda ja mam super svokru, ja sa stazovat nemozem. 😀
ja len nechapem, akou nahodou sme sa mi stretli a spoznali a zacali a tak. to nebudem moct detom vypravat aspon do osemnastky 😀 😀

garonka
22. okt 2009

andrejka

ona je niekedy normalna rano ma zavolala na olovrant 😀 lebo i ona je sama ale už zahlasila, že jej prišli objednane skrine tak v sobotu jej ich Miško posklada, a jej vravím veď v sobotu príde rano zo služobky unaveny, veď odšoferuje cestu z BA do KE a ona veď toľko sa vyhaja a príde, jaka je mudra, 😠

vefi

môj si toľko toho berie na hlavu že až, ale neda si povedať a minuleho roku od vyčerpania skolaboval, nepoučil sa no ja mu chcem len dobre. On ešte nevie, že jeho mamina už ma skrine doma, ale ja ho tam v sobotu nepustím nech si trocha odychne a aj mne sa povenuje veď od utorka som sama len s havom

vefi89
22. okt 2009

alexkaa, ja som bola taka rada, ze som vypadla z domu. som sa vydavala mesiac a den po 18-tich. ale nelutujem 😉

garonka, si dako stichla 🙂

garonka
22. okt 2009

alex kľudne sa k nam pridaj 😉 😉 😉 😉

garonka
22. okt 2009

vefi aj moja sestra sa vydavala v 18 v 19tich prve babo, a je vydata 19 rokov hoci za debila 😀 mňa on neznaša a ani brata, chcel by nam dirigovať cely život

vefi89
22. okt 2009

Garonka, tak to je velmi smutne, ze uz skolaboval. By si mu mala naozaj nieco potlacit do tej makovicky. A zasa aj on by si mohol uvedomit, ze prvorada si ty a Tobias a az potom robota

garonka
22. okt 2009

vefi šak ja tuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
22. okt 2009

Garonka to si krasne napisala 😀 😀 😀 som si skoro cvrkla, musim ist cikat 😀 😀

vefi89
22. okt 2009

alexkaa, ani mne lekat nic nepovedal, ale diktoval sestricke akcia srdca +, pohyby + a ja som ho ani nevidela na prvom sone, ale bola som stastna, lebo viem, ze bol v poriadku malinky

vefi89
22. okt 2009

garonka, len si dlho nic nenapisala, tak ci si neusla 😀 ale asi nam Andrejka usla

andrejusa
22. okt 2009

babenky, vy mátze obidve mužíkov šoférov z povolania? tým pádom sú preč aj niekoľko dní? ja by som to za svet nemohla... by som sa hrooozne bála sama doma a môj by asi ani nikam nešiel a hlavne teraz keď som tehu. Nebude tým vašim chýbať že budú málo s mimčami?

vefi... teda to je také erotische love story +++ 😀
svokru som aj ja mala celkom na začiatku fajn, ale potom jej nejak preplo 😠

garonka
22. okt 2009

vefi čo smiešneeeeeeeeeee? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som si teraz všímla že som pod pazuchou rozparala vetrovku 😀 a poriadne hadam sa mi ju podarí zašiť, to preto lebo sa snažím vrepať do minuloročnych vecí a všetko mi male 😎

andrejusa
22. okt 2009

bola som zliať vodu zo zemiačikov 😀

garonka
22. okt 2009

vefi neušla len havovi som utierala papuľu lebo on pije vodu a celu hlavu namočí do misky a na podlahe same kvapky vody 😀 😀 😀 😀

garonka
22. okt 2009

andrejka môj je len na služobke od utorka šli autom do BA a potom busom do Nemecka, on robí technickeho pracovníka riadi svojich ľudí, a na služobky musí isť furt 😠 teraz v tom roku bol už asi 4x no on musí a musí 😠

vefi89
22. okt 2009

andrejusa,
chvalabohu ten moj uz nie.teraz robi lakyrnika. 🙂
ja som bola strasne pripita (sa za to aj hanbim teraz) a na zaklade toho som ho zacala obtazovat. On bol dj, a hral v podniku kde som robila, len akurat som mala volno, tak sme si boli vypit s kolegom. A ja som ho isla povodne zvozit, ze co za kraviny hra, ze to nie je podnik pre pubertakov, ale pre starsich. a dako som pila a pila anakoniec ma chcel odviezt domov, tak som ho povodila po celom meste asi dvakrat. a potom mi zacal volavat a sa to dako zvrhlo. 😀

Garonka smiesne, ze za debila 😀 😀

andrejusa
22. okt 2009

však keď príde bábo, bude sa viac šetriť, sám zbadá, že to sama nemôžeš všetko zvládať 😉

vefi89
22. okt 2009

Garonka, ten moj takisto pije, sa ponori do vody az po oci. 😀

garonka
22. okt 2009

vefi ale fakt on je debil 😀 ešte i jeho decka sa ho boja, najstarší ma 18 ale ten chlapec je akoby z ineho sveta tie decka musia referovať kam idu, skym idu a prečo idu, to mi trocha pripada chore 😠 a minule vykrikoval, že cely deň si sedím na nete, sviniar jeden ja som doma lebo musím a nie preto že z radosťou chcem, a že som tehotna a mam problemy je moja chyba, ja ho beriem s rezervou lebo ten debil ma psychicke problemy, a ešte je jeseň krasen obdobie na depresie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre