Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
17. nov 2009

ale to je iba taky detail, vsak i tak po vacsine casu budes mat striesku zlozenu, aby si videla na maleho nie??

mne tu glukozu dokonca varili v lekarni, lebo mi dala horucu flasticku do ruky...nechapem, to ako stred iny ako vychod?? 😀 😀 vsak nie som z ruska 😀 😀

vefi89
17. nov 2009

som dostala taku chut na griz, a samozrejme, nemam mlieko 😠 😠

vefi89
17. nov 2009

inak som si dnes objednala novu obyvacku 😀 😀 kuk , je uplne na konci strany http://allegro.pl/item805109567_vasina_ustawien...

vefi89
17. nov 2009

ked budete mat chvilu, precitajte si tuto temu, je to rozpravkove
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

garonka
17. nov 2009

my mame z poľska gaučovku zatiaľ je super a stala nas 450 € krasna rohova s vankušikami a dvoma taburetkami

jaj o tych dvoch som čítala 😀 napíše ona a vzapätí jej priateľ sranda no môj drahy by tu na koníka ani nečuchol 😀

garonka
17. nov 2009

ta neviem či dobre mam že len prašok lebo i minule jedna do poradne prišla s hnedou fľaštičkou no veru že rozdiel vychod a stred 😀 😀 😀

garonka
17. nov 2009

idem papi rizoto mňam mňam tak pridem neskôr paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

vefi89
17. nov 2009

dobruuu chut 😉

lubka89
17. nov 2009

ahojte kocky 🙂 uz som doma konecne

vefi89
17. nov 2009

lubka, dako dlho nakupujes 😀

lubka89
17. nov 2009

ale nie dlho 🙂 dlho som bola v obchode lebo som tam skoro odpadla , my prislo zle :(

vefi89
17. nov 2009

to ti nezavidim 😒 to ako mdloby, alebo?? ja to mavam tiez, ale teraz pocas tehu sa mi to prveze upravuje

lubka89
17. nov 2009

ale to bolo take ja som cela obledla a cela som sa spotila a nevidela som pred sebou len hmlu :( bolo to strasne :(

vejula
17. nov 2009

Mne sa minule stalo zas že som celá očervenela a bolo mi na odpadnutie. Neviem asi blbý vzduch a dlhá rada 😖

vefi89
17. nov 2009

to poznam, mne na to pomaha sladke, je jedno, ci cukrik, alebo voda s cukrom. alebo si nebola hladna??alebo boo v obchode dusno?

lubka89
17. nov 2009

ale este ze som tam mala kolegine ktore mi hned dali vodu:(

lubka89
17. nov 2009

bolo tam dost teplo 🙂

vefi89
17. nov 2009

na to si teraz musis davat pozor, ja sa pre istotu vyhybam miestma, kde kuria az moc, alebo kde je vydychany vzduch
esteze sa vzdy najde niekto, kto pomoze 😉 a luubka,kedy sa to beriete??

lubka89
17. nov 2009

no uz teraz v sobotu🙂

vefi89
17. nov 2009

tak to je super, aspon budete mat zazitok a sa odreagujes 🙂 mas uz saty??

lubka89
17. nov 2009

ano mam ale nemam ich odfotene🙂

vefi89
17. nov 2009

a nakoniec si si pozicala, alebo kupila???sa tesim na fotky 🙂 🙂
normalne tu je jedna svadba za druhou 😀 😀
aspon ti konecne prestanu vraviet slecna 😀 😀 aj ja som vzdy s takou hrdostou :pani prosim, nie slecna 😀 😀 a vsetci len cumeli a nechapali 😀 😀

lubka89
17. nov 2009

som si ich pozicala 🙂 no ale to bude si zviknut

vefi89
17. nov 2009

si zvyknes velmi rychlo...aj ked ja kolkokrat aj teraz hodim podpis za slobodna 😀 😀 😀
pozerala si vcera televizne noviny??

lubka89
17. nov 2009

nie preco?

vefi89
17. nov 2009

bolo tam nieco pre tehotne, ze ked sa zamestna aspon na jeden den pocas tehu tak dostane.....a uz neviem co, lebo som bola v kuchyni...a dost by ma to zaujimalo, o co tam islo

lubka89
17. nov 2009

idem to pozret v archive dobre?
a kde to bolo ci krimi?

lubka89
17. nov 2009

a kde to bolo?

vefi89
17. nov 2009

neviem, sa mi zda, ze na markize, aj ja to hladam. ale urcite to bolo vecer 😀

vefi89
17. nov 2009

😠 neviem to najst

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre