Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
28. nov 2009

ake hodky?

zazalienka
28. nov 2009

jááj, zabudla som tam dať číslo.. naša svadbe trvala 3 hodiny komplet🙂)

lenocka84
28. nov 2009

len tak kratko?

zazalienka
28. nov 2009

bože, u mňa sa prejavuje tehu demencia.. trvale.. píšem jak hotentot.. noo, ano, my sme mali takú mini svadbu, o pol tretej bol sobáš a pred šiestou sme boli doma.. krátky spoločný obed a bolo..

lenocka84
28. nov 2009

to som povodne chcela aj ja, ale ked sa do tho zacali montovat rodicia zrazu nas je ze 60
i

zazalienka
28. nov 2009

vieš čo, je to na nezaplatenie.. a kopec ušetrených peňazí.. aj pre maličké.. my sme mali byť pôvodne my dvaja plus svedkovci, ale nakoniec sa tiež do toho zamontovali naši a bolo nás 20.. aj to už bolo dosť.. v podstate svadobný obed komplet vyšiel na 9000 Sk, čo bolo úplne super.. na viac ľudí ma už nikto nezlomil, aj toto bolo už dosť..

garonka
28. nov 2009

ahojte

jej vy sa tu o svadbe bavíte? ja by som sa vydala ešte raz 😀

vefi89
28. nov 2009

Dobry vecer vam.
Drahy konecne trafil ku mne a ako som sa tesila, ze sa mi bude venovat, tak on hned pred televizor a ide cumet 007. a ja ten film tak neznasam

zazalienka
28. nov 2009

garonka, ja už nie.. môj manžel mi bohate stačí a iného nechcem.. už nikdy.. a svadba bola úplne super.. moja prvá a dúfam že posledná🙂) ale bolo to krásne.. keď teraz pozerám na tú sukňu a moje brucho tak sa musím smiať.. 18 kg urobí svoje🙂)

garonka
28. nov 2009

ja by som sa vydala ešte raz a za svojho draheho 😀 mňam boli fajne kolače, jedlo no všetko joj joj joj

zazalienka
28. nov 2009

vefi my 007 nahrávame, aj keď neviem načo keď ho máme na DVD.. ideme kuknúť slávika, ja som zvedavá či Kulynko s Desmodom vyhrá.. už teraz držím palce.. je to moja srdcová záležitosť 😎

vefi89
28. nov 2009

ach, no ja neviem, ale pre mna by poslednuu dob nemusel televizor ani existovat

garonka
28. nov 2009

ja zas slavika nemôžem ani pozerať mne je ten Mokry tak nesympaticky 😠

zazalienka
28. nov 2009

no ja ho tiež moc nemusím.. ale Kuly je tam a to mi stačí... boooože som jak puberťáčka🙂)

garonka
28. nov 2009

noaaaaaaaa zazi to je normalka 😀 😀 😀 😀 ja kuk poštu pre teba 😀 ako stara baba

garonka
28. nov 2009

vefi aj si sa vyspala?

vefi89
28. nov 2009

nespala som vobec, to sa neda, ked je bachot na dvore. vsak ja som tu bola, som sa pekne pozdravila a nikto ma nevidel, tak som aj usla 😅

lenocka84
28. nov 2009

tak som tu opat
drahy sa podujal ze ma natrie, noooo tak som to zneuzila 😀 😀 😀 😀

garonka
28. nov 2009

ja som stale sama doma opustena 😠

vefi aj ja som chcela zaľahnuť ale nakoniec som radšej visela tu na koníku 😀

vefi89
28. nov 2009

Lusy, ja mam sice stareho doma, ale ako vzdy ho zaujima vsetko ine, len nie ja 🙄
Dufam sa v noci vychrapem, lebo zajtra nebudem moct ist na prechadzku s monoklami pod ocami 😀

lenocka84
28. nov 2009

lusy a kde mas polovicku?

zazalienka
28. nov 2009

mne moj manžo poobede natrel nohy a hneď som zalomila na dve hodinky🙂

vefi89
28. nov 2009

zazi pekne. a uz si zdrava??a ako Veronika?

garonka
28. nov 2009

no Leni moja polovička robí šofera celej svojej rodinke 😠 😠 😠 😠 😠 od rana no som už v kľude lebo dosť som sa rozčulila

vefi

ale aspoň ho maš doma, a krče stale v nohach maš? To hlavne v noci?

zazalienka
28. nov 2009

ešte kašlem jak odtrhnutá ale už to ustupuje.. Veronika príde budúci víkend tak som zvedavá či zasa nebude mať nejakú nákazlivú chorobu alebo čo.. máme ísť kamošovi na 40-tku..

vefi89
28. nov 2009

najma v noci, ale vacsinou, len ked chcem spat 😀 😀 to akokeby som bola zakliata, ze hned ako zavriem oci, tak mi nohy tancuju bez mojho vedomia 😀 😀 ale strasna bolest, neprajem vam to. Kolkokrat sa bojim ist spat, aby ma znova nechytili 😖

Ale dnes rychlo usiel den, ani neviem ako 😲

vefi89
28. nov 2009

Zazi, a doma to ma uz lepsie??ci este stale jej maminka vyvadza? a zacali ste nieco riesit?

garonka
28. nov 2009

vefi mne zas deň šiel strašne pomaly som sa nudila jak pes a ešte aj havo ignoruje cely čas chrape v košíku 😀

vefi89
28. nov 2009

To asi tym ze si bola sama. Si si mala dat s niekym rande a by bol vecer ani nevies ako 😀

garonka
28. nov 2009

no moja do takeho počasia kde by som šla? nechcem byť chorááááááááááá 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre