Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
7. dec 2009

Lubka čauko 🙂

lubka89
7. dec 2009

ahoj 🙂

garonka
7. dec 2009

vefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kde si zmizla? ozaj pri peci nehoríš 😀

Lubka čo dnes porabaš?

vejula
7. dec 2009

čafte kočky... Tak dnes sme boli u veterinára so psíkom, má zapálené hrdielko, tak mu dalo injekciu chudatko...

lubka89
7. dec 2009

a nic ako zvicajne sa nudim doma🙂a ty?

garonka
7. dec 2009

Lubka

ja som zašita v spalni obklopena časopismi klikam do notebooku 😀 a aj telka zapnuta tak dnes relax ale len nakratko lebo mamina príde po obede 😕

veji

neboj havo sa vylieči ja našmu ak vidím že kycha alebo smrka uvarím čaj proti prechladnutiu s medom hoci to nema rad ale vypije lebo je smädny 😀 to ho prejde ale pred mesiacom mal zapal močovych ciest prechladol nam keď sa nam otvoril balkon a on cely deň spal v zime môj zlaty dostal pichačku antibiotika a už je fit 😀

vefi89
7. dec 2009

už som tuuuuuuu

vefi89
7. dec 2009

Miško je od včera taký hyperaktívny, až nechápem. Večer mal štikútku a od vtedy sa nie a nie zastaviť. Ešte aj v noci ma buntošil 😀 😀 ale som rada, aspoň viem, že je v poriadku 😀 😀

garonka
7. dec 2009

no slava domaca pani že ste tu 😀 😀 😀 😀 😀

jaj štikutka? moje male ma aj 2x za deň 😀 a to ako rozpoznaš? že to akoby stale klopkalo v brušku nie?

vefi89
7. dec 2009

haloooooooooooooooooo ste ušli????zasa ste sa na mňa dohodli?????????????????

vefi89
7. dec 2009

ja neviem ako to rozpoznať, ale klopkal, alebo čo to vlastne robil asi dve hodiny v kuse v pravidelných intervaloch na tom istom mieste. 😀

garonka
7. dec 2009

vefiiiiiiiiiiiiii ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

lubka89
7. dec 2009

ahojte baby pozrite si prosim vas moje fotoalbumy vcera som sa fotila 🙂 nemam velmi velke brucho na 18tt? 😅

vefi89
7. dec 2009

a načo ti je toľko časopisov???veď sa musíš aj hýbať 😀 😀
ja si budem musieť ísť pílu naostriť a popíliť nejaké drevo, lebo akosi je pec hladná a nemám ju čím kŕmiť 😀 lebo podstivo, keď je drahý cez week doma, tak alebo robí všetkým všetko, alebo nerobí vôbec nič, pretože načo sa má unúvať on, keď má žen chlapa 😠 ž ma to začína vytáčať, že má čas na všetkých, len na to, čo treba sa sere

garonka
7. dec 2009

vefi ja sa vtedy snažim postaviť a prejsť sa po byte trocha sa ukľudni ale včera to nemalo chybu drahy mi povedal, nech sa vody napijem 😀 😀 😀

vefi89
7. dec 2009

lubka, nezdá sa mi veľké....pekné bruško máš 😉

Lsy, aj ja som skúšala vodu piť a nič. ale mne to nevadilo, bolo to zlaté, len mi ho bolo ľúto, čo ak si hlavu trieskal 😀 😀

lubka89
7. dec 2009

tak dakujem velmi pekne🙂

vefi89
7. dec 2009

lubi, nemáš začo, aspoň sa môžeš každému ukazovať a chváliť 😀

garonka
7. dec 2009

vefi a moje i nohami kope keď ma štikutku 😀 😀 😀 😀 😀 čo dnes varíš? ja mam od včera mňam

no budem čítať a čítať i konikovať a na každého dnes kycham švagrina ma vytočila 😠

Lubka

nahodou bruško je pekneeeeeeeeee take ako ma byť 😉

lubka89
7. dec 2009

uz aby to bolo za mnou ten porod 🙂 bojim sa toho velmi. a kedy ste zacali kupovat prve veci pre babatko?

vefi89
7. dec 2009

neviem, dnes asi nič nevarím, mám dosť roboty aj bez toho. Bratovi prepisujem diplomovku /platí ma salcami 😀 😀 / a medzitým vás kukám 😀
včera sme boli na obede u mojej maminy, tak som vravela polovičke, nech sa riadne natlačí, že doma nič nebude 😀 😀 a nepovedala som mu, že dokedy nebude 😀 😀

vefi89
7. dec 2009

Lubka, ja som začala asi v 15-tom???ale to len také drobnosti, pre moje potešenie 😀 😀 vlastne som začala hneď po sone, keď už som videla ručičky a nožičky 😀 😀
aj ja by som už chcela mať po, ale nie preto, že by som sa bála, ale už ho chcem držať na rukách 😉

vejula
7. dec 2009

Lubi, brušeno máš pekučké
Inač kočky chcem sa spýtať, možno vám to bude pripadať divné ale kcem sa uistiť, že ked som bola u veterinára tak vo vedlajšej miestnosti robili psíkom rontgen... Tie luče nemôžu prejsť cez mur, že?????

vefi89
7. dec 2009

Veji, nemali by prejsť, neboj sa 😉

garonka
7. dec 2009

vefi

ty si ale podarenaaaaaaa 😀 my zas pre zmenu sme obedovali doma, drahy navaril, upratal, a ešte mi aj medovníky pomohol zdobiť no jemu to šlo tak super ja som všetko nakrivo zdobila 😀 ale potom som sa posnažila i ja 😀 a čo ste take fajne mali na obed? my kuraciu polievku a druhe jedlo tarhoňu a kurča na prírodno, no ešte že vtačia chrípka pominula lebo my len kury jeme 😀 😀 😀 😀 😀

Lubka

ja som až okolo 25tt nakupovala teraz už mame kočík a aj postieľku ale par drobnosti chyba. Vo štvrtok nam urobila doktorka sono male je o dva týždne väčšie ma sa k svetu tak sme objednali kočík a šok ešte v ten deň ho doniesli 😀 a pôrodu sa neboj ja už mam teraz strachy ale nejak na to nemyslím

garonka
7. dec 2009

vejiii jasne, že nie nemaj strach 😉

garonka
7. dec 2009

to by aj teba zrengenovalo cez mur 😀 😀 😀 😀

lubka89
7. dec 2009

preto sa pitam lebo minuli tyzden sme boli na nakupoch a chcela som si kupit nejake dupacky a moj muz mi nedovolil:( ze az ked budeme vediet co to je:( 😠

vefi89
7. dec 2009

mne už sa sliepky tlačia krkom. mali sme zabíjačkové hurky a mäsko a klobásky pečené, k tomu zemiaky premastené a kapustu. fajnovkaaaa a potom sme celý večer pregrgali 😀 😀 inak ani mne ozdobovanie nejde, ale narozdiel od drahého sa to aspoň pokúšam. ale ja medovníky nelúbim..inak už viete, čo pečiete na vianoce?

vefi89
7. dec 2009

Lubka, ja by som sa odbiť nenechala. ja som si kúpila, kedy som ja chcela a nie kedy mi drahý dovolil 😀 😀 ja som väčsinou žlté a zelené kupovala. LEbo sa môže stať, že až do pôrodu sa neukáže a potom ako pôjdete domov z nemocky?? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre