• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
vefi aj u nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta pani je zo slovenska, maju dost obchodov aj na sk
a sama povedala ze keby nieco nie je problem s reklamaciou, ale ze casto ich nemaju
v dnesnej dobe ti ani nemecka znacka nezaruci bezbychnost
ako gesslein, svagrina ho ma, a uz ho davala 3krat opravovat
16. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, s tým by nemalo byť podľa mňa problém, mi máme kočík z trhu a platí nám reklamácia, dali zaručný list
16. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusy, ale ak by náhodou niečo, tak ja nič :grinning: :grinning: žartujem, ja som prala zavinovačku s osatným oblečkom a nič sa jej nestalo, veď sa nemá prečo, je to tiež bavlna

vierka, ale ty si od severu :grinning: nás to tak často nebýva

natali, ak boli deky nové, tak by sa nič nemalo stať, ak boli už použité, myslím skôr žmolky a tak, ta budeš mať clpatú zavinovačku :grinning:
16. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj u nas snezi je to krasne:slight_smile:
16. dec 2009 o 12:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas snežíííííííííííííííííííííííí ale len troška no radšej nech sneží na vianoce
16. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, myslela som nie značku, ale to, že obchod priamo v poľsku. ale takto to je super, keď je pani zo SK...a možno si to ešte trikrát rozmyslíš, však na kočík je ešte vždy čas :grinning: :grinning: aj mne sa páčil každý týždeň iný :grinning:
16. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, tak to máš pravdu.....a k tomu ešte bývam rovno pod tatrami ....do tatier mám len 6 km
16. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejej vsade sneziiii jupiiiiii
16. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to krásne takto, aj keď mi je jasné, že ani do rána nevydrží :grinning: :grinning: idem od vás preč, je tu s vami super, ale ja už pečiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: vianočné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ešte zakuknem

natali, potom daj vedieť, ako to dopadlo
16. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj deky boli nove :slight_smile: to mi odlahlo teraz....... garonka, tak my len perieme tento tyzden :slight_smile: ale ja uz koncim s pranim, to su posledne kusky, teda ak nekupim opat nieco nove :grinning: baby krasne kociky vsetky.....
16. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, príjemné pečenie.... :slight_smile:
16. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali a teba v UK nenutia ist sa ockovat proti pras.chripke? lebo kamoska je v UK a uz ju nutia ist a caka mimco o mesiac neskor ako ty...
16. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali no my ešte na Vianoce dostaneme nejake veci tak preto som poprala naj mame pokoj ale drahy sa desí žehlenia, keď videl tie male veci v postieľke nachystane :grinning: a plienky takisto :grinning:

vefi a čo pečieš? ake kolačiky?
16. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, nie ani nahodou mi to moja porodna doktorka nenavrhla, a ta je so mnou od zaciatku tehotenstva a bude aj pri porode.... ale aj keby mi to navrhla, tak by som v ziadnom pripade neisla..... ja sa skor snazim vyhybat miestam kde je vela ludi...aj ked je to teraz velmi tazke pred vianocami... a ked na mna niekto zakasle normalne by som ......... :angry:
16. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som na antibiotikach od vcera ma niekto nakazil ale zatial si to odnieslo len hrdlo tak som isla rychlo k lekarke aby sa to neprenieslo na nos a uz by som smrkala :D je to prechladnutie este dobre ze nie chripka...no ja by som sa tiez nedala...
16. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, tak to ti nezávidim,,,,,nechcela by som s stále báť, že ma niekto nenakazí...
16. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam malo byť že ma niekto nakazí....
16. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalia777 vi neviete este pohlavie a si uz v 37tt..ci ste ho nechceli vedieť
16. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, ale ste sa rozkecali :slight_smile:
my uz mame kocik :slight_smile:
16. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj tu snezi :wink:
16. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky aky mas kociarik?
16. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, nakoniec som sa rozhodla pre 3 kolieska, zda sa mi dost stabilny a super sa s nim naraba. foto v albume :slight_smile:
nie je sice najlacnejsi, ale co som pozerala na nete, je relativne najlahsi z tych vsetkych, co som videla, ma nafukovacie kolieska, homologizovanu vanicku, je to komplet vsetko dokopy, tak sme ho dnes hned brali
16. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa pačil Jane nomad ale drahy zakazal lebo je drahy :pensive: dlho som po ňom tužila tak nakoniec mame iny ten camarelo
16. dec 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten je velmi pekny, uvazovala som, ze vezmeme ten, ked som ho videla v tvojom albume :sweat_smile: ale tento je lahsi o nieco a ako som sa dozvedela dnes, budem ho musiet vlacita po schodoch na 2x :unamused: ale nevadi, aspon potom rychlejsie schudnem :grinning:
16. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ciervny maju susedia je uzasny...
baby mate krásne kočíky...
ja este nemam ziaden :D este mame trosku casu :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my našťastie byvame na prvom poschodí a voziť sa budeme výťahom :grinning:
16. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, este mas doooost casu :slight_smile: ja som v 16tt este ani neuvazovala nad tym, ze aky kocik :wink:
16. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok