Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
8. jan 2010

ahojte, vy toho vzdy nacmarate kočky 🙂 ja som dnes trcala cele doobedie v skole na skuske, potom sme isli so spoluziackami na obed a ja som dostala na chut na pizzu, mnaaam dobra bola 😀
prepac Lucy viem ze to je zakazane slovo 🙂
ako sa mate vy, co nove?

garonka
8. jan 2010

luluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kde si bolaaaaaaaaaa? si mi tu chybala 😵
moja môžeš spomínať to zazračne slovičko drahy si ju dnes objednal a jedol ju v spalni 😀

garonka
8. jan 2010

baby zas mi vypadava koň, no nič prikvitnem večer ak vôbec pôjde

paaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

mirka12011
8. jan 2010

garonka to tie kamiony v KE to sposobuju asi 😀 😝 😅

elko69
8. jan 2010

ahojte vidim ze teraz tu asi nikto nieje ale sak vy urcite pridete :D teda ste toho popisali teda baby od obeda veru...potom nestiham kuk a citat normalne...ja som dnes behala po meste chvilu tak som si aspon podprdku kupila novu pohodlnejsiu chcela som aj matersku ale prsia este asi porastu tak nechcem to riskovat..

vejula
8. jan 2010

Ahoj elko, ja som si tiež musela okolo 18 tt nové podprdy pokupiť bo z tých starých mi už bradavky trčali 😀 😀
Inač príšerne má páli záha, tak popíjam Fatru... Ta mi jediná zaberá... Neviem či ty či nejaká iná kočka tu včera písala že Fatra by sa nemala počas tehu... Kukala som na nete, ale nevidela som ta nič také ani na flaši nič také nieje napísané. No bez tej fatry b ma ta kyselina asi zožrala celu, fuuuj.

elko69
8. jan 2010

vejula nie ja som to nepisala,ved ja som donedavna pila colu takze by som tu nemohla nic nikomu kazat :D :D

vejula
8. jan 2010

ehm, tak to bol asi niekto iný... A ozaj ako s tými pohybmi, bolo to nakoniec ono??? Opakovalo sa to?

elko69
8. jan 2010

no zatial som si nelahla tak uvidime vecer ked zalahnem do postele :D

elko69
8. jan 2010

no ten nas malz drobec ma asi zacina trapit hladom,som pred hodkou zjedla 3 hrianky a zase to je hladne...cely tato..

vejula
8. jan 2010

😀 😀 tak už to začína, ja mám toto od začiatku tehu, by som zožrala všetko čo vidím 😅

elko69
8. jan 2010

no uz asi ano,su este take obdobia ze nemusim nic zjest a niekedy by som zjedla asi co vidim...

vejula
8. jan 2010

😀 to je ešte dobre... Lebo ja už tie obdobia že nemusím nič zjesť nemám...

elko69
8. jan 2010

a sak nepribrala si nejako moc,nie??

vejula
8. jan 2010

práveže som pribrala moc 😅 13 kg a to je teda dosť, ale tak je pravda že pred tehu som bola vcelku chudá, ale teraz sa to už o mne povedať nedá. Však kuki foto, už je zo mna taká guľka 😅

elko69
8. jan 2010

nahodou ti to strasne svedci,co nevies ze tehotne zeny su najkrajsie??a co myslis ze ako budem ja vyzerat v tom tyzdni ako si ty??heeh len ty si bola aspon predtym chudunka,ja ani nie takze namne to je asi preto zatial tak malo vidno aj ked uz brusko gulati sa..

elko69
8. jan 2010

idem uz haji..bru nocku...

vejula
8. jan 2010

bruu nocku elko. A dakujem 😵

garonka
9. jan 2010

dobre ranko všetkym

ešte drichmete? 😵

mirka12011
9. jan 2010

ahojte babenky vcera sme citili pohyby hihi aspon dufam, hihi vcera som sa cely vecer nasmiala z jednej pesnicky a asi som mimco zobudila a v posteli mi ukazal/la, ze co bude ked ju/jeho budem budit 😀 😀 😀

garonka
9. jan 2010

Mirka no vidíííííííííííííííš si zacitila pohyby jedna radosť 😀
ja som ich citila v 21tt 😕

mirka12011
9. jan 2010

ja sa divim ze niektore prvorodicky ich citia v 16tyzdni 😀 mozno to je sikovnostou mimika 😝 alebo skor velkostou hihi

garonka
9. jan 2010

aj to je možne uvidíš ako sa ti babo rozkope ako dive, hlavne večer ho citiť ako si ľahneš na chrbat v kľude a ono sa hmyri 😉

mirka12011
9. jan 2010

ja som sa smiala cely vecer jak diva z piesne rytmus-zlatokopky, ale to som sa smiala jak diva, tak mimco sa prebudilo 😝

garonka
9. jan 2010

my sme mali smutny večer ☹ ah jaj havo po ceste domov v aute dostal epilepticky zachvat, normalne s nim trepalo, oči naopak, chuďa a ako ho to prešlo sa cely triasol od šoku, leteli sme na pohotovosť ale bolo šecko oki, tak v pondelok musíme k našemu veterinarovi a urobí komplex vyšetrenia a nasadí liečbu.
som sa paradne preľakla ☹

mirka12011
9. jan 2010

uch ten zachvat mava casto?

garonka
9. jan 2010

praveže nie mal to len druhykrat a to nas riadne prekvapilo lebo taky zachvat môže dostať akykoľvek pes a ani sa to neda predvídať, chuďa male

mirka12011
9. jan 2010

juj tak to mi je luto hrozne dufam, ze bude all right a nema nadvahu? lebo jedna fenka co byvala pri nas mala nadvahu a mala zachvaty ale caste kvoli nadvahe....

garonka
9. jan 2010

ma asi 3 kg navyše ale to vraj vaha nevadí, skratka hociaky pes môže taky zachvat dostať no uvidíme ako dopadnu vyšetrenia ale vkuse spí a kde idem ide za mnou bojí sa

mirka12011
9. jan 2010

no kazdy pes moze dostat to je pravda ale nadvaha robi tiez svoje ale 3kg nieje vela ale zasa je to maly psik....chod chod ponunkaj sa s nim aby sa nebal chudatko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre