Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
29. dec 2009

vefi neprovokuuuuuuuuuuuuj lebo puknem od zavisti 😀

vefi89
29. dec 2009

garonka, aspoň niečo mám pozitívne, tak nezáviď. máme ťažkú situáciu a neprajem ju nikomu, len počerným 😀 😀

garonka
29. dec 2009

akdarka ja mam racionalnu životospravu nariadenu gastroenterologom od začiatku ma zlostia pečeňove testy 😠 ale som si povedala niečo zle je aj na niečo dobre 😔

lulu4
29. dec 2009

ja si kupim asi tento olej, vyzera to perfektne
http://www.obchod-kosmetiky.cz/hipp-mamasanft-m...

vefi89
29. dec 2009

inak ja ž mám do nemocky zhruba nachystané 😝 už len utierky a krémy na zadoček mi chýbajú. a dnes som veru aj fusak oprala. a tu na koni som našla na bazári plienky Pampers 70 ks za 8 eur, tak som hneď aj písala, že chceeeem 😝

garonka
29. dec 2009

vefi maš pravdu 😉 ale strie by som ozaj nechcela 😠

vefi89
29. dec 2009

ja neviem, ale tie krémy a oleje sú pekelne drahé. vďaka bohu, že mne to netreba...nestačí vám olivový olej?? 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
29. dec 2009

garonka a koľko žien má strie a žije s nimi. to je asi len otázka pohľadu. idem zobrať drahému fon a odfotím bruško 😝

garonka
29. dec 2009

lulu ten olej som ešte nevidela ale môže byť suprovy no olejuj sa kym si na začiaktu 😉

vefi ja par veci do pôrodky mam len ešte mi nočne košele treba, a ani plienky nemame tak snaď zajtra sa dam na taky menší nakup 🙂

akdarka
29. dec 2009

vefi stastna to osoba - neprovokuj 🙂

lulu4
29. dec 2009

ved prave vsetko je drahe 😒 ja ti neviem zeby sme to skusili s tym olivovym? 🙂 🙂
ty si stastna zena ked tebe netreba tie kremy a oleje... ale nie kazdy mame nieco... nemoze to byt nikdy super... tak je to zariadene

vefi89
29. dec 2009

mne dala košele švagriná, ešte vyzerajú ako komanovské, ale aspoň poslúžia. Ja som dostala plienky pod stromček, ale len 26 kusov a to mám možno na 5 dní

garonka
29. dec 2009

vefi ale niesu tam pampers newborn to su najmenšie ktore treba

akdarka
29. dec 2009

ved do porodnice si treba zobrat taku koselu co potom mozes vyhodit, nie? aspon som to pocula tak 😝

lulu4
29. dec 2009

no tak to ti malo plienok kupili pod stromcek, to sa teraz ta moja kamoska vytesovala ze ako dobre ze tolko plienok dostala pod stromcek, ze to moze ta jej mala od rana do vecera len cikat a kakat... 😀

vefi89
29. dec 2009

lulu máš pravdu, ale ja mám pocit, že viac smoly už ani nemôžeme mať. Niekto z nebožtíkov nám to nepraje, aby sme boli s mužíkom šťastný 😅

garonka
29. dec 2009

my ešte plienky nemame ale podložky Babylove to hej 😀

vefi89
29. dec 2009

Garonka toto píše: Predám jedno nerozbalené balenie plienok pampers sleep and play mini 3-6kg 70kusov plus pridám 15 plienok ktoré nám ostali.V ZA osobný odber,inak poštou.

lulu4
29. dec 2009

vefi: neboj ked sa drobcek narodi uz sa musi vsetko len na dobre obratit, bude vam prinasat radost uvidis

vefi89
29. dec 2009

akdarka nie, ale treba minimálne dve kojenecké a jednu normálnu. jednu zašpiníš pri pôrode a kojenecké, aby si sa vyzliekať nemusela

garonka
29. dec 2009

aha vefi už som našla no my kupime pampers newborn ale neviem kedy 😀

lulu4
29. dec 2009

dobre vediet s tymi koselami to som nevedela... takze aj kojenecke existuju? fuuuha a to sa kde take nieco kupuje? nie ze by som to utekala kupovat len ma to zaujima

vefi89
29. dec 2009

lulu, al ja som šťastná, aj keď sme na tom tak ako sme. mám skvelého mužíka a on m celkom super deti 😉

vefi89
29. dec 2009

lulu, nie že kojenecké, to som zle napísala, ale také na rozopínanie, aspoň na dva gombíky, aby si mohla prso len vytiahnuť

garonka
29. dec 2009

lulu to su normal košele s gombíkami na hrudi alebo take ktore maju otvory na prsiach ja som prave tu košeľu s otvormi zašila smiešne to na mne vyzeralo 😀

lulu4
29. dec 2009

ved ja viem ze si stastna vefi. len ti zelam toho stasticka este viac po narodeni maleho... aby uz neboli ziadne take pohromy ako teraz....a manzelikove deturence sa uz tesia na drobca?

vefi89
29. dec 2009

Garonka, ale veď ešte čas. to len ja musím mať šetko pripravené predčasne, aby som potom stresovať nemusela 😀

lulu4
29. dec 2009

babulky mozem taku osobnu otazocku na kazdu z vas? kolko mate rockov? len by ma to zaujimalo, ak je to prilis osobne tak neodpovedajte 🙂

vefi89
29. dec 2009

lulu nie, vôbec nie. Tie závidia, lebo vedia, že budeme mať na nich menej času. ale hádam si zvyknú, keď nie, tak budú mať peklo. oni ma poznajú aká som, takže určite nebdú robiť kraviny 😀

vefi89
29. dec 2009

lulu 20

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre