Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

valria321
8. sep 2009

hm zazalienka u nas v žiline je obchodik s peknymi kočarmi a fest praktickými lahunkymi a za dobre ceny ešte aj s autosedačkou v cene ..tak uvidim mam ešte čas kočar by sa ešte nemal kupovať ževraj

valria321
8. sep 2009

nika232 no to je individualne ja som bola pred dvoma tyždnami ale snad môžeš počas celeho tehotenstva len nie často ja som bola doteraz na sone asi 3 krat geneticke sono je to kde môžeš vidieť cele babenko či ma všetko vyvinute od uška po labku🙂

zazalienka
8. sep 2009

na 3D je ideálne od 20-do 25 tt tuším.. ja chcem už ísť, lebo som zvedavá.. no ja musím začať behať po obchodoch, lebo v zime to bude horšie.. poverčivá nie som, keď sa niečo má stať, stane sa.. bohužiaľ.. to neovplyvním.. ale nákupy musíme určite stihnúť skôr.. ako bude poľadovica a sneh..

valria321
8. sep 2009

ešte si nič nekupovala ???zase ale vela vecičiek je zbytočne pokupovať babo rychlo rastie hm ja som sa poistila veru už mam celkom dobru vybavičku len ako každa prvorodička mamina stale je toho malo🙂 😝

valria321
8. sep 2009

a teraz si na materskej alebo pracuješ?

zazalienka
8. sep 2009

noo málinko vecičiek už mám, obyčajné plienky, nejaké body, dupačky.. viac nič zatiaľ.. už chcem len farebné.. pracujem a budem asi až do decembra.. potom s veľkou radosťou zostanem doma..

nika232
8. sep 2009

no ja sa bojim ze ked zacnem nakupovat tak mas nezastavi nikto 🙂
no mne to asi nepatrilo,ale nie som este na materskej ale som doma lebo mi byvalo aj cez den zle ale uz sa tie dni davaju dokopi,tak mi hadam uz bude dobre aspon cez den

zazalienka
8. sep 2009

no mne chvalabohu ešte zle nebolo.. ani jedinký raz.. sa smejem, že som jak celebrita.. užívam si to od začiatku.. testy v poriadku, ultrazvuk tiež.. klop klop aby som to nezakríkla..

valria321
8. sep 2009

idem už preč dobru noc🙂

nika232
8. sep 2009

no jasne tak ty sa mas celebrita ta budem volat 🙂
valria dobru noc a vlastne aj celebrite bru noc 🙂 idem aj ja pozret telku lebo je tam akesi psycho a vobec neviem oo co sa jedna.tak papa zajtra 🙂

zazalienka
8. sep 2009

xixi.. tak dobrú všetkým..

garicka
9. sep 2009

dobréééééé ránko tehulky 😉

je už niekto hore???

allinka79
9. sep 2009

bre ranko 🙂

zazalienka
9. sep 2009

bréééééérááááááááánečkoooooo

allinka79
9. sep 2009

musim sa pustit do prace... ☹ Majte krasny dnik, opatrujte sa a pohladkajte odo mna bruska.. 🙂

garicka
9. sep 2009

čauky zazi,

už v robotke? 😝 u nás je zatiahnuté a akurát idem vyšívať, lebo sa mi nič nechce... som zvedavá kedy ma začne bolieť chrbát z toho 😅

garicka
9. sep 2009

ahoj allinka

pekný dníček, potom sa ozvi aký si mala deň 😉

zazalienka
9. sep 2009

ahooj, no aj ja sedím v práci.. ale tiež by mi bolo doma najlepšie dnes🙂

garicka
9. sep 2009

aj u vás je tak o ničom počasie? máš veľmi veľa robotky? minule som čítala že si obvolávala neplatičov, ja som to tiež robila a veľmi nerada, lebo sa stále väčšina z nich vyhovárala a bol to nekonečný príbeh.... 😠

drobec kopká? môj mal včera a v nedeľu štikútku 😀 . bolo to srandovné, v kuse mi skákal v brušku 😀 😀 😀 . možno som málo pila vody včera...

zazalienka
9. sep 2009

je tu chladno, tak hnusne.. idem dorobiť výplaty pre ľudí, aby som vedela koľko peňazí mám vymáhať, no a kopec všelijakej roboty.. malý sa hlási od rána, vrtí sa..

garicka
9. sep 2009

tak veľa síl 😉 a drobec nech sa radšej vrtí, ja sa s ním potom naťahujem a rozprávam keď kopká a som veľmi rada keď ho cítim. večer som zasa mala zlý večer, asi aj dnes zdrhnem z domu a trošku som mala výčitky svedomia či som drobcovi tým neublížila že som sa stresovala.... ale tlak sa mi aspoň upravil na 125/80. inak ho mávam 100/65-70.

zazi pekný dníček a ozvi sa, papaaaaa a drobca za mňa pohladkaj 😵

zazalienka
9. sep 2009

jasne, ozvem.. idem pracovat, lebo deň utečie veľmi rýchlo.. a nestíham.. tak pekný dník..

aninka89
9. sep 2009

ahojte baby. Vidím, že sú tu nové tehulky, tak ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

nika232
9. sep 2009

ahojteeee,dakujem aninka 🙂
a je tu este niekto?ci uz ste sli vsetky pracovat

garicka
9. sep 2009

ahoj aninka,

oddýchla si si včera na kurze? 😉

garicka
9. sep 2009

ahoj nika
ja som tu ale ešte odbehnem doumývať okno, lebo už som nevládala a zadychčala sa tak som prišla oddýchnuť, je to už druhé veľké okno dnes čo som umyla a keby to vedeli v nemocke, tak mám po chlebe, tak musím pomaličky....

nika232
9. sep 2009

ahoj garicka,tak davaj pozor a pomaly a preco si bola v nemocnici?

garicka
9. sep 2009

mne robili minulý rok začiatkom júna konizáciu lebo som krvavo po každom sexíku špinila a tá nedopadla dobre tak mi začiatkom augusta amputovali krčok maternice a hneď ako som bola u dokiho že som tehu tak ma týždeň nato vypísal na rizikové lebo som začala špiniť... tak som už od konca apríla doma..... a pred 2 mesiacmi v 17 tt mi robili serkláž, to je zošitei krčka maternice, a doki čo ma zošíval mi povedal že mi skoro nemal čo zošiť.... tak sa šetrím... len občas sa to nedá....

nika232
9. sep 2009

no tak behom roku mas toho teda dost za sebou.tak naozaj davaj pozor,idem sa napapat lebo spapam monitor 🙂 a ty este oddychuj!!! 🙂

aninka89
9. sep 2009

garicka, davaj pozor, nieje to sranda....mne už umyl okna mužíček 😵
Na kurze bolo fajn, preberali sme dojčenie.....aj to sa treba naučiť a určite to nebude hneď len tak. Je pravda že pôrodom sa jedna etapa konči a začína druhá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre