Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
28. apr 2010

Jani: vsak my na cestovanie do auta vyuzijeme tu autosedacku co mame, ta je tiez do 13kg dietata ako tie vajicka co byvavaju ku kocikom... to iste vlastne len to budem mat v inej farbe - ale co uz ked sme to dostali, mat doma dve podobne veci sa mi zda byt zbytocne vyhodene peniaze... keby nedostaneme tu autosedacku tak to tiez objednavam aj s tym vajickom...
no ja som nasla este jednu stranku, skus kuk tam su ozaj super ceny www.ppluxbazar.sk ozaj ze dovi a ked objednavas kocik s vajickom tak dostanes aj fusak zadarmo co ti len tak niekto neda

jjana17
28. apr 2010

no pre drobca mi chyba uz len drogerka a kocik

ale ja nemam nic nakupene do porodky, to by som si uz mala aj zacat chystat? vy uz mate pokupene veci

elko69
28. apr 2010

mirka12011 je to to co ta boli brusko ako pred mrskou??lebo uz aj ja to mavam dost casto...

tadotami no dost veci am odtial,ale neviem kde to svokra kupovala vsetko..ta mikina sa aj mne lubi najviac asi zo vsetkeho...

lulu4 mne ho obcas aj manzel zobere lebo sa mu n atom dobre lezi...

vefi89
28. apr 2010
lulu4
28. apr 2010

tadotami: ved ak by nieco nahodu priniesli tak urcite nafotim potom do albumu ale viem, ze tam sa tie veci oplatia, ved sa krstny aj pytal, ze kde nakupujeme? ze ci tu mame nejake baby obchody a tak ako u nich? ja ze no aj mame ale su predrazene ze az, ze aj v tescu maju krasne detske veci este HM a C&A alebo internet, tak sa cudoval, ze akoze na Slovensku nie je tak vela tych detskych obchodov a ze co su take predrazene?

elko69
28. apr 2010

jjana ja uz som aj komplet zbalena preistotu...

jjana17
28. apr 2010

lulu no to si ma potesila normalne som vystartovala zo stolicky normalne sa posadila lebo sa tak vyvalujem a ta info o tom ze aj fusacik, nooooo dakujem

tadotami
28. apr 2010

jjana,lulu......a aku ma vahu?nieje tazky?inak krasny je to sa musi nechat 🙂

mirka12011
28. apr 2010

tatiana zatial som nebola este idem ku gynekologovi a uz potom predpokladam ze ma posle za porodnikom....
dlho sa caka v nemocnici na tie ozvy?
elko ano ako pred mrchou no spomenula som ich a zas ma boli brusendo no teda....

lulu4
28. apr 2010

vefi: no ti zrovna nie su najlacnejsi ale chcem odtial postielku tam som ju nasla zatial najlacnejsie 🙂 a mimochodom je super, ze maleho kojis, aj ja by som chcela dufam, ze sa to podari, lebo mama ma moc nepotesila, ze u nas v rodine nikto moc dlho nekojil, ze s tym mali vsetky zeny problemy, tak som zvedava

jjana17
28. apr 2010

elko no ale ja hadam mam este cas, teda dufam ze budem rodit v termine,,,toto by bolo moc zavcasu

lulu a bude ti pasovat to vajicko na kocik?

elko69
28. apr 2010

miri no to mam aj ja uz,mi to dost pripomina ze sa blyzi aj porod uz za chvilu...

vefi89
28. apr 2010

lulu veľa tekutín treba piť....a to funguje ako studňa.čím viac a častejšie papá, tým sa viac nalievajú....a z jedného pije a z druhého mi tečiee-na porazenie 😀

jjana17
28. apr 2010

tami praveze nie je tazky, ja ho chcem ist pozriet do jedneho obchodu pri nove zamky niekde ,,len musi mat mm cas

elko69
28. apr 2010

jjana sak ja som tiez balila teraz v pondelok iba kabelu ale uz preistotu sak nech je to zbalene este to ajtak asi poprehadzujem ci mam naozaj vsetko...

mirka12011
28. apr 2010

elko no ja som to nemala az to cca pred tt prislo az som sa zlakla ze co to a tak si mi ty pisala ze ci uz mam poslickou tak som sa ukludnila a uz viem co to je 😀

lulu4
28. apr 2010

Jjana: tak pokukaj a daj mi vediet 🙂

tadotami: pisu pri nom ze 10,8 kg - takze pohodka, hlboka vanicka ma 82x34cm, co je jedna z najvacsich

tadotami
28. apr 2010

lulu pokial mozu nech ti donesu tak veci ktore u nas vela stoja.tam su lacne.vtedy sme kupili hniezdocko a baldachyn v jednom obchode ktory mal 50%zlavu a na nakup nad 5£ este 50%zlavu.a stalo to 1,50£.tak ale to sa nam nevratilo a dostali sme ine.
elko....ta mikinka ma fakt dorazila. 🙂

mirka12011
28. apr 2010

lulu toto co mas v albume macko pu to je co vankus?

lulu4
28. apr 2010

Jjana: praveze to sa nebude dat nasadit na ten kocik si myslim lebo to nie je ta ista sada, jedine budem mat hlboky a sportiak a tuto autosedacku ked pojdeme do auta odnesie mm v rukach ma to rucku na prenasanie... takze to sa bude dat len tak z auta potom zobrat domov a v tom moze maly vegetit a mozem ho v tom hojdat...

lulu4
28. apr 2010

mirka: to macko pu je deka 🙂 ak myslis to farebne kde je aj s prasiatkom 🙂

tatiana1985
28. apr 2010

mirka ,no vacsinou na kolku ta objednaju tak ta sestricka aj vezme.
len asi 2x sa mi stalo ze som cakala dlhsie.... po natoceni zaznamu -asi 20minut, ides na chodbu a cakas kym ta zavola porodnik a ten ti povie,co ako...ci je vse ok,a pod.
lebo to kazdy tyzden budes chodit...
ja som rodila v monobloku a bola som spoko.... 🙂 porodnika som za cely porod pocula asi raz, bo cely cas mi do porodu por.asistentky "kecali" 🙂 ale zlate boli ...

tadotami
28. apr 2010

jjana,lulu....tak to mate lahucky 🙂 tak ten moj je tazky ze ako dovi dopo 🙂 ale darovanemu konovi na zuby nekukaj 🙂 tak mi j to jedno 🙂

mirka12011
28. apr 2010

to kde citaju knihu a je tam aj prasiatko jejejje zlate rozkosne to je som nevedela ci to obliecka ci co krasne...

jjana17
28. apr 2010

lulu ved pokial mate tak je to zbytocne vyhadzovanie peniazkov, ja som si zase vyhliadla take lehatko co budem mat krpca v nom ked budem varit na stole, ,tam je aj hrazdicka na hranie atd,,,,,

mirka12011
28. apr 2010

tatiana tak ja chcem billa ako porodnika a tiez je v monobloku..
teda kazdy ma inu skusenost s monoblokom raz ze hrozne raz ze dobre asi zalezi na aku sestricku natrafis....
rodila si v termine ci skor alebo neskor a klasicky porod si mala?

tadotami
28. apr 2010

mirka som sa zlakla.co ti je?ides rodit?nepanikar,dychaj,ako sa citis,boli ta nieco?potrebujes nieco?je niekto pri tebe?

jjana17
28. apr 2010

tami ved ty mas krasny kocik,,,,
ja som hladala taky aby sa dal lahko poskladat kedze dost casto cestujeme pacil sa mi velmi aj graco kocik ale ten je taky sportovy a hlboka vanicka tam nie je iba taka ta prenosna taska

mirka12011
28. apr 2010

jjana viem co myslis a cena toho lehatka je u vas?

mirka12011
28. apr 2010

tadotami cosi nestras ma nechystam sa rodit teda dufam, ze nie ale poslickou uz dnes pocitujem 3-4x neboj keby nieco mm pride home o 2hodky a zavolam 112 a pride po mna limuzinka sanitka 😝 ale zatial som tu a nikde ani neplanujem ist...
ty si to mala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre