Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
24. sep 2009

luci a už psychika je lepšia? u mňa už hej, po tom pokeci na koníku...

evazvarikova
24. sep 2009

ahojte babky ja som tu nová pred chvíľov som sa prihlásila zapojim sa s vami do písania. Ja na brušku čiarku mám, strie na zadku, prsia začali rásť na začiatku teraz už nič pribrala som 16.Kg a som 29tt. Je to moc či je na tom niekto ešte horšie?

garonka
24. sep 2009

gabi hej už lepšie tu sa vyšalím aj zabudnem na všetko zle 🙂 drahy už sa dnes spraval celkom normalne, ale vie, že nesmie ma viac stresovať, ale čo už so mnou ja som bola šaľena aj pred tehu a aj citliva ako pierko 😀

čo dnes pozeraš v telke? mne ide o chvíľu panelak a čaka ma i žehlenie 🙂

misiatko011
24. sep 2009

Ja som mala meno len pre dievca lebo stale som mala take tusenie ze to bude dievcatko.Pre chlapca este nie tak uplne ale bud Filipko alebo Andrejko.

garonka
24. sep 2009

gabi my mame telepaticke schopnosti 😀 😀 😀 😀

a zas sme tu len my dve? škoda že nam za to neplatia 😀

garicka
24. sep 2009

čau evi
tak vitaj aj tu 😉 ja som pribrala len 8-9 kg ale ja som mala pred tehu 76 kg, takže som rada že len toľko

garonka
24. sep 2009

misiatko i mne sa Filip páčil ale nakoniec mi manžo dovolil Tobiáska a ak bude v utorok všetko ok, zmeníme na Miška lebo ma vtedy meniny 🙂

garicka
24. sep 2009

ja neviem čo budem pozerať lebo kričím tomu mojmu a mi nevie povedať čo budeme pozerať, asi zmiznem na ordináciu...

veru asi budeme adminom tohto fora 😀 😀 😀

inka28
24. sep 2009

no nas cakaju este steny co treba spachtlovat na detskej izbe, teda nic prijemne.. ☹

garonka
24. sep 2009

evi niekto nepriberie nič a niekto ma na sebe 20kg navyše ja som zatiaľ len 2kg pribrala 😅 som zvedava či som neschudla alebo pribrala viac vahy sa bojím 😀

garicka
24. sep 2009

inka

aj ja by som radšej špachtľovala a tvorila izbičku pre drobca ako len nečine ležala ☹ ☹ ☹

garonka
24. sep 2009

tehuľky ja vas opušam idem kuk panelak 😀 a ešte si dam k telke zavarane čučoriedky 😀

gabi zajtra rano som tuuuuuuuuu aby som ťa psychicky podporila k dokimu 😀

dobru nocku vaaaam

misiatko011
24. sep 2009

garonka:my sme sa dohodli tak ze pre dievcatko vymyslam meno ja,ale ked pocuvam vseliake mena ake skusa davat tak sa normalne bojim co vymysli,to co sa mne paci tak jemu moc nie tak som zvedava este na com sa dohodneme,Uvidime.

garicka
24. sep 2009

ahoooooj a dobrú nocku

baby ja idem na ordináciu, ale sa vrátim jak skončí pa zatiaľ, resp. zajtra 😉

inka28
24. sep 2009

tak sa majte idem pomoct mm spachtlovat papa

vefi89
25. sep 2009

bŕee ranko 😀
dnes som prvy krat poslala deti doskoly same, tak trpnem ci dojde 😅

zazalienka
25. sep 2009

bréránko tehule... vefi neboj, deti majú niekedy viac rozumu ako my.. dajú si pozor..
tak prajeme aj s Miškom pekný deň.. 😉

lubka89
25. sep 2009

dobre ranko 🙂

garicka
25. sep 2009

aj ja prajem dobré ránko 😵

garonka
25. sep 2009

dobre ránko konečne som tu vypadol nam net 2 hodinky som zúrila 🙂

garicka
25. sep 2009

ahoooooj

garonka
25. sep 2009

jej zas iba my dve adminky? 😀

garicka
25. sep 2009

vyzerá že hej... do frasa blbne mi net, a to som si chcela pozrieť panelák 😠 😠 😠 mi nechce ho otvoriť

garonka
25. sep 2009

aj tebe? to lebo je piatok detičky su niektore doma sa ulievaju tak preťažuju sieť 😀 mne už ide zatiaľ normalne

garonka
25. sep 2009

čo ti bude robiť doki na poradni?

garicka
25. sep 2009

už mi nechce otvoriť ani markízu, a som zvedavá dokedy vydrží koník lebo aj tu mi dosť dlho naťahuje 😉 idem si asi pozrieť knihy na diplomovku lebo do stredy ich musím vrátiť do knižnice.

garonka
25. sep 2009

no bež 😉 a držím prstíky u dokiho 😉

lubi44
25. sep 2009

ahojte aj ja som tu,ale mavam poobednu,takze tu mozem byt len do obedu

evina0
25. sep 2009

ahojte tehulky 😉
tak u mna ciarky sileju vcera bol testik paradne viditelny.zacinam sa veli tesit ze som tehotna uz sme to povedalôi aj rodicom a svokrovcom co mm manzel bol taky nedockavi a musel sa popysit 😀 objednana som na 7.10 to bude akurat 2 tyzdne co mi mrska bude meskat.prestava mi chutit jest, sem tam ni cosi zavadi a zacnem kaslat.zacali mi rast prsia a vsimla so si zily ze su akesi moc viditelne a vo vnutrui stale citim ze sa cosi deje.raz ma pichne raz len stegli alebo taky zvlastny poct, som sa dnes smiala ze ten drobcek si robi vela miesta tak ako to potrebuje aj ocinko 🙂 🙂 🙂 uz nepochybujem zeby sa testy milili ci telo zblblo aj Bt sa mi stale drzi peklne hore..uz aby mi to aj lekar potvrdil a dal na papier a uvidim prvy krat moju malu bublinku na sone 😵 😵 neviem sa dockat zatial si davam velky pozor len zacinam strsane v prcai pocitovat krize aj unavu a sefke som este nic nepovedala a tak cely den som na nohach az do 18.,00 a makam ale opatrne..najradsej by som bola doma aspon do konca 1 trimestra spytam sa nato lekara koli tento narocnej praci ci byma nevypisal .a este ked sefka zacne cistit technickym benzinom. ci inymi chemikaliami tak utekam ale nie vzdy sa da aj ked som jej v minulosti povedala ze mi to vadi a je mi s otoh zle preto som vsetko ododmna schovala..isto hapete ved to neni sranda dychat vypary a tak aj preto uvatujem nad tou Pn.
az budem vediet nejake novinky tak sa pridem pochvalit zatial Vas denne citavam ale neprispievam lebo som povecsinou v praci a neda sa .prajem pekny dnik aj vikendik ja sa chystam vegetit az tie krize nezatazujem 😉

garicka
25. sep 2009

čaute babenky

tak ja sa zasa v nedeľu balím do nemocnice 😀 😀 😀 zabaliť, vybaliť, zabaliť, vybaliť.... to bude asi môj životný cyklu až do decembra...

je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre