Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
14. jan 2010

a co take by si chcela stihat??? najdolezitejsi bude drobcek a ty a ostatne nebude az take podstatne, aspon v prvych dnoch 😉

vefi89
14. jan 2010

ja to mám komplikovanejšie trochu..bordel stále, ešte stále prerábame, len nám akosi došiel financ, takže sa bude makať aj keď tu bude drobec 🙄 😕
a dnes máš naplánované len nič nerobenie? 😀

garonka
14. jan 2010

som tuuuuuuuuuuuuuuuu

havo vycikany, vykakany, aj sme sa pekne prešli, len neznašam ak si robí svoje veci druhí psy pribehuju a paničky ich nedavaju na vodítka tak len otravuju joj 😠

mne príde mm uvariť špenatovu polievku a ja budem leňošiť 😅

vefi89
14. jan 2010

jééééj, tak predsa sme sa stretli 😀 😀 😀
ale máš ambiciózny plán 😀

garonka
14. jan 2010

šak ty za chvíľu zas ujdeš 😀
čítam že šišky dnes robíš mňam hoď jednu alebo aspoň desať
a čo na ne davaš? lekvar alebo tu bielkovu polevu šľahanu s lekvarom? 😕

rogerka
14. jan 2010

moje chuda, to ti nezavidim, budes to mat narocne aj s drobcom prerabat... my sme prerabali 2 mesiace a mala som dost. ja som nervozna, ked neni vsetko na poriadku a u nas sa nedalo byvat a stale bolo nieco treba riesit a este teraz neni uplne vsetko upratane, ale tie najpodstatnejsie veci uz su.
nie si z toho nervozna, este teraz, ked ma prist babo?
ja mam na dnes tolko planov 😀 a nic z toho... ale kamoska ma vyduri do mesta o pol hodinku, tak sa aspon nebudem doma valat 😀

vefi89
14. jan 2010

aj aj robím, aj maslový krém 😝 😝 a ty také nesmieš 😝 lebo je to vyprážané 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ako vieš, že za chvíľu ujdem?? 😀

vefi89
14. jan 2010

nervózna som len vtedy, keď mi muž povie, že za pol hodinu príde a dve hodiny ho nieto 😀 😀 avšak ono sa dá všetko, len budem mať monokle pod očami 😀 😀 a idete nakupovať?

rogerka
14. jan 2010

hlavne kvakat ideme 😀 a do cukrarne na kavu a na zakusok, dufam, ze budu mat kremes, uz tyzden mam nanho chut
mne moj drahy radsej nehovori, kedy pride 😀 raz sme mali taku vymenu nazorov, ked prisiel tiez asi o dve hod. neskor ako mi povedal a vtedy zahlasil, ze uz mi tieto infomacie nebude poskytovat, ked pride, bude doma 😀

vefi89
14. jan 2010

pekne ti to povedal 😀 😀 😀 však krémeš si môžeš aj doma spraviť 🙂

vefi89
14. jan 2010

vidíš, ale káva dobrý nápad, idem si hneď aj spraviť 😀

garonka
14. jan 2010

vefi nemôžem ale na mamkine narodky som si dala taky fajnovy karamelovy kremešik mňam mňam 😝 😝 😝 a na silvestra som sa prejedla tych žltkovych rezov ale testíky nestupnu lebo beriem vitamínky 😝 😝 😝 😝

baby čo mam dnes robiť? normalne už všetko možne vymyšľam len nech toľko neležím veď riť budem mať ako kufor 😠

garonka
14. jan 2010

pre mňa je kava tabuuuuuu, tu som naposledy pila v juli a tak to vyzera že nikdy nevypijem 🙄

vefi89
14. jan 2010

lusy, však si písala, že máš doma bordel, tak šup, zavolaj na mužíka a diktuj mu, čo má robiť 😀 😀 😀
a s tou riťou sa neboj, aspoň si ťa každý všimne 😀 😀
a žĺtkových rezov som sa aj ja obžrala 😀 😀

vefi89
14. jan 2010

mi začali na stehnách žilky praskať 😒 to mám teraz ako vetvičky na stromčeku 😀

rogerka
14. jan 2010

kremes doma??? a komu sa chce s tym babrat??? no mne teda nie 😀

gari, urob si vylet do BA, vezmeme ta do partie 😀

vefi89
14. jan 2010

rogi, však to je jednoduché.spravíš si zlatý klas, vymiešaš s maslom a kúpiš šlahačku v prášku. ja ich robím na tortové oblátky, alebo bebe keksy 😉

rogerka
14. jan 2010

to neni ono... ale zase ked nahodou nebudu mat, aj takyto kremes mi bude stacit 😀 dakujem za tip 😉

garonka
14. jan 2010

ah jaj rogi to ďalekoooooooooooooo, ale dobry napad švagrina ide zajtra do BA tak by ma k tebe hodila 😀 😀 😀

vefi ja nepratam, počkam kym stary príde z roboty domov a šup do pratania, lebo včera si popritom aj PC hry pušťal tak to som zurila, tie jeho debiliny v počítači lezu na nervy 😠
nemaš nahodou strie? 😲

garonka
14. jan 2010

ja ľubim karamelove venčeky a punčak ale musí byť mokry nie suchy ako robia ine cukrarky 😀

rogerka
14. jan 2010

tak pod na navstevu, budeme sa spolu valat pred telkou 😀
inac ja som minule mojmu hovorila, ako ten tvoj doma maka a ty len dirigujes, co treba 😀 som si myslela, ze bude proti a on hned ze ide aspon povysavat, ze sa musi polepsit a viac mi pomahat, normalne som z neho nechapala...

vefi89
14. jan 2010

rogi, tak to máš potom dobrého muža...ja ked chcem, aby povysával, tak ho prosím tri mesiace 😕 ale keď sa nebodaj pstí do poriadku, tak vie upratať lepšie ako ja 😀 😀 inak ten kremeš je super, fakt niekedy skús 😉

lucinka, strie mám len na ceckoch-to sú slniečka 😀 😀 , toto mi normálne žili prakajú 😠 vyzerá to hnusne 🙄

a nerobme si chute so sladkým, veď sme dosť objemné aj bez toho 😀 😀

garonka
14. jan 2010

rogi no vidíííííííííííííííííš treba aj taky tip nie? 😀 😀 😀 😀 😀
ale včera keď poviem čo urobil tak som sa šuľala od smiechu, ležím na posteli a mu vravím nech naloží šaty do pračky, ok nieje problem, ale zakaždým ako vyberal šaty z koša sa pytal toto tu a toto tam? tak si pekne potriedil kôpky svetleho a kôpky tmaveho pradla, mu vravím čo je viac? on že svetle, fajn nalož a nehuč mi už toľko 😀 😀 😀 😀
lenže mužíček pekne pradielko strepal do pračky a namiesto avivaže dal prašok a opačne, no to by nevadilo ale vyberie šaty z pračky a vreskot do boha.................................. a čo sa stalo? medzi svetle sa dostalo moje modre tričko ktore periem ručne lebo farbí aj ruky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak mame šatky pekne modrosive 😀 😀 😀 😀

rogerka
14. jan 2010

kocky, musim vam zdrhnut 😒 bude zle, ked budem meskat... majte sa krasne a oddychujte 😀

garonka
14. jan 2010

vefi nooooooo sladke nam neuškodí a aspoň su naše poklady až veľmi aktívne 😀 😀 😀

ja mam tie potvory aj na stehnach a brušku 😠

vefi89
14. jan 2010

rogi pá a užite si to

garonka
14. jan 2010

rogi čaukooooooooooooooooooooooooooooo

ja tu za chvíľu ostanem sama lebo gazdinka šišky bude piecť 😀

vefi89
14. jan 2010

lusy, tak máte nový šatník 😀 😀 mne sa toto stalo iba raz, ale paradox bol, že švagrinej sa sfarbili len podprsenky, švagrovi trenky a manželovej ex úplne všetko. vtedy som sa smiala, že každému podľa zásluh 😀 😀

vefi89
14. jan 2010

neboj, ešte som dala len cesto kysnúť, a to chvíľu potrvá 😉

garonka
14. jan 2010

vefi ja som sa rehotala ako koza 😀 😀 😀 😀 no nič nakupime nove gate a slipy a ostatne bolo skoro všetko mm 😀 😀 😀 😀 tak mu treba 😀
a predtym som prala plienky a mu vravím ak by ich on mal prať a strčil by tam niečo zabila by som ho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre