Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
31. jan 2010

DUgy ake debaty myslis?? 😀 No povedz, ze Tebe by sa nehodila taka masaž od draheho??? 😉

Kočky počuli ste už o tej rolničke - mexická bola?? 4o si o tom myslíte?

lenocka84
31. jan 2010

veji ahoj
kym to mas len z tehu v poho, ja ich mamnormalne, lebo mi prudko narastli prsia, este na strednej, a myslim ze sa toho uz nezbavim
inak sa to da.

jani treba tak vybavit, sak nech sa aj chlap stara.
ale dobre ze o tom hovorime, dnes ho musim upozornit, ze to zanedbava

dugyna
31. jan 2010

Lenocka no o masazach🙂

lenocka84
31. jan 2010

jani aka rolnicka???

dugy sak ved len prijemne veci

dugyna
31. jan 2010

Jaka rolnicka🙂?pre mna je teraz prijemne ze moj drahy vari na obed same pochutky🙂)mnam mnam.a rano ma cakali hotove ranajky,takze ja sa mam ako v bavlnke🙂

dugyna
31. jan 2010

Baby a kde je kinderko garonka?

lenocka84
31. jan 2010

lusy este urcite vyspava, a bude sa vyhovarat ze varila obed

dugy to mas fajn, moje ranajky su estee v obchode

janinna11
31. jan 2010

No Leni ja nie som s drahym, deli nas asi 600km, ja som teraz v CR on na SK, ale uz do dvoch mesiacov snad budemespolu... 🙂
Kocky vam zavidim tu pozornost a hlavne pritomnost tych vasich muzickov, ja som tu sama... a vcera som mala aj dost kvalitnu depku z toho ☹ Ale dnes je uz lepsie, to tie hormony...

lenocka84
31. jan 2010

jani a budete kde?
na SK?

janinna11
31. jan 2010

Leni ak to vsetko bude ok v Trencianskom kraji, nechcem predbiehat, ved vies, dufam, ze to coskoro vyjde 🙂

elko69
31. jan 2010

dobre ranko teda uz pekny den prajem :D

dugyna tak dakujem teda ale keby som sa vydavala asi by som uz vsetko inak mala :D ale zabava teda bola fakt super!!!

elko69
31. jan 2010

ja som ani ranajky nemala ja osm mala hned obedik dobryyyyyyyyyyyy 😉

janinna11
31. jan 2010

Kocky tu rolnicku som myslela - taky maly privesok, ktroy siaha az na brusko, a vraj vydava jemne zvuky, kore babatko pocuje a ukludnuje ho to 🙂) Elko ani Ty si o tom nepocula??
tu je o tom viac:
http://www.annaviktorie.cz/9-originalni-hudebni...

dugyna
31. jan 2010

Kukam ze vsetky sme dnes neskoro vstavali🙂 lenocka sak garonke tiez vari mm,nie?

janinna11
31. jan 2010

Kocky poradte, co mam varit, co idete obedova, resp. co ste obedovali??

elko69
31. jan 2010

janinna11 ni enepocula teraz prvy krat....no ja som obedovala kuracie snicle s pyre a takym kapustovym salatom :D mnam...

janinna11
31. jan 2010

No zeny, tak ja uz varim kapustnicu 🙂
Po uz je druhykrat ze tento tyzden, co musim mat kyslu kapustu, a paradajkovi polievku, strasne mi to ide na chut 😝

elko69
31. jan 2010

co budes mat chlapca??? 🙂 ked ti ide kysele??

janinna11
31. jan 2010

Elko to sa tak hovori??? Ja sa v tychto babskych poverach nevyznam 😖

lenocka84
31. jan 2010

tak super
ja som bola na nakup

baby uz ste niektora olutovala ze ste sa vydali?
ja to mam na dennom poriadku
normal som z toho nestastna

elko69
31. jan 2010

janina no hovori ze ked ti chuti sladke a neopeknievas ze je to dievca lebo to bere aj krasu a aze ked kysle a opeknievas ze chlapec lebo ten na krase zevraj mamine pridava,takze neveim,mne chuti aj sladke aj kysle v poslednej dobe a nemam pocit ze by som nejako opeknela a ani ospatnela,som taka ista :D

lenocka a preco si nestastna??bolo par okamihov ked sme sa pohadali a mala som ten pocit aj ja ale teraz som velmi stastna ze som vydata....

lenocka84
31. jan 2010

ako total neschopak
od rana vie ze ho caka ze idee na nakup, ale nie, on sa musi hrat, kavicka cigaretka, a ja s malym hladny
ako teraz som ranajkovala
nakoniec som odisla do obchodu sama, takmer som odpadla od hladu
a nakoniec ma videl prist, ze mam 3 plne tasky nakupu, len jedna ala ze 7kg
ale nie, nechal to tak a nechal ma ich vlacit samu
ako naco mi je taky chlap
vazne zvazujem ze po porode sa k nemu nevratim, sak to sa takto zit neda
ziadna pomoc, ochota, a o zodpovednosti ani nehovorim

dugyna
31. jan 2010

Lenocka skus sa s nim o tom porozpravat co ta trapi a ze ti musi pomahat a ze nesmies nosit tazke a tak ale v klude bez emocii.hm?

janinna11
31. jan 2010

Ale leni, vsak si hovorila, ze Teba este aj masiruje mm, tak co sa stalo?? Ako dlho ste boli spolu a ako ste zobrati?? Ja nie som vydata, zatial, a ani potom nejak netuzim, je to len papier, ani po tych bieleych satach nejak extra nejdem a potom 90% chlapov vas berie ako majetok, nie vsetci, ale vacsina je taka, ze uz su si nam,i isti...

lenocka84
31. jan 2010

jani 4 roky,ale odkedy byvame v blizkosti jeho sestry a svagra je to o ...

dugy on to davno vie

elko69
31. jan 2010

lenocka84 veru tak dugy ma pravdu,skus sa s nim porozpravat,ved on musi pochopit ze je tu pre teba nie len na sex a taketo veci ale aj na to aby sa o teba postaral ked ty si tehotna ale aj ked si neni a pomohol ti,jako my ked ideme niekam na nakup tiez berem igelitky nejake ale da mi len fakt take lahucke a on berie tie tazke aby som sa ja zase nezatazovala,stara sa zase o mna ale tiez mi niekedy vadi ze ked niekam chcem ist sa obcas hrava na pc futbal tak musim pockat kym neskonci zapas :D ale inak pohodicka...

janinna11
31. jan 2010

Elko ja som zatial na tom asi ako Ty, predtym som sladke takmer nejedavala, cokolady vobec, len nejake 70-90% horke, a max. nejake bebe susienky alebo musli. Ale teraz mam casto chut na zmrzku, piskotky, brumika, margot atd...vsetky tie kaloricke bomby a to kysle, a prestali mi trochu chutit syry, co predtym som musela mat kazdy den, a maso mi chuti, predtym som masko takmer vobec nejedla.... A aj ja si pripadam taka ista (s par kilami uz naviac) ale inak nic, az napar vyrazok, co som pred tym nikdy nemala, tak neviem...

A kedy idete na UZ, to uz vam snad povedia, co to je, nie?? 😀

elko69
31. jan 2010

no veru aj mne sa zda ze s ami zhorsila z casu na cas plet a to sa hovori z epocas tehotenstva sa zlepsi kvalita vlasov a nechtov a pleti..a kde to je???? no 9.2 idem a hadam sa bambulo nase ukaze co ma medzi nozkami :D

janinna11
31. jan 2010

LEni a zili ste spolu pred tym ako ste sa vzali?? Ako to myslis, ze v blizkosti svagra??

lenocka84
31. jan 2010

elko to aj robieval, len poslednu dobu mu neviem ci preskocilo alebo co
tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre