Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
6. feb 2010

vejula ale n ateba ked kuk by som to ani nepovedala ze ty si taky maly certisko,teda ze sa vies az tak rozculit :D sa nezdas..hihi

lenocka84
6. feb 2010

no tak veji keby si bola u nas, tak by si videla to talianske manzestvo
tiez take
a my aj dverami buchame 😀
ale inak sa luuubime ako kone

elko69
6. feb 2010

baby ale ajtak je najkrajsie to uzmierovanie sa... hhehe

vejula
6. feb 2010

no elko, to je len taký krycí manever, ten nevinný výzor 😀 😀 😀 Ale nie, snažím sa ale ked sa už rozčulim, tak má divadlo celý vchod... No a mm tiež vie riadne hučať, ale ten chlapský hlas nieje taký prenikavý jak ked sa rozvrieska dievča 😅

lenočka 😀 no takže vieme o čom hovoríme, a vy bývate v dome či tiež v paneláku??? V dome je to lepšie sa pohádate a nikto nevie o ničom, tu vie každý o každom šuchnutí.... My tiež počujeme ked susedka nadáva susedovi, ked príde domov riadne pripitý a to už len počujem výčitky... A to môžu mať okolo 70 rokov 😝

No uzmierrovanie, to hej... Ale to po takej riadnej hádke, ked sa aj den nerozprávame, potom tie prvé chvílky po uzmierení, to je fakt krásne 😎

elko69
6. feb 2010

no ajmym mame take hadky ze sa potom den dva nebavime,ze po sebe zazerame,pus ani pozdrav nehrozi ale potom sa zacneme pomaly rozpravat a vysvetlovat si to a potom uz aj pusinky su a mile slova a tak...ale dlho ma nenasral a ma pocit ze dnes to napravi,lebo sa chysta von s kamaratmi ktory su este uplne nevyzrety a jedine na co myslia je alhokol a ich blbe vtipky neviem ci aj mali vazny vztah niektory a to maju uz 24-25 rokov...taze uvidime co vecer...

lenocka84
6. feb 2010

veji presne tak, v panelaku, takze kazdy o tom vie
ale naozaj to pekne uzmierovanie stoji zato, no ale radsej mam uzmierovanie bez hadky
🙂

elko69
6. feb 2010

lenocka a ty take mavas uzmierovania bez hadky 🙂?

lucy1990
6. feb 2010

To my sa uz tak pozname, ze presne vie, co ma nasere, ja uz sa ani nemusim vytocit, staci ked kvalitne zazrem, a hned sa mi liska, tulika, ze nech sa nehnevam 😀

lenocka84
6. feb 2010

jasneeeeee, to ked sa chce liskat, ked nieco potrebuje alebo chce niekam ist

elko69
6. feb 2010

jaj tak to myslis...no on s ami az tak neliska len malokedy ked dojde domo z prace tak sa ku mne tuli ako male stena ale potom zaspi a spi a spi..hehe

lucy tak to mas dobre,ja mozem zazerat kolko chcem a nepomaha :D

vejula
6. feb 2010

No elko su takí, poznám aj ja baby nepotrebuju, stačia im kamaráti troška zeleného v papulke a su dokonale šťastní 😀 😀 😀

lenočka tak uzmierovanie bez hádky 😀 😀 😀 to je dobré...

lucy tak ty už máš iný rešpekt doma vybudovaní

elko69
6. feb 2010

vejula no chvala bohu ze to zelene nepotrebuju do papulky aspon... 😖 ale tak pre mna su ako deti a jako vtedy sa aj drahy pri nich na take velke dieta premeni a to nemam rada to je pricina nasich hadok ze uz bude tatino a musi mat viac zotpovednosti a nie sas pravat ako jeho "kamarati" jako cest vynimkam ale tych je malo...

lucy1990
6. feb 2010

😀 na to ze je medzi nami 11-rocny rozdiel, tak aj ano...ale tak ja som na neho dobrucka, tak nech aj on je, nie? 😉

lenocka84
6. feb 2010

fuu to je celkom ze dost nie Lucy?
ale zase aj medzi mojimi rodicmi je tolko, aj svagrina so svagrom

lucy1990
6. feb 2010

Leni, ja si pochvalujem...on je taky chlapcensky, takze si velmi rozumieme, ale zasa uz je aj na dieta pripraveny, co maloktory 20 rocny..teda skor ziadny...a kedze mam tych 19...

vejula
6. feb 2010

jj lucy... Do 25 su chalani fakt ešte malokedy pripravený na to byť taninom... Môj bývalý ma tak ako ja a som si uvedomila že to by sa nedalo, lebo každý žijeme v trochu inom svete a tužime ešte po rozdielnych veciach. Môj mm je o 4 roky starsí má 28 a to sa už nedá porovnať.... Ale môžno je to trochu aj prioritami celkovo životom nielen vekom....

lenocka84
6. feb 2010

tak ja sa prave pozeram ako moj mm s malou neterkou chystaju pizzu, a su uzasne zlati
paradni

natalia777
6. feb 2010

baby a kde je vefi89??? 😕

dugyna
6. feb 2010

Juj baby aku temu to tu mate🙂 leni ale je pravdu neexistuje par ktory sa niekedy nepohada,je to normalne a prirodzene. A taku cukraren teda mozem. No bola som u kadernicky super uces🙂 no uz sa chystame na ples🙂

lucy1990
6. feb 2010

Teda, dnes je tu poriadne prazdno ☹ ja som sa pustila do upratovani, ale nejako som to prehnala, aj mm som trochu zaucila a teraz ma riadne bolia krize..sa tu stazujem ako nejaka starenka...teraz som si lahla a silno zakaslala a tak ma pichlo v lavom vajecniku prenikavo, ze som myslela, ze sa mi tam nieco roztrhalo 😕 🙄 dufam, ze to nic neznamena....

lucy1990
6. feb 2010

Dugy, uzite si ples 😉 urcite budes krasna...

janefonda
6. feb 2010

caute...tak uz som po stretku, dala som si deci cerveneho na podporu zeleza 😝 mm uz zasa odisiel do prace, cize som sama ☹
Dugyna v dobrom zavidim dnesne plesanie! 😉 cukraren zabrala vidim, uz len dohodnut nejaku konkretnu, hlavne aby sme to nasli 🙂

lucy1990
6. feb 2010

Jani, nie si sama, ja tu som 😉

janefonda
6. feb 2010

jeeej Lucy si zlata, vcera sme sa bavili o stretnuti 13. feb. v BA o 15:00 len miesto riesime este! Pridas sa?

lucy1990
6. feb 2010

Mozno aj ano 🙂 a pride vas vela? To je buduca sobota, ze?

lenocka84
6. feb 2010

lucy pridaj sa
neviem kolko budeme pojazdne?

lucy1990
6. feb 2010

Ale inak je fakt, ze vefi sa dlho neozvala... 😕 inak necitala som moc dozadu, ale garonka mala ist v piatok ku dokimu, tak uz tam ostala?

lenocka84
6. feb 2010

nie nie garonka tu este dnes bola
ak sa nemylim

lucy1990
6. feb 2010

Leni a ty v ktorej casti Ba byvas?

janefonda
6. feb 2010

cim viac nas bude, tym bude väcsia zabava 🙂 Dame si najeky zakusok..mnaaaaamky, cajicek a pokecame. A aspon sa spozname aj realne...tesim sa! len to miesto vybrat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre