Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
22. okt 2009

Fuuu garonka ten čajik bol ale dobre štiplavý, uaaa.... A ináč ja som myslela že druhý trimester začína 13-tym tt, sa mi zdá že som to tak nejako čítala...

garonka
22. okt 2009

veji štipal? ja si davam i citron i med a dala si aj ty?

vejula
22. okt 2009

Dala... Ale asi som si ho tam nasypala veľa, no na budúce budem vedieť aspon 😝

garonka
22. okt 2009

tak si asi zazvorom nešetrila 😀 😀 😀 😀 ja teraz ladujem do seba mandarinky a BB keksy to je posledna večera 😀

vejula
22. okt 2009

Ja si asi uvarím krupicovu kašičku s grankom mňam, mňam....

garonka
22. okt 2009

hi ale robiš chute mňam ja som jedla krupicu minuly týždeň skoro každý deň ale davam si naň škoričový cukor a už mam 2kg navyše, ale čo neurobím keď si babenko žiada krupicu nie?
idem kuk panelak keď skončí som tuuuuuuuuuuu 🙂

vejula
22. okt 2009

jj ja tiež kukam jedným očkom :D Tak zatial pa.

garonka
22. okt 2009

ja som už tuuuuuuuuuuu 😀

vejula
22. okt 2009

:D No riadne zápletky v tom paneláku 😀 A odsudené nekukáš?

garonka
22. okt 2009

no ale zmenila by som ten scenár raz dva 😀 ujo Emil sa mi páči najviac 😀 😀 😀

odsudene nie, nejak ma to nechytilo ja si kuknem na Animal Planet o zvieratkach ako ich zachraňuju a potom na prime zufale manželky 😀 😀 😀 som sama doma s havom tak si pozerám čo chcem lebo môj drahy ten serial nenávidí 😀

vejula
22. okt 2009

No ja mám pre istotu iba základný raster jednotku dvojku markízu a jojku, takže si toho moc nenavyberám 😀 A tak kukám odsúdené 😕 Celkom som si to zadívala....

garonka
22. okt 2009

no niekedy stačia i zakladne programy lebo my mame fiber TV to je niečo ako Digi a kukame furt len to iste 😀 markízu, jednotku a jojku 😀

zajtra čo maš na pláne?

vejula
22. okt 2009

Zajtra si idem povybavovať nejaé veci ohľadom svadby.... Ešte nemám ani kaderníčku kozmetičku. Asi pojdem kuknuť aj šaty čo si oblečem po polnoci.... No a krupička bola super... Sladučká, takú mám rada.... Ale som si jej teda naložila, mi ide brucho puknuť 😀

garonka
22. okt 2009

hi hi ja keď si dam krupicu varím z pol litra mlieka a brucho mam take že sa ledva vyguľam z gauča 😀

jeeeeeeej to ty maš pred sebou prípravy na svadbu fíha, i ja by som sa vydala ešte raz 😉 biele šatky, make up, a super zabava 😀 som sa rehotala ako kôň 😀

garonka
22. okt 2009

a uniesli ženícha a nie nevestu 😀 lebo brat je poľovník cele to zorganizoval a ja som sa vtrepala sama nech ma beru a on že ne 😀 ale každý vedel, že bude unos ženícha sranda bola 😀

vejula
22. okt 2009

😀 😀 tak ste to mali originálne 😀 Dúfam že aj nám všetko dobre dopadne... Inač ja som robila krupicu z litra mlieka pre mna s priateľom a samozrejme že som si naložila väčší tanier 😀 fuuu ale som teraz jak bublina 😅

garonka
22. okt 2009

hi hi aj bruško maš väčšie čooooooo? i môj drahy zbožňuje krupicu ale ten si dava veľa masla, brrrrrrr 🙄

a šatky maš biele? ja som mala kremove, uplne jednoduche ale drahemu sa pačili 😉

vejula
22. okt 2009

No ja budem mať biele, chcela som krémove ale tak to vyšlo že nakoniec biele. no a ešte je tam taká stuha pod prsami a na spodu šiat... taká fialovoružová či aká to je farba :D A ja maslo tiež nedávam..... A máš nejaké foto zo svadby na nete??? By som rada kukla

garonka
22. okt 2009

nemam foto lebo su rozmerovo väčšie ale skusim zmenšiť a si tu dam do albumu na koníka aby si videla, uplne jednoduche som mala lebo ja som guľa 😀 😀 😀 ale take so stuhou sa mi veľmi páčia ma to šmrnc 😉

vejula
22. okt 2009

Nooo skus tu niečo hodiť by som kukla... Ja tu potom tiež hodím... Inač ma akosi nohy pobolievaju a mám pocit že aj akosi puchnu trocha... Sa mi to zdá ešte skoro, čo ja viem... Nevieš nejaké triky na opuchy?

garonka
22. okt 2009

zajtra vyskušam oki? 😉 a tlak maš aky? väčšinou puchnu nohy z tlaku ale členky

vejula
22. okt 2009

Nooo normalne mám do členkov vtlačené ponožky, to normálne nemám a spodky nôh tiež aj také bolestivé... No a tlak poviem pravdu že ani nemeriam... Vždy som ho mala nízky takých 100 na 60 😅 No ale ked mi naposledy merali tak to bolo 125 :80 To je na mna veľa.. Ja som ajtaký krpec 160 cm... Tak neviem... Ty mávaš opuchy??? A čo také na to existuje? Nechcem byť na svadbe jak taká spuchlina 😖

garonka
22. okt 2009

taky tlak maš idealny 😉 😉 😉 no zatiaľ nemam opuchnute ale tiež sa mi ponožky občas zarezavaju do tuku ale to asi z toho že priberam 😀 no neviem čo na opuchy skus nejaku chladivu masť 😉

moja idem kuki zufalky, tak ti zajtra želám krásny deň aby si si vybavila čo treba a potom daj vedieť ako si dopadla 😉

papaaaaaaaaaa 😀

vejula
22. okt 2009

jasnačka kukni 😉 skúsim zajtra niečo v lekárni na tie opuchy zohnať a určite dám vedieť brúúú nocku teda už prajem

sarinka23
23. okt 2009

Ja sa napriek vsetkemu snazim mysliet pozitivne aj ked to obcas ide horsie ale verim tomu ze vsetko bude v poriadku ako ma byt

garonka
23. okt 2009

bre ranko guľky 😉

vefi a ty kde si dnes? stále sa tu hlasiš prváá a kuk ja som tu 😀

andrejusa
23. okt 2009

ahojteeee 😀

garonka
23. okt 2009

andrejuska zdravím 😀

aj u vas dnes vyzeara ako v čiernej diere? a ešte i prší? chyba mi slniečko 😔

andrejusa
23. okt 2009

ja som dnes vstala o osmej a pozerám do okna, že asi je ešte len 6 hod. 😨 hnusno je tam a to som si bola kúpiť raňajočky v obchode.

ty si už bola na 3D? ja asi ani nepôjdem

garonka
23. okt 2009

my sme dnes začali 24tt 😉 no je to len orientačne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre