Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
17. dec 2009

rogi zatim je tam moja hracka 😀

rogerka
17. dec 2009

no, asi to neni moc prijemne, len tak sa tam chodit ukazovat s taskou... ale nikdy nevies. mozno ta len nechcu zbytocne odkladat do nemocky, ked este netreba 😉 chces si dat aj epi ci radsej bez? som teraz na vsetko zvedava, minule sa ma doki pytala, ze ktora nemocka a tak, tak sa vypytujem...

rogerka
17. dec 2009

vidim, vidim 🙂 zohrieva ho, aby bolo babatku teplucko 🙂

allinka79
17. dec 2009

mam epi zaplatenu... ved ked si poviem ze nechcem, tak mi vratia peniaze...

a to chodenie tam... ved ked to bude mat prist, tak to pride... no neviem... mala dost nalieha, ale asi az tak nie 🙂 ved sa necham prekvapit 🙂

lenocka84
17. dec 2009

lusy kde a za kolko?
tento fusak chcem aj ja
je perfektny

garonka
17. dec 2009

leni je ozaj teply fajny hrejivy stal 30 € a mali ho aj tu v ke v maderne v akcii za 20 € ale vypredali ho a su aj vo viacerych farbach no drahy zobral tuto, tak overal padol už je autosedackovy fusak 😕

lenocka84
17. dec 2009

super
dufam ze sa aj mne podari nieco vymaknut
idem kukes serial z archivu
nech som v obraze

rogerka
17. dec 2009

podla mna ta chcu mat pod kontrolou kvoli tomu krcku, preto ta prehanaju hore - dolu 😉 aby bolo vsetko ok.

ali, mozem sa ta potom spytat na tu epi? ked uz budes "po"? mne sa moc nepozdava, ze do chrbtice a tak... ale na druhej strane neviem, ako to budem zvladat bez, aby som im tam steny neskrabala...

allinka79
17. dec 2009

garonka... to je emitexovy overal? ten zimny?

garonka
17. dec 2009

ali ano ten emitex a je neskutočne jemny to je zimna kolekcia lebo maju aj letne

allinka79
17. dec 2009

rogerka jasne, mozes... tiez neviem, ako to budem zvladat a co a ako... ak mas cas, chod na prednasku a zaplatis to neskor, alebo vobec...

allinka79
17. dec 2009

garonka, mam to doma... taky dvojfarebny bezovo-hnedy 🙂

rogerka
17. dec 2009

dik ali 😉

allinka79
17. dec 2009

snad ti budem vediet poradit...

garonka
17. dec 2009

ali a zlate to je nie? a fajne teple 😵

allinka79
17. dec 2009

garonka hej, sa nam to paci... ze aj na buducu zimu este... je to dost velke... tak uvidime

garonka
17. dec 2009

aj na jeseň sa to prida , krasne to je a za koľko si kupila?

allinka79
17. dec 2009

no nic, idem ja off...tak zas zajtra... pa

garonka
17. dec 2009

ali pa pa pa 😵

rogerka
17. dec 2009

pomaly zaspavam a nema ma kto poslat do postele...

vejula
17. dec 2009

čavte...
rogerka ja som sa pred chvílou zobudila som si trocha zdriemla a ako dobre padlo. Lebo už som bola nervozna ako pes na mm pred tým.

garonka
17. dec 2009

rogi ja som sama doma tak mne sa spat nechce ale treba s havom vonku a to zas bude prechadzka na dlho lebo ten miluje sneh 😀

vejula
17. dec 2009

garonka ja som toho môjho teraz osprchovala riadne so šamponikom, pred vianocami nech nám vonia 😀 😀 😀 Inač moj má tiež rád sneh ale ked dnes ráno dlho po nom behal, tak dvíhal labky, som nechápala čo mu je. Potom si lažkal a začal si ich olizovať. Aj potom ma napadlo že ho to asi páli ten sneh.... Lebo my sme ho našli na začiatku roka niekedy vo februári a to celú zimu prežil niekde vonku, tak asi už je taký haklivý na zimu... Aj ked je zima vždy ho začne strašne triasť a strašne rýchlo je podchladený, už má zrejme trošku narušené zdravie tou prežitou zimou.

rogerka
17. dec 2009

aj ja som sama doma, manzel ma pracovnu predvianocnu chlastanicu v robote, tak som zvedava, kedy pride...
prave ma budia susedia, skusaju, ako najhlasnejsie im ide televizor... minule klepali rezne o 11 vecer 😠

vejula
17. dec 2009

tak to máš teda podarených susedov. Chvala bohi naši su celkom v pohode, všetko už takí dôchodci, takže žiadny hurhaj... A manžel ti takto zdrhol no pekne. Ten môj tež raz za čas zvykne .

garonka
17. dec 2009

veji naš je typicky izbovy pes ktory ma rad teplo a strašne rad spí ale dnes som normalne bola v šoku on sa v snehu vaľal ako divy 😀 a vymrzla som pri nemu 45 min a doteraz chrapal ako stary dedo 😀 no pyta sa vonku lebo sedí v košíku a tymi veľkymi očami dava najavo, že potrebuje na cik cik 😀
zlateho maš hava no len aby neprechladol, a okupany vau, ja svojho kupem v lete teraz sa bojím ma už 10 roočkov

rogerka
17. dec 2009

ja mam okolo seba stare babky a nad nami dlho nikto nebyval, lebo majitelia bytu su skoro cely rok v zahranici... no asi tam maju nejakych podnajomnikov, lebo oni nikdy takto nevystrajali...
inac ani dochodcovia nie su nic moc... nas suseda kazdu nedelu budi omsou na plne gule.... a najnovsie sa o nu akoze stara jej vnucka, ale ona je taka posahana, ze furt len po nej krici, nadava, no hruza... a nema rada deti, tak ked sa nam narodi nase babo, a bude doma vrieskat a zobudi mi ho, tak ju asi rozparam 😠 co s nou mozem robit???

vejula
17. dec 2009

no ten náš chlpáč už smrdkal 😀 tak sme museli ale chudiatko ho klepalo tak som ho obložila svetríkmi a vonku pôjdeme s ním až okolo polnoci nech s riadne preschne. No a ináč naš je taký oriešok ale velmi milý a dobrý a krásny neskutočne, a veeelmi rád chodí vonku asi preto že tam aj vyrastal, tak to berie stále za svoj druhý domov, ale tak vie že u nás mu je veľmi dobre 😉 N a nemá ešte ani tri roky podla zubkov takže mládenec v najlepších rokoch 😀

vefi89
18. dec 2009

Dobré ránko všetkým 😉

Mám dnes bobky, iba čakám, kedy sa mi začne Miško hmýriť v brušku. Ako som v noci spala, (inak som mala dáky divný spánok) tak sa z ničoho nič zobudím a ja krava sprostá ležím na bruchu, tak sa teraz bojím, či je krpček oki ☹ 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre