Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
27. jan 2010

lubi asi tesne nad podbruskom ho je citit

dugy mna zacal v 22tt, dlho som na neho cakala
a co dnes robit? dnes nic
vylihovat

dugyna
27. jan 2010

ked hovoris ze az 22tt tak to sa est nacakm..dufam ze to bude aj skor..
no ja sa za chvilu chystam s tym nasim chlpacikom von..

lenocka84
27. jan 2010

nas chlpac uz vonku bol, s drahym kym som si ja umyvala vlasy
a teraz lei vedla mna

lubka89
27. jan 2010

no lebo ja ho citim v podbrusku a ked lezim na boku tak ho citim tam🙂

janinna11
27. jan 2010

Ahoj kocky, no hruza, az teraz som dosla z porady.... Uz aby bol piatok..
Dugy, kedy mas volat za vysledky?? Drzim palce a daj hned vediet, urcite budu dobre. Dufam, ze aj Garonka sa vrati od doki s dobrymi spravami 🙂

elko69
27. jan 2010

vejula inak nieco na tom je ze je horsia pamat,lebo aj ja jakosik zabudam nieco mi manzel povie a ja na druhy den uz neviem co....a aj kamaratka mi hovorila ze jej kolegyna tak isto ze si sama povedala ze s aciti akosik osprostene pocas tehotenstva :D

dugyna ja som si objednvala a v pondwlok som to platil cez ucet a vo stvrtok som to mala uz aj doma...a dobre zatial,som si objednala suknu k lekarovi aby som mohla ist a este idem nohavice...

dugyna
27. jan 2010

elko..a myslis ze tu suknu budes moct nosit aj neskor?
lebo ja mam jednu statnicu v marci a dalsiu v juny..takze ci sa to da nejak nastavovat..ako mam tie rifle..

janina..tak teraz uz len odpocivaj 😉 poobede dr ordinuje az od 15.30

no a idem vencit..lenocka..on tu tiez pri mne lezi xixi cely den
inak aj ty mas doma tolko chlpov?na tych svetlych parketach je to strasne vidno..

elko69
27. jan 2010

dugyna no urcite ju budem moct nosit aj v maji v juni ked budem chodit na poradnu uz do nemocnice a tam je ten pas natahovaci ako byva na rifloch,len ono sa to berie na boky a podla toho ci a ako moc priberes ale ja myslim ze v pohode ju budem nosit aj neskor,sa mi zda dost siroka...a tie nohavice kedze budem smiet nosit az v aprili,maji ked sa otepli tak si ich budem objednavat az potom,hovorim ze to prislo z apar dni takze ak mozes este pockaj a tak 2 tyzdne pred statnicami sa odmeraj a zakup sukienku...

lubka89
27. jan 2010

hallllo co ste zmizli🙂

jjana17
27. jan 2010

ahojte,,,,,co mate nove?

lenocka84
27. jan 2010

dugy nie, yorki takmer vobec neplzne, takze takmer ziadne chlpy
nastastie

lulu4
27. jan 2010

elko: a to si z akej stranky to oblecenie objednavala?

lenocka84
27. jan 2010

dugy uz si vyvencila?

janinna11
27. jan 2010

Ahojte kocky, odkial objednavate??? Mne sa bodli nejake kapsace s vysokym pasom, nejak zacinam priberat...

janinna11
27. jan 2010

Lulu uz aj tebe zacina rast brusko?

lulu4
27. jan 2010

Janina: presne tak uz sa trosicku vyduva a uz to zacina byt vidno, samozrejme nie vela lebo zase ved nemam vsetko oblecenie uplne obtiahnute ale ked sedim nohavice ma uz zacinaju tlacit na brusku... nejake rifle pojdem kupit asi buduci tyzden asi o cislo vacsie nech to mam na brusku volnejsie zatial... potom v aprili asi objednam uz aj nejake 3/4 nohavice ked bude teplejsie... a na leto nejaku suknu budem potrebovat...

janinna11
27. jan 2010

No kocky supe sem s tou adresou obchodu, nech si aj mi mozme objednat nieco pekne 🙂

jjana17
27. jan 2010

ahoj lulu, ja som tiez v 10tt si kupila normalne tehotenske rifle, lebo ma na vsetkych rifliach tlacil pas,,,,tak nech ma brusko pohodlie,,,

dugyna
27. jan 2010

lenocka nie..odpisovala som na junovkach tomu kuriatku ci ako sa vola..lebo ma to dost vytocilo..nemam rada take tipy ludi co sa hraju ze kupia najdrahsie veci az etan ich obchod je kvalitny..a nepaci sa mi to ani koli tomu..ze su ludia ktory kupia postielku ako pisala v tescu za 30eur alebo na inzerat/nie ze by to bol moj pripad/..a nezanmena ze je to smejd..niekedy neni podstatne ze ci ma niekto pre dieta vsetko nove a znackove a drahe..ale to kolko lasky mu da a ako sa k nemu chova..ja len proste nemam rada ak sa niekto chova povysene..napr zatoze ma titul..alebo peniaze..neviem ci chapes..v spitali sa styma clovek casto stretava..ked je niekto ing..tak lekari skaci pan inzier sem a tam..a za to ze je niekto robotnik tam uz sa k nemu chovaju inak..a ani mu nepovedia pomaly co mu je a co mu idu robit..alebo povedia..ale nezrozumitelne..nebiem ci chapes lenocka ..tazko sa to pise..takto..lepsie je to ustne povedat..
jednoducho vsetci dychame ten isty vzduch a kakame tie iste hovienka..
a keby som zarabala miliony a kakala zlate vajicka..pride zbytocne dat 37eur za mini mikinku a teplaciky..chapes..to radsej poslem tie peniaze detom do angoly..lebo malinky by si ju obliekol asi tak 3krat ahotov..a co ma babetko z toho ze ma supravu za 37eur..ja kupim taku istu kvalitnu v inom obchode alebo eshope za 10eur..alebo 15..

elko objednavala z www.mojamoda.sk..dobre veci a lacnejsie ako v obchode

elko jaj tak si to objednam asi tak prvy februarovy tyzden..keby trebalo nahodou vymeni a ja nemusim moc suknu..takze gate..

lenocka to mas dobre ze neplzne..nas je sice kratkosrsty ale za to chlpy a chlyp..akurat knuci zo sna xixix

lulu4
27. jan 2010

jjana: a to si objednavala s nejakej stranky alebo u vas v obchode si kupila? a dobre su ti, nepadaju ti to len na pase je to take vyvysene a to sa da regulovat nie? to je dobry napad inak asi co budem spekulovat asi hned kupim tehotenske a basta...

lenocka84
27. jan 2010

dugy ja ta plne chapem
ja budem mat tiez vecicky "z druhej ruky" lebo svagrinka ma teraz 1,5rocneho syna takze po nom vecicky
a hlavne je to kazdeho osobna vec
ja chcem malemu kupit aj znackove veci, ae az bude vacsi aby to naozaj nemal len 3krat a dost lebo mu to bude male
vtedy sa to uz oplati ale nie pre babatko

lulu4
27. jan 2010

baby objavila som stranku www.maderna.sk tam su tehu rifle aj saty aj topy, vsetko mozne, kuknite...

lulu4
27. jan 2010

dugy: to co si napisala je svata pravda, ja tiez takychto ludi nemusim, si myslia ze su nieco viac a pritom nie su....
a drahe veci pre male babo je hlupost lebo z toho vyrastie tak rychlo ze sa clovek nenazda... ale ked niektori nemaju kam pchat peniaze nech sa paci ale aspon nech to nedavaju najavo ako blbci a nepresadzuju svoj nazor, ze co nie je nove a znackove je smejd....

jjana17
27. jan 2010

lulu, no ved aj ja som to tak riesila ze nebudem zbytočne vyhadzovat peniaze na rifle ktore mi aj tak zase budu male ale kupila tieto, su velmi pohodlne na brusku hore maju gumicku na pritahovanie takze mam to este stiahnute a potom budem pomalicky povolovat 🙂 🙂
a neboli ani drahe v normalnom obchode ani nie znackovom ani cinskom take nieco medzi a stali nejakych 25€.

lulu4
27. jan 2010

Jjana: to si za dobru cenu kupila no ja som akurat kukla tu stranku co sem baby dali tu www.mojamoda.sk a ked si das nohavice su tam take sivocierne za 20 Eur, je to tensia riflovina co je dobre daju sa tiez na brusku regulovat... skus si to kuk, chcem pocut nazor iba 🙂

lenocka84
27. jan 2010

lulu tie su fajn
na tie som aj ja pozerala
len ked ja oblecenie pre seba nerada nakupujem cez net
ja som si kupila nohavice, znacka 9months, boli sice dost drahe, aspon na moj vkus, ale myslim ze uz ine kupovat nebudem, 3 mam este od svagriny

jjana17
27. jan 2010

lulu no podla mna su fajn, ja mam na taky podobny, styl tiez,,,mne sa pacia tie capry biele,,,,,

vejula
27. jan 2010

Ahojte dievčatá...
No nám akosi netečie teplá voda 😒 Hrôza, brrrr...

Inač tiež stále myslím na mirku, včera som sa za nu aj pomodlila nech to vydržia ešte aspon do toho 7-ho mesiaca, potom už je dosť veľká šanca že maličké prežije... Ach jaj, má to teraz určite ťažké.

dugy, pekne si to napísala, svätá pravda 😔

lenocka84
27. jan 2010

veji tak hrnce na sporak a ako za starych cias 😀 😀 😀 😀

janinna11
27. jan 2010

Baby mate pravdu s tymi vecickami, predrazene veci nemusia byt kvalitne, a je podla mna tiez zbytocne kupovat 50 cm mimcu mikinu nike napr. za 30 eur, na to, ze ju ogrcka a oblecie 3-4- krat staci aj z tesca, toto nie je o tom, ze by sme na nasich anjelikoch chceli setrit, ale o tom, ze nebudeme vyhadzovat peniaze za znacku a hodnotu a najma kvalita veci je niekedy daleko daleko nizsie ako napr. u tych z tesca, alebo od nejakeho slovenskeho vyrobcu - napr. Slovenka.Ved i tak sa 90% znackovych veci sije u sikmacov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre