2 čiarky na teste. Hurá

roxi77
17. dec 2015

Ahojte tehuľky!
Chcem sa s Vami podeliť o túto super správu, po 2-3 mesiacoch snaženia sa nám to podarilo 🙂 vždy som mala menštruáciu presnú ako hodinky, ale odvtedy čo sme začali pracovať na bábätku mi to nejak celé zblblo. Užívala som gynex a posledný mesiac poctivo pila alchemylkový čaj na úpravu cyklu, ešte som si hovorila že čo je to za blbosť, zbytočne sa tým nalievam keď to aj tak nezaberá a zase mi meškajú. Bolo mi aj troška čudne, tak som si pre istotu išla kúpiť test. Do sekundy sa objavili dve čiarky, a gynekológ potvrdil že som na konci 6.týždňa, jupí 🙂 Ako ste na tom vy, a ako to prebiehalo a prebieha u Vás?

iwulqa
6. jan 2016

@slavka030 dakujem za radu.

ikapatkova99
6. jan 2016

@radinkaaa ja uz budem mama mam preukaz

juliii
10. jan 2016

Anooooo?????? 🙂 🙂 🙂 🙂

sewie
11. jan 2016

Baby gratulujem a pridavam sa k vam dnes mi to potvrdila dr. ale dostala som duphaston a tyzden lezat koli krvacaniu 😊 drzim vam palceky

iwulqa
11. jan 2016

@sewie gratulujem sme na tim rivnako duphaston a kludovy rezim a ako mas brat duphaston?

sewie
11. jan 2016

@iwulqa dakujem tiez gratulujem 🙂 rano a vecer a ty? Kolko mas kludovy rezim?

ikapatkova99
11. jan 2016

@juliii gratulujem

ikapatkova99
11. jan 2016

@radinkaaa no ja ked som videla test skoro som odpadla a bola som u ginekologicky a uz my dala aj preukaz

radinkaaa
11. jan 2016

@ikapatkova99 a v ktorom tyzdni si

ivana_t
11. jan 2016
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

jeeej kocky gratulujem

iwulqa
11. jan 2016

@sewie ja mam brat 3x denne do zastavenia krvacania ale neviem ci aj bledo ruzovy vytok sa este povazuje za krvacanie a potom 2x denne tyzden ma nechala doma ako kludovy rezim ale tak na 6 hodin chodim do prace. Lebo robim sama pre seba a nemal by kto tam byt a mat zavrdte sa neda a po 6 ma strieda nastastie otec.

rastikovaadka
11. jan 2016

Ahojte tak dnes to mám potvrdené aj ja, vo štvrtok večer som si na snáď 85 teste v mojom živote, 1x našla úplnou náhodou o 19:00 večer 2 čiarky, v piatok ráno digi potvrdil 2-3, dnes sa idem pridať k Vám 1. krát, držte mi palčeky 🙂 mám aj ja síce duphaston ale len ako podporu

ikapatkova99
11. jan 2016

@radinkaaa no ked som druhom mesiaci tak kolko asi 🙂

lleall1111
13. jan 2016

ja sa tiež pridávam...konečne dve čiarky.. 😎 🙂

radinkaaa
13. jan 2016

@lleall1111 gratulujem a vytaj medzi nami

lleall1111
13. jan 2016

@radinkaaa ďakujeeem 😀 😀 😀 ..moooc sa teším...len to ešte musí potvrdiť lekár..ale neviem či už teraz ísť abo ešte vyčkať.

radinkaaa
13. jan 2016

@lleall1111 pockaj este dva tyzdne aspon ale na krv mozes ist aj hned

dasa71
13. jan 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

Gratuluuuuuuuujem 🙂

lleall1111
13. jan 2016

@radinkaaa no teraz som asi v 5tt+2...uvidím....asi budúci týždeň..aj keď už nevydržííím

sedmokraska123
13. jan 2016

@radinkaaa kolkateho septembra mas termin? ja mam 3.9. 🙂

erinne
14. jan 2016

@sedmokraska123
Mne vcera tiez vypocitali na 3.9. 🙂

permanentka
14. jan 2016

Dievcata prosim nezda sa vam ze ta dnesna ciarka (ta uplne hore) je nejaka slabsia nez vcerajsia? ci len paranoja ? dakujem 🙂

permanentka
14. jan 2016

prosiiiim poradte niekto 🙂

sewie
14. jan 2016

@permanentka ahooj podla mna je to v poriadku ja mne tiez pomaly silneli ciarky a zdalo sa mi ze aj blednu a bolo v poriadku 😊

sewie
14. jan 2016

@permanentka gratulujem a drzim palceky 😊

permanentka
14. jan 2016

@sewie aha tak super, uz asi vymyslam :D dakujeem 🙂

dannii
14. jan 2016
dannii
14. jan 2016

Po 17 mesiacoch snaženia už som neverila 😍😍😍

radinkaaa
14. jan 2016

@sedmokraska123 neviem este presne datum som este nebola u gynekologa ale ja budem mat neskorej okolo desiateho

lleall1111
14. jan 2016

@dannii gratulujeem.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre