2. krát ste otehotneli hneď alebo až po dlhšom čase?

kepassa
8. jan 2011

maminy tato otazka smeruje k viacnasobnym rodickam, otehotneli ste pri druhom babatku hned ako ste sa zacali snazit alebo az po nejakej dobe snazenia? najma ak prve vase dieta bolo splodene bez problemov hned, aj ked je to samozrejme individualne 🙂

ardeas
8. jan 2011

ja osobne skusenosť ešte nemám, ale kamarátke sa podarilo otehotnieť po troch mesiacoch od narodenia prvého syna a čakala dokonca dvojičky 🙂

samulko1
8. jan 2011

Ahoj
my sme sa pri prvom babätku snažili 9 mesiacov kým sa nám zadarilo a pri druhom sme neplánovali a stalo sa ani neviem ako hneď na druhý deň ako mi skončil menzes.. 🙂 takže presne ako píšeš je to individuálne, ja som si myslela že sa nič nemôže stat veď predsa aj pri prvom sa nám dlho nedarilo.. 🙂

saeda
8. jan 2011

ahojky.... nam prve babo trvalo desat mesiacov a druhe osem, kym som otehotnela.... ale pri druhom som brala pocas tej doby atb a bola som chora, takze nejaky mesiac este vypustime 😀

adetka
8. jan 2011

nám sa s druhým nedarí už dva a pol roka... pred Mirkou (mám za sebou dva MA) a pri nej som otehotnela okamžite, ako sme sa začali snažiť... ale ty si mladšia... takže šance su väčšie 🙂

terina25
8. jan 2011

dcéra sa podarila hneď na 1x a syna sme neplánovali a podarilo sa po 8 mesiacoch od 1.porodu

kitchima
8. jan 2011

Ahoj, u nas prve babo bolo na prvy sup 😀 a to myslim vazne, ze na prvy. A pri druhom sme sa milovali "az" 4x pocas ovulky. No co, niektore sme ako jablonky 😅

suzieqiu
8. jan 2011

prve nam trvalo vysse roka a druhe sa nam podarilo hned v 2 cykle. 😀

22mamina
8. jan 2011

ahojy, prve sa nam zadarilo az po 6 mesiacov, to druhe bolo na prvy sup 🙂

alca85
8. jan 2011

my sme sa o prvé snažili necelé 3 roky (to bola vtedy aj zistená príčina našho márneho snaženia) a o druhé sme sa snažili asi 3 mesiace, ale to bolo viac nesnaženie ako snaženie, viacmenej sme to nechávali na náhodu.

anniera
8. jan 2011

u nás to bolo takto.....2 pokusy = 2 deti
....okolo mňa sa len mihne chlap a už som tehotná 😀 😀 😀 😀

veronikapp
8. jan 2011

prvé tehu na prvýkrát, skončilo SP, hneď mesiac na to opäť tehu. Ďalšie tehu na druhýkrát. A posledné na prvýkrát ale skončilo to MA.

ivetkab.
8. jan 2011

Prvé tehu hneď ako sme chceli a pri druhom sme sa "snažili" 7 mesiacov ... sama neviem v čom bol problém, ale našťastie sme sa dočkali ... už teraz len dočkať šťastný koniec ...

butrus
8. jan 2011

nam sa druhe podarilo hned na prvy sup 🙂

evickapooh
8. jan 2011

prve babo hned na 1 krat 2 babo[planovali sme] podarilo sa po troch mesiacoch-nie od porodu ale od zacatia snazenia

pattinka
8. jan 2011

my sme prve babo snazilkovali 7 mes. ato druhe je po piatich rokoch na prvy sup .... a tesovala som sa ze sa buuudeme snazilkovat dlhsie 😀 ale super aj tak..... hlavne, ze sme zdravyyy

anieli_1
8. jan 2011

no my sme sa nesnazili ani raz a davali si pozor aj vsetko a uz cakam druhe 😀 😀 😀

blumka
8. jan 2011

prva dcera sa podarila na 2x a druha hned na prvy sup

lurina
1. nov 2014

Prvykrat sa nam podarilo hned a mysleli, ze sme megaplodni. A druhy pozit tehu test sme nasli az na dcerkine 6te narodeniny(po 5 rokoch "snazenia")

tilly24
1. nov 2014

o prve sme sa snazili skoro 2 roky a druhe sa podarilo hned na prvy krat 🙂

cenculinka
1. nov 2014

Prve rok a druhe som vysadila tabletky a hned dalsia mrcha uz neprisla

zuj
1. nov 2014

u nas obe na prvy pokus🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre