2 vačky a 1 srdiečko

miriam1504
6. júl 2016

Ahojte baby stretli ste sa niektora s tym, ze na vysetreni v 7tt ste mali na UTZ dva vacky ale len v 1 bilo srdiecko? co to znamena? ze to druhe odumrie alebo este je moznost ze to druhe bude bit?

sibalka21
6. júl 2016

@miriam1504 pokial jedno srdiecko uz bilo tak je pravdepodobne ze to druhe odumrie.... je mi to luto ale stava sa to pomerne casto.... lekar ti nepovedal co to znamena?

anjelicek26
6. júl 2016

@miriam1504 ak bola dvojita ovulacia - dvojvajecne dvojcata, moze byt medzi nimi rozdiel aj 1-2 dni a srdiecko este moze nabehnut. Alebo do najlbizsej kontroly ten druhy vacok zanikne. Drzim palce, uvidis, ako to dopadne, teraz sa to uz neda ovplyvnit nijako.

map0007
6. júl 2016

@miriam1504 ahojky ja som tak mala,tirz vravela dr,ze druhemu nebije srdiecko.No po tyzdni uz bilo aj druhemu😉 a to jedno bolo 9tt a druhe 7tt,bohuzial som o nee prišla,dostala som crevnu virozu ktoru mala cela rodina.☹

miriam1504
autor
6. júl 2016

@map0007 dakujem za odpoved a to co sa ti stalo ma velmi mrzi, prajem co najskorsie uzdravenie a znova byt v tom 🙂

miriam1504
autor
6. júl 2016

@sibalka21 moja dr.. no comment..

makimakimaki
7. júl 2016

Ja som mala presne takt, ako píšeš. O 2 týždne na kontrole bolo už len jedno, ten prázdny váčok zmizol... Tehu ďalej bez komplikácií... Len vydržať, môžu byt 2 aj len 1.

kikus48
8. júl 2016

@miriam1504 to je take na hranicne. To druhe moze byt o par dni uhniezdene neskor a preto mu este nevidno srdiecko. U mna to vsak bol zial ten nedobry pripad. Srdiecko sa ukazalo o par dni neskor a potom prestalo byt. Druhe babco je ok. Dolezite je, ze jednemu uz bije srdiecko vtedy kedy ma. To druhe sa uvidi, avsak aj keby nebilo srdiecko, tak nijako to neublizi tomu prvemu. Vola sa to syndrom miznuceho dvojcata, ludske telo nie je stavane na viacpocetnu graviditu a preto to riesi takto. Netreba na to mysliet. O tyzden uz bude rozhodnute, nijako to neovplyvnis.

map0007
8. júl 2016

@miriam1504 dakujem😉 dostala som crevnu viroxu,6 dni.Dr.mi nasadila duphaston,ked som ich zacala brat boledt podbruska a o 3 dni spinenie,tak som sla na pohotovost.Tam hned doktor povedal ze je skepivky ze nevidi to dobre.nadopovali ma zas 4tab.duphastonu a ascorutin.Ale aj tak som potratila,no a nasledoval kyret.V moci som mala krv.Asi virozou oslabene telo.☹

miriam1504
autor
8. júl 2016

@map0007 ☹ 😢 to je smutne, ale treba bojovat dalej, vsak co ine nam zostava 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre