3D/4D ultrazvuk v Bratislave - rady a skúsenosti

chrustikova
9. apr 2018

Ahojte, prosím viete mi niekto poradiť kam na 3D/4D ultrazvuk v Bratislave.

Ďakujem veľmi pekne za každú radu a skúsenosť

dada_99
7. máj 2018

@chrustikova ahoj 😉... neviem, ci to je este aktualne ale az teraz som si vsimla tvoju temu a rada by som ti poradila... odporucila by som ti doktora Millyho, on robi aj 3D aj 4D ultrazvuk...je to zlaty a ochotny clovek... som jeho pacientkou, takze viem, co pisem 🙂... Maj sa pekne a snad som ti aspon trosku poradila 😉 🙂

williamska1
5. jún 2018

@dada_99 pekný deň prajem. chcela by som sa spýtať, či tento doktor robí 3D a 4D ultrazvuky aj ženám, ktoré nie sú jeho pacientkami? za odpoveď vopred ďakujem 😉

dada_99
6. jún 2018

@williamska1 ahoj 😉... mozem tykat, ano?... fuha, tak toto asi nie... keby si chcela, aby ti spravil ultrazvuk mala by si byt u neho zaregistrovana... pokial mam teda spravne informacie... no skus im pre istotu zavolat a spytat sa na to... chodis k niekomu inemu?... si z Bratislavy?

williamska1
26. jún 2018

@dada_99 samozrejme, môžeš. a môžem aj ja tykať, áno? bude to tak lepšie 🙂 áno, momentálne mám iného doktora. chcela som ho vymeniť, lenže v tom som otehotnela a už som nechcela zbytočne špekulovať. bála som sa, že by som žiadneho dobrého iného nenašla a ostala by som bez ženského doktora ☹ fakt sa to nedá??? ☹

dada_99
4. júl 2018

@williamska1 jasne, ze mozes... ved sme este mlade 😉...hm, tak to verim... ale mohla si skusit, mozno by ta nejaky iny zobral... v ktorom si mesiasi?...myslim si, ze sa to neda ale ved ako som ti napisala, skus mu zavolat a mozno ti povie nieco ine...

williamska1
10. júl 2018

@dada_99 jeej super, teší ma teda 😉 🙂 momentálne som v 23tt. viem, že som to mohla skúsiť ale nemala som na to nejako chuť. áno, zavolám mu. už dnes hádam 🙂

dada_99
2. aug 2018

@williamska1 asi ti byva aj dost zle, co?.. to chapem, niektore zeny dost zle prezivaju tehotenstvo.. mam jednu kamaratku, ktorej bolo pocas celej doby velmi zle... dufam, ze mne tak byvat nebude ked raz budem tehotna 🙂...ozik a aby som nezabudla, co ti povedal pan doktor??...

beata_ra
12. sep 2018

Babulky kedze som prvorodicka tak nemam ziadne informacie o tom, kedy je najlepsie ist na 3D/4D ultrazvuk?? A kde je najlepsi pristup? Nechcem zazivat zbytocne stresy zo zlych doktorov ci neprijemnych sestriciek. Tak mi prosim poradte ;)🙂 Dakujem ;)

williamska1
14. sep 2018

@dada_99 zo začiatku mi bývalo dosť špatne ale teraz sa to už našťastie ustálilo. už nebývam nonstop na záchode😂😂😂 uvidíš ako ti bude, keď v tom budeš. každá žena to prežívame úplne inak. pán doktor mi povedal, že keď porodím tak ma zoberie za svoju pacientku ale nech teraz ešte vydržím u tohto terajšieho a potom prejdem k nemu. tak sme sa dohodli, že buď od decembra alebo od nového roka k nemu pôjdem.
@beata_ra jej graulujem a vitam ta tu medzi nami😉🙂 v ktorom si tyzdni?

beata_ra
5. mar 2019

Ahoj @williamska1 🙂 Uz som v 40. tyzdni, 10.3. v nedelu mam termin tak uvidim, ci ma malej princeznicke bude chciet ist von alebo budem prenasat. Asi si mi chcela aj poradit ten ultrazvuk, ze? Uz nemusis. Bola som u doktora Millyho a super to bolo. Bol to riadny zazitok🙂😉

adrika8991
6. mar 2019

Ahojte tehulky 😘😘 som objednaná na 4D v 23tyzdni pánovi brestanskemu do Hlohovca. Aké sú vaše skúsenosti prosím ? Je v tomto týždni všetko pekne vidieť alebo sa mám radšej preobjednat na neskorší týždeň. Ďakujem za odpovede 😘😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre