3D sono v ok gyn v Žiline, koľko ste platili?

ivka1282016
3. jún 2018

Prosím vie mi niekto povedat ,koľko stojí 3d v žiline ? Konkrétne v ok gyn .
Nikde to.neviem nájsť a rada by som sa tam objednala .

diana20
3. jún 2018

Majú cenník v čakárni sa mi zdá, ja som tam bola len už si nepamätám.. Myslím, že nejako 40€ som platila.. Dá sa im napísať mail na ich stránke myslím, ja som sa ich najprv spýtala, oni mi povedali cenu a potom som sa objednala.. ☺️

evittam
3. jún 2018

Aj ja som mala platiť 40Eur-bolo to už dávnejšie. Super prístup. MUDr.Kyska zlaty, vsetko mi vysvetlil,ukazal, mala sa schovávala tak ani fotky sa nedali pekne spraviť a ani video tak ma objednal o tyzden a vypytal len 10Eur, o tyzden ten isty scenar, este ma poslal sa prejst a skusal to znovu,ledva som ho ukecala na dve fotky s tym,ze jemu sa nepacili a tiez len 10Eur, pritom mi vsetko pozrel,vysvetlil. A nie ako u Babjaka a inych-skasiruju a je im jedno aky je vysledok.😉

ivka1282016
autor
3. jún 2018

Ďakujem vám pekne 😊 idem sa teda objednať 😊bála som sa či to.nestojí omnoho viac keď píšu ,že majú lepšie sono .

ivka1282016
autor
3. jún 2018

A dával aj video? Ako píšu na stránke ?

diana20
3. jún 2018

@ivka1282016 áno dal mi aj videjko ale krátke.. No je to zlaté.. Mne tiež všetko krásne vysvetlil no ja som tam šla aby som konečne vedela pohlavie a ani on mi nevedel povedať, lebo malý sa schovával.. Objednala som sa znovu a som mu povedala, že už som bola ale nevideli sme à tak povedal, že nemusím platiť, lebo to je normálne v cene toho sona zistenie pohlavia.. ☺️ Je to perfektný doktor, veľmi milý a všetko vysvetlí.. Odporúčam, objednaj sa.. ☺️

ivka1282016
autor
3. jún 2018

@diana20 dakujem ,uz som objednana 😊 tak sa teda teším ,pohlavie vieme ,tak hádam nám ho iba potvrdí . Pekne sa dalo vybrať aj dátum a čas tak super .

barboritta
4. jún 2018

Mozno je to dobry lekar,ja som vsak vobec nebola spokojna.dostala som za 40 eur dve rozmazane fotky,kratucke video,pohlavie nevedel a odbavil ma za necelych 20 minut.unho nikdy viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre