Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

4 pozitívne testy a negatívny výsledok krvi

orchideabiela
16. mar 2015

Prosím vás o názor, resp. či sa už niektorej stalo, že ste mali pozitívny tehotenský test (ja som mala 4 mamatesty pozitívne). Dnes som bola na krv a výsledok mám negatívny. Doktor mi povedal, že o dva týždne mám prísť na vyvolávačku. Čo si o tom myslíte? Hneď som skontrolovala aj expiračku testov (až do 2016) takže testy by mali byť OK. Ako je možné, že som mala 4 testy s dvomi čiarkami??? Som v šoku, ťažko rozdýchavam. Nečakala som z krvi negatívny výsledok....

mircalla
23. mar 2015

aha teraz citam uvod....no a kolko ti namerali hcg? kolko ti meska menzes?

jaya47
23. mar 2015

@orchideabiela Ahoj, no, sucitim s tebou. Mne sa to minuly mesiac stalo tiez, s testami s ebayu (zn. Alice). Uz som si aj magneticku rezonanciu zrusila, ze mam pozitivne testy, boli dost jednoznacne a kazdym dnom silneli. Ale zdali sa mi trochu divne, ze sa rozpijali, tak som si kupila aj dr. max test a ten bol negativny. A potom krv bola negativna. V mojom pripade som ale zistila, ze su mesiac po expiracii.
Tak... Novy mesiac, nova nadej 🙂

poppy1
23. mar 2015

@orchideabiela este mozes byt tehotna, ja som mala pri prvej dcerke tiez pozitivne teh.testy a z krvi mi vysla hodnota HCG uplne miziva, lekarka povedala,ze je to negativny vysledok a nakoniec som bola aj tak tehotna 😉 stacilo par dni pockat a HCG uz bolo krasne 😉 Drzim palce!!

orchideabiela
autor
24. mar 2015

Volala som aj môjmu lekárovi, lebo som bola zvedavá, aké som mala hodnoty hcg v krvi a mala som 0,1 hcg. Takže žiadne tehotenstvo. Potom po tých krvných testoch som si kúpila women secret test a bol jasne negatívny. Takže ja si myslím, že to boli chybné testy. Posledný test bol robený ráno z ranného moču a o 10,00 som už mala odobratú krv a výsledok negatívny. Takže testy boli falošne pozitívne. A o tom sklamaní ani nehovorím. Pol dňa som mala depku, porevala som si a s toho šoku, by sa mi vtedy krvi nedorezal....

mircalla
24. mar 2015

@orchideabiela ahoj, to mi je luto

mircalla
24. mar 2015

@orchideabiela no ved si este mlada a mas synceka, ja som musela riesit iVF. ono to bola iny depka ked bol test negativny. a este vascia ked to vyslo a 2 krat potrat. takze urcite sa zadari

orchideabiela
autor
24. mar 2015

Bože môôôôj, to si neviem ani predstaviť. Mám synčeka, to bolo na prvý šup. A teraz stále nič.... :( My sme chceli mať dve deti po sebe, nech sú ako rovestníci. Nech sa spolu zahrajú, a nech ich zaujímajú podobné veci. A tiež aj kvôli veku, nechce sa mi mať opäť doma novorodenca v 40-tke....

mircalla
24. mar 2015

@orchideabiela no je dost bezne, mam par kamaratiek, ze jedno dieta hned a druhe to trosku trvalo....a aj sestra napriklad

pamepa
3. máj 2018

@decode mne zobral krv doktor a výsledky prišli slabo pozitívne a druhý deň keď mi zobral tak vyšli negatívne ? :( Tiež som s tým skúsenost nemala ešte čo to môže byť som zúfalá :(

michaella97
24. jún 2019

@orchideabiela ja som mala piatok negatívnu krv a nedeľu a aj dnes pondelok testy samozrejme pozitívne aj kéd nie úplne jasné čiarky ale dosť viditeľné :/ a tiež neviem ze co a urobila som asi 6 testov každý inak značka a všade bola druhá čiarka

renatavanacka
3. mar 2020

Môžem sa opýtať 3 testy mi ukázali pozitívne a včera som bola na krv a sestrička mi povedala že je to pozitívne ale slabo že mám prísť ešte raz môže byť dačo zle ?