8. týždeň bez plodu

scarletka34
13. júl 2017

Som 8tyz. Tehotná je vidno len gestacny a zltkovy vak ktorý rastie a plod tam neni. Cítim sa dobre nekrvacam a na kyret nechcem ísť. Zažili ste niečo podobné?

vikusss
13. júl 2017

Tehotensky hormon ti rastie alebo ostava na rovnakej hodnote?

sevcikovaanna
13. júl 2017

Neboj to bude dobre mozno nie je kvalitne sono

scarletka34
autor
13. júl 2017

@vikusss ten mi nerobil úžasný doktor už som sneho na nervy.... Jednoducho si on povie ze s toho nič nebude čaká keď začnem krvácať.

scarletka34
autor
13. júl 2017

@sevcikovaanna keby si tak mala pravdu zajtra idem Na kontrolu mam strach co mi zas povie

vikusss
13. júl 2017

@scarletka34 poziadaj ho o odber na hodnoty .... ale myslim si ze katastrofa to hned nemusi byt ja by som skepticka nebola .... drzim palce 🙂

scarletka34
autor
13. júl 2017

@vikusss ĎAKUJEM.... Tebe bolo kedy malinke vidno? 👶

ivec16
13. júl 2017

@scarletka34 zo zaciatku treba len vydrzat a len cas ukaze... znvlastnych skusenosti osporucam nechodit zo zaciatku ak nemas problemy, krvacanie, bolesti k dr casto a skoro.,. musis pockat... mohla si ltehotniet na konci cyklu... to co opisujes odpoveda tak 6tt ale dr nemusi mat dostatocne kvalitne sono,.. na kyret mas cas aj mesiac nemusi sa nikam ponahlat, nechaj tomu sancu.,, musis pockat podla mna to nie je stratene

scarletka34
autor
13. júl 2017

@ivec16 ty si si prešla s niečím podobným..?? Ony mi rátajú tehotenstvo od poslednej menštruácie ale ja som mala ovulku posunútu nie na 14den ale až na 21. Ale ony si tvrdia svoje tak sama neviem už čo si mám myslieť...

ivec16
13. júl 2017

@scarletka34 no tak ked vies ze si mala neskor ovulku tak je vsetko max v poriadku... nieco podobne hej.. ale dr u mna povedal ze som mohla otehotniet neskor a ze pockame.. u mna to sice nedopadlo dobre ale u teba to vidim pozitivne ked vravis ze si mala neskor ovulaciu tak to zotpoveda

ivec16
13. júl 2017

@scarletka34 dr rataju vzdy od poslednej ms ale ani dr nevedia vsetko... drzim palce nech je vsetko ok

scarletka34
autor
13. júl 2017

@ivec16 diky moc za povzbudenie dúfam ze zajtra sa drobec už ukáže

vikusss
13. júl 2017

@scarletka34 fuu ani neviem kedy ale viem ze ja som tiez hned sla k dr a sa mi zda ze bolo vidno len vak no neviem nespominam si uz dobre na to viem ze v tedy som sa sustretila len na to ze mi to potvrdil a ja som bola uuuplne mimo cela stastna a potom som sla o dva tyzdne znovu a to uz bolo vidno srdiecko 🙂

scarletka34
autor
13. júl 2017

@vikusss dúfam ze aj mňa zajtra doktor poteší po ničom inom ani netúžim. ❤👶
A tebe nech všetko tiež dobre dopadne a malinke nech vám robí iba radosť 👶🙂

vikusss
13. júl 2017

@scarletka34 daj vediet ako si dopadla drzim palceky.. 🙂 dakujeme krasne <3

patka33
13. júl 2017

@scarletka34 ahoj aj mne sa stalo nieco take cakala som do 8tt a uz sanca u mna nebola mala som anebryomolu a musel nasledovat kyrer drzim palce aby sa drobec ukazal

nivea777
13. júl 2017

@scarletka34 k akemu dr chodis??zajtra uvidíš co ti povie.. keby si ovu mala na 14dc tak v 8tt keby nie je plod by bolo zlee..pri posunutej ovu este je sanca

zuzans258
13. júl 2017

ahoj...ja som zažila niečo podobné...tiež som bola v 8tt a keď som prišla vačok som mala prazdny ....anembryomola...dieťatko sa proste nevyvinie...a v strede nejakú krvavú škvrnu...takže asi tak...na čistenie som musela ísť...ale niektoré ženy sa vyčistili samé...proste telo vylúčilo čo nechcelo....ale uvidíš ;)

patka33
13. júl 2017

@zuzans258 aj ja :(

zuzans258
13. júl 2017

@patka33 tiež ?? :( a ty si oň prišla v ktorom týždni ?? a ako dlho ti kázali čakať kým sa môžeš pokúsiť o druhé

scarletka34
autor
13. júl 2017

@vikusss jasne dám vedieť. Veľmi sa bojím dúfam ze to dopadne dobre...

ivec16
13. júl 2017

@scarletka34 ak sa vycisti zena sama nemusi cakat, po kyretazi sa odporuca 3-6 mesiacov

llaurita
13. júl 2017

No ja som mala posunutu ovulku dost vyrazne az na 26 dc, takze plod bolo vidno neskor aj akciu srdiecka 🙂 A za mesiac mam termin porodu 🙂

patka33
13. júl 2017

@zuzans258 mne sa nevyvijal vobec cakala do 8tt povedala dr ze kludne po druhej ms mozeme ist nato no uz je 5 mesiacov od kyretu a nic sa zatial nepodarilo o to prve sme sa snazili rok a pol ty si na tom ako?

scarletka34
autor
13. júl 2017

@zuzans258 ahoj tak na kyret v 8tyz je skoro čítala som príspevky a niektorým kockam sa malinke ukázalo až v 10tyz. Dokonca mojej kamoške nebolo do 12tyz nič vidno ani vak nic len nemala menzes tak jej dali vyvolávacku a zrazu malinký sa ukazal až 12tyz.Doktor pozeral jak blázon.

luli222
13. júl 2017

Treba verit a mysliet len pozitivne 🙂 ono priroda je mocny carodej a vzdy rozhodne spravne 🙂 keby to vyslo bolo by to skvela sprava aj pre ine mamicky s podobnou situaciou ;) keby nie, urcite babo pride - vlastna skusenost. Este by som povedala ze "setrnejsia" je strata, ked vnutri nevidno bananko, ze sa skratka nevyvinulo vobec ako prist na kontrolu a vidiet drobceka bez akcie srdiecka ( to som zazila v prvom tehu - svet cierny, strasne sklamanie a za 4 mesiace tam opat anjelik naskocil a uz cakame na jeho narodenie ) 🙂 drzim palceky, vsetko bude v poriadku, vsetko bude ako ma byt 🙂

scarletka34
autor
13. júl 2017

@llaurita jej gratulujem ❤

patka33
13. júl 2017

@scarletka34 cica nechcem ta strasit ale ale v 8tt uz musi byt vidno

scarletka34
autor
13. júl 2017

@luli222 to si pekne napísala. Ja neprestávam veriť možno aj preto ze cítim dobre. A držím aj ja tebe 🙏 palčeky nech ti všetko dobre dopadne a drobec nech vám robí veľkú radosť.

zuzans258
13. júl 2017

@scarletka34 u mňa to bolo trošku iné...lebo prázdny vačok a nejaká krvavá škvrna v ňom..dieťatko to vraj nebolo...ale poslali ma do nemocnice a tam si ma posúvali doktor po doktorovi že čo to vlastne je ....;-/ nakoniec to už nič nebolo a musela som ísť na kyret

scarletka34
autor
13. júl 2017

@patka33 ale ja som od poslednej menštruácie neotehotnela na 14den ale vychádza mi to na 21. Ale doktory to rátajú podľa tabuliek a tak vystrašia veľa krát zbitocne dosť mamičke. Uvidím zatiaľ nestrácam nádej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre