8 týždňov po potrate a znovu tehotná

dada2107
9. júl 2012

ahojte baby.... pred 8tyzdnami som samovolne potratila mojho anjelika 😔 ...nasledovala kyretaz, Po 4tyzdnochsme s priatelom mali nehodu..dnes je to uz 8tyzden a menstruacia nikde. tehu test vysiel pozitivny... som opat tehotna, alebo mozem mat este zvysene hcg z predchazajuceho tehu? samozrejme pojdem ak lekarovy, neskor...este nechcem aby mi tam tak skoro sparal ak nahodou som ...ale rada si precitam aj vase nazory...

moni
10. júl 2012

@dada2107 v mojom pripade MA v 8tt - kyretaz 14.4.; MS 24.5. a dalsia uz neprisla 😉 teraz vedla mna spi zdravy Oliver 🙂

sevka83
11. júl 2012

@dada2107 u mna to iste, tiez Som hneď opäť tehotna ani mrchu som nestihla 🙂

marika05
11. júl 2012

@dada2107 ahoj ja som tiez v januari potratila,cakali sme na prvu menst.a hned sme na odpurucanie lekarky skusali a aj sa nam zadarilo,nedala mi ziadne lieky ani nic jedine co som jedla bol femibion ,zatial sme zdraví a krasne rastieme,dufam ze to aj tak ostane 🙂,otehotnela som dva mesiace po potrate.tak hlavu hore a bud optimista 🙂

dada2107
autor
11. júl 2012

zienky, tak to som rada,ze niesom sama..... dakujem za podporu..lebo poniektory sa aj pohorsuju 😉 ale tak, co priroda si spravi ako chce nie? 🙂 Vsetkym vam drzim palceky aby ste mali ukazkove tehotenstvo babenka pekne rastli 🙂 sevka a ty si v kolkatom tyzdni teraz?

jajuuus
11. júl 2012

@dada2107 presne ako píšeš, telo samo vie, kedy je pripravené prijať bábatko 😉 aj ty sa držkaj a pekne sa vyvíjajte 😉 priebežne nás informuj, čo a ako 😵

dada2107
autor
11. júl 2012

@jajuuus neboj...urcite dam vediet 🙂 skoda ze sa tu da pisat asi len takto? dakujem pekne..aj ty sa drzkaj 😉

jajuuus
11. júl 2012

@dada2107 môžeš písať aj súkromné správy konkrétnemu človeku 😉
ďakujem 😵

dada2107
autor
11. júl 2012

aha..no super....este sa tu moc nevyznam 🙂

jajuuus
11. júl 2012

@dada2107 nevadí, rýchlo sa naučíš 😉

dada2107
autor
27. aug 2012

ahojte zienky... taaak som 12+4 tyzden 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 caka ma teraz este nt ultrazvuk, tak dufam ze bude vsetko ok 😉 vy sa ako mate?

ondatra2
31. aug 2012

@dada2107 tak to mas super, ze je to takto. drzim palce, nech to dobre dopadne. Ja som sa o to aj pokusala ale uz tri mrchy po kyrete a nic, asi ide uz dalsia ☹

lussi2
7. sep 2012

@dada2107 ahoj tak po dlhom case som sem zavitala. tak uz to mam zasebou a teraz sa tesim z malej princeznej, ktora uz ma 7 tyz. vsetko nam dobre dopadlo 🙂 .ty ako?

dada2107
autor
8. sep 2012

@lussi2 ahoj....tak gratulujem 🙂 🙂 🙂 ja som zatial tiez v poriadku, som 15tyzdni a mam za sebou uz aj nt ultrazvuk, tak uz ten strach pomaly zo mna opada. a ako sa vola malicka??? 🙂

emily3
8. sep 2012

@dada2107 ahoj , ja som mala to iste, spontanny potrat v 5tt a hned som otehotnela, neprisla ani prva menstruacia, a v pohode som donosila dieta a teraz bude mat 8rokov. drzim ti palce aby to bolo tentoraz ok, a aby ste mali zdrave babatko 😉

dada2107
autor
8. sep 2012

@emily3 dakujem pekne 🙂 noo tak to je super....to uz chodi do skolicky 😉

emily3
8. sep 2012

@dada2107 to ano, je druhak. 😉

emma93
19. apr 2013

@moni ahoj...som rada že ďašej sa to podarilo tak skoro po kyrete, su to úžasne pozitívne správy pre mňa, keďže som týžden po kyrete a strašne sa už teším kedy budeme môcť skúšať znovu. A tehotenstvo prebehlo bez komplikácií?? aj sa prišlo nato, čo spôsobilo prvý potrat? a čo doki, ako zareagoval, keď si po tak krátkej dobe prišla s tým, že si opäť tehu?? môj ma od príliš skorého tehotenstva po potrate odhovára:/

emma93
19. apr 2013

@marika05 ahoj...tak to počujuem prvý krát, že lekár niekomu radí, aby sa tak skoro po potrate začal snažiť?? !!! ale je to pozitívna info. Ja už neviem čomu mám veriť, lebo každý hovorí niečo iné! ja by som si tiež veľmi želala aby nám to tak skoro vyšlo!!..a vám samozrejme zo srdca blahoželám a prajem veľa zdravíčka celej rodinke!🙂

moni
19. apr 2013

@emma93 prave lekarka mi radila necakat dlhsie, staci 1-2cykly...druhy som uz nestihla 😀 po pricine sa nikdy nepatralo, dalsie tehotenstvo som ani nebola nijako zvlast sledovana ako rizikova. na zaciatku ma vystrasilo krvacanie ale to bola jednorazova zalezitost. nakoniec bolo mlademu panovi u mna tak dobre ze ho museli vyvolavat 🙂
Prajem vela stastia!

emma93
19. apr 2013

@dada2107 ahoj, pozerám, že si bola zakladateľkou tejto témy, ktorá sa ma žiaľ už tiež týka:(..síce sa ešte nemôžem ztotožniť s jej názvom, lebo tehotná ešte nie som...som len týždeň od kyretu, ale teší ma a povzbudzuje, keď čítam také pozitívne príbehy, že sa to dievčatám aj po tak nepríjemnej skúsenosti tak skoro úspešne podarilo!!..takže drobček už je na svete!🙂)..želám veľa veľa zdravia a radosti!!...a ako prebiehalo tehotenstvo?? aj ti prišli nato, prečo prvé nevyšlo??..a prvé , neúspešné sa vám za aký čas podarilo?? my sme práve čakali skoro dva roky, tak sa bojím aby sa to aj teraz neopakovalo, lebo po bábätku veľmi túžime a toto už bolo tak blízko:(((
Aj si musela užívať nejaké podporujúce lieky na udržanie alebo niečo podobné?? predpokladám, že si bola asi viacej sledovaná po prvej skúsenosti. A ako reagoval tvoj doki keď si prišla, že si opäť tehotná?

emma93
19. apr 2013

@dada2107 ...a ďakujem za odpovede🙂

emma93
19. apr 2013

@moni ďakujem krásne, dúfam, že ja budem podobný prípad! A môj lekár by mal ísť na konzultáciu k tvojej lekárke🙂..

marika05
19. apr 2013

@emma93 no veru je to tak a poviem ti tehotenstvo som mala bezproblemove a uz si vozim v kociku moju stvormesacnu radosť,mojho milovaneho Samka 🙂)),drzim pasticky a treba verit ...

dada2107
autor
20. apr 2013

@emma93 ahoj 🙂 ano drobec uz je na svete...zdravy a krasny 🙂 prve sa podarilo po 3mesiacoch od vysadenia mojej antikoncepcie, neprislo sa na to preco sa to stalo, dovodov moze byt vela, stress, choroba u mna na zaciatku atd.... dalsie tehotenstvo je pravda, ze som bola viac sledovana, ale nebrala som ziadne lieky na podporu alebo take nieco, vsetko prebiehalo super, hlavne sa netreba strachovat a prehanat, lebo tym si pohorsujes, takze ja som bola normalne este na dovolenke v egypte a povedala som si, ked sa to ma udrzat, tak sa to udrzi 😉 treba vela pozitivneho myslenia. a doki, nic nepovedal, asi vydel ako sa tesim, tak mi to asi nechcel kazit nejakym komentovanim 🙂 prajem, nech sa vam to ocakavane babetko rychlo postasti a nech vsetko je v najlepsiom poriadku 😉 Mysli pozitivne, to je to najdolezitejsie 🙂

emma93
20. apr 2013

@dada2107 Ďakujem krásne za povzbudivé slová!! Viem že kľud a pohoda sú dôležité, ale akokoľvek sa budem snažiť tie obavy tam budú!....budem dúfať a pevne veriť, že aj nám sa pošťastia také krásne zlatíčka ako vám🙂!

emma93
20. apr 2013

@dada2107 ...a ešte som sa zabudla spýtať, vy ste nepočkali ani na prvú M?🙂 či?..

emma93
20. apr 2013

@dada2107 ..asi si sa krásne a rýchlo zahojila a zregenerovala keď to tak pekne išlo...! ja som tiež spontánne potratila ale ešte som musela aj na kyret..komplikácie žiadne nemám, ani bolesti, špinenie, nič

selecta22
20. apr 2013

@dada2107 ako dobre sa cita pribeh s dobrym koncom. Aj ja drzim palce

dada2107
autor
20. apr 2013

@emma93 ja som tiez este musela ist na docistenie....nie menstruaciu som nestihla 🙂 ja viem, obavy su stale, len viac treba verit, ze vsetko bude v poriadku 😉 podla mna, telo samo vie kedy je opat pripravene, preto som mozno aj hned znovu otehotnela. hovori sa aj, ze zena po kyrete je dobre vycistena a ze je vacsia pravdepodobnost otehotnenia 😉

emma93
20. apr 2013

@dada2107 ..áno veľa sa hovorí o tom, že to ide potom ľahšie, svedčí tomu aj množstvo pozitívnych skúseností dievčat tu...dúfam, že sa čoskoro zaradím medzi Vás!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre