Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aj vy ste zaťažené na gumené cukríky?

zu2za3na
8. feb 2012

Ahojte, som zaťažená na gumené medvedíky, každý deň zjem aspoň sáčok, buď Jojo alebo nejaké iné :D je to normálne? možno to je len preto, že som tehotná...

sue
8. feb 2012

@zu2za3na vygoogli si z čoho a ako sa robia a hneď ťa to prejde 😉

slimstar
8. feb 2012

no to je pravda, gumene medvediky sa skladaju z nejakych pomletych veci, ked som to citala tak mi ostalo velmi zle.
odvtedy to nejem. aj preto lebo to neobsahuje ziadne vitaminy. 😉

dadis
8. feb 2012

mala som v tehotenstve to iste...to co tam je extrakt z kosti zvierat...normalna zelatina, inak prospesna ...ale aj vela inych neprospesnych veci ako rafinovany cukor a farbiva a prichute (v malom mnozstve ok, ale kazdy den, to uz je vela)
...skus si castejsie navarit klasicky hovadzi vyvar z kosti, alebo popros rodicov, ci ti neuvaria domacu huspeninu (nasi 1x v zime vzdy spravia, ja by som sa osobne do toho nepustala 😝 )
...alebo je mozne, ze ta vabia ovocne chute (cukriky su vyrazne ovocne)...skus si kupit mrazene maliny v Lidli, alebo si kup nejake exoticke ovocie (mango, ananas)
...moj nazor je, ze z nejakeho dovodu na tych medvedikov tvoje telo ma chut, (bud ti chyba jedno alebo druhe)
..a maju aj zdravych medvedikov v bioobchodoch 😉 😉

macaaa
8. nov 2012

aj ja stále vyjedám gumenné cukríky a nedajú sa ničím nahradiť. vyberám take ktoré sú bez umelých farbív a s vitamínmi. A snažím sa ich nejest často. Ale E-čka a škodlivé látky sú všade -to by sme nemohli jesť nič

namarie
8. nov 2012

Boze drahý čo ja som do seba v tehu popchala, ale o to je to horšie teraz, kvôli malej keďže ju ešte kojim si dávam veľký pozor čo zjem a dosť dlho mi trvalo kým som si zvykla...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli