@denamir ja som bola v 18tom a cele to bolo o tom ze vysledky krvnych testov a triple testov-nam bolo oznamene ze vsetko je ok..zmerala tlak popocuvala srdiecko maleho s dopplerom a predpisala nam papierik na dalsi ultrazvuk to nam robia inde tam nas objednali na 20tt a inak nic 🙂 u vas ti asi kukne aj dole na podvozok 🙂
@denamir ja som bola v 18tom a cele to bolo o tom ze vysledky krvnych testov a triple testov-nam bolo oznamene ze vsetko je ok..zmerala tlak popocuvala srdiecko maleho s dopplerom a predpisala nam papierik na dalsi ultrazvuk to nam robia inde tam nas objednali na 20tt a inak nic 🙂 u vas ti asi kukne aj dole na podvozok
🙂