Aké vyšetrenia má robiť gynekológ od 30 týždňa?
26. feb 2013
viem že veľký UTZ ale čo ešte ?
Mne spravili UTZ, odobrali krv na pecenove testy a na toxoplazmozu a od 36-eho CTG tyzdenne.
viem že veľký UTZ ale čo ešte ?
Mne spravili UTZ, odobrali krv na pecenove testy a na toxoplazmozu a od 36-eho CTG tyzdenne.
čo ja viem tak až v 37tt sa chodí na pasy a ešte nejaké odbery a cytologia v 36tt.inak myslím že nič