Ako dlho vám trvalo otehotnieť?

milagrosss20
15. jún 2012

Ahojte ako vam dlho trvalo otehotniet?maly ste aj neake recepty ako to viac podporit????ako napr. hore nohy alebo nieco take???

eviq
15. jún 2012

ahoj, náhodou práve dnes som našla na topkách tento článok....http://baby-web.topky.sk/Clanky/a3240-Ako-pomoc...
Ja som počula také rady, že: piť do ovulácie alchemilkový čaj, jedna lyžica olivového oleja denne na podporu priechodnosti, po sexe sa nebežať hneď osprchovať, ale nechať "pôsobiť" 🙂 do rána.....

milagrosss20
autor
15. jún 2012

@eviq necha posobit do rana???to je dlho nie???ved to samo vychadza von 😀 no a ten olej neviem ci by som skusala...a ten cajik to sa pije od msky do skoncenia???no u mna je ten problem ze ja neviem kedy mam tu ovulku kedze mam nepravidelnu msku ☹

slavkaadusko
15. jún 2012

@milagrosss20 ahooj tak my sa snazime uz asi 8 mesiacov a stale nic,tiez mam nepravidelnu mrchu tak si neviem presne vypocitat kedy mam ovulki.budem drzat palce nech sa vam to co najskor podari 🙂 🙂

jankaja
15. jún 2012

@milagrosss20
@slavkaadusko ja som mala tiež nepravidelný cyklus, ale úplne hrozný, 35-55 dní. Keď sa 3/4 roka nedarilo, začala som si sledovať hlien a otehotnela som tuším na prvý šup 🙂

slavkaadusko
15. jún 2012

@jankaja tak to asi aj ja tak zacnem robit a mozno sa nam to tiez uz konecne podari, 🙂 🙂

usiko
4. aug 2012

prvy raz sa podarilo na 2. sup...a teraz na treti pokus....

magali
4. aug 2012

na druhy pokus a mala som nohy hore par minut 😀 inak som si na nete na nejakej stranke vypocitala kedy mam plodne dni

alexa5
4. aug 2012

urobila som si ovu test, vysiel pozitivny a na 2. pokus to vyslo 😉 tiez som mala nohy hore, asi 10 min.

mykaellle
16. sep 2012

nám sa to podarilo presne po troch rokoch..😉

22lucinka22
16. sep 2012

@slavkaadusko no nam sa to podarilo tak po 5 tyzdnoch. ale hned "potom" som si podlozila pod zadok vankus a pockala asi hodinu.......a ked mas nepravidelnu ovulku tak skuste aj cez menstruaciu je mozne ze ju mas aj vtedy. dufam ze sa vam to podari

lucinka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavkaadusko
17. sep 2012

@22lucinka22 ahooj velmi pekne dakujem za radu,aleaj ja uz patrim medzi tehulky tak ako aj ty 😉

22lucinka22
23. sep 2012

@slavkaadusko gratulujem a ako vidim este si ma aj dobehla

tic_tac22
9. okt 2012

mi sme sa pokusali 5 ro. a podarilosa

blackcat8885
11. okt 2012

Nám sa to podarilo na stvrty mesiac snazenia

bobi3
22. okt 2012

nám žiaľ 3 a pol roka ☹

ivana205
22. okt 2012

nám 4 mesiace a už to bolo🙂)

majcika
22. okt 2012

na prvy sup bez pitia cajika, ci noh hore, ale je pravda, ze v tie dni to bola jedna zurka za druhou

maria200981
22. okt 2012

obe tehotenstva...na prvy sup...nechapem ani ja🙂

merryy
29. okt 2012

po 12 mesiacoch snaženie s pitím alchemilkového čaju a "PO" podložený zadok asi hodinu 🙂

aduska11
11. dec 2012

no ja tiež tak na druhý krat ako magali a tiež som si cez net vypočítala plodné dni

katren
11. dec 2012

@milagrosss20 Dominicka 3 a pol roka.....a potom sa to rozbehlo 😀 😀 😀

denask1234
12. dec 2012

nam tri roky

kucharikova
12. dec 2012

my sme manželia v oktobry bolo 2r,a nejak extra sme sa nesnažili,lebo mm robil v zahraničí.min.rok po Vianociach mi mm objednal ovu test na viac použiti a mal prísť až po Novom roku,kedže mrcha mi chodila nepravidelne.tak sme chceli začať "miešať"v Januáry,no lenže to sme nevedeli,že náš Alexko je už v brušku 🙂 takže čisto nový ovu test mám odložený bez použitia v skrini 😀 božinku 20januára už bude rok,čo som si len tak kupila test a tam kolajnice jak hrom 😵 držím päste dievčatám!!!!

darka2001
14. dec 2012

12rokov.......

flower72
14. dec 2012

rok a pol intenzívneho snaženia, pomáhali sme si aj ovu testami. Potom prišla jedna dovolenka a bum 🙂 končím 21.tt 🙂

hannah_
14. dec 2012

na prvy sup...aj vdaka ovutestom...juch 🙂

kosmacka
5. jan 2013

ahoj, my sme sa snažili 5 rokov ☹ a už som ani nedúfala,že to príde. včera som sa dozvedela že som v 6 týždni 🙂

babajaga
5. jan 2013

15 rokov trvalo,pokym sme dotiahli do konca....

diduska113
5. jan 2013

@mykaellle ahoj po 3 rokoch? my máme taký istý problém že stale nič a mali ste aj nejake zdravotné problémy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre