Ako je to s milovaním v 5. týždni tehotenstva?

mibi41
3. sep 2010

Ahojte dievčence, ako je to s milovaním v 5tt? Nemôže sa miminku niečo stať?
Poradte, ďakujem veľmi pekne 🙂 .

suzik77
3. sep 2010

ahoj, to snad nemyslis vazne tu otazku 🙂 samozrejme, ze nie. mozne problemy su iba ak mas rizikove tehotenstvo (co v 5tt tazko, to prichadza az neskor), alebo ak su vo vyssom stadiu nejake problemy, napr. krvacanie a pod. vtedy to treba vynechat alebo obmedzit, ale to sa poradis s lekarom... v 5 tt urcite to nevadi. ani v 35, ani v 40, ak je vsetko v poriadku. ba dokonca hovori sa (u mna to vsak nezabralo), ze ak prenasas, tak mas mat casto pohlavny styk, vraj sa tym porod rychlejsie rozbehne. ci to je pravda, neviem. ale mozes veselo, neboj 😀

zuzkat1
3. sep 2010

dieta preziva to co ty..teda ak mas z milovania radost dieta citi radost... urcite sa mu nic nemoze stat🙂

salvinka
3. sep 2010

VESELO DO TOHO! 🙂

alexandrah
3. sep 2010

normalne!!!

tanja61
3. sep 2010

ked sa citis ok tak do toho 🙂

lili8817
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
15. sep 2010

nevidim na tejto otazke nic zle... 😉 ..asi budes prvorodicka a bojis sa, ..kedze prve tri mesiace sa zvyknu brat ako rizikove..takze pokial si ok tak sa nemusis nicoho bat...pokial si vsak mala pred tymto tehu potrat, krvacala si, krvacas..tak urcite nie..

adetka
15. sep 2010

ani mne sa ta otazka nezda vadna... ja som mala dva spontanne potraty prave v obdobi 6. - 8. tt... a pri rizikach spontannych potratov sa pise... ze v case, ked mala nastat menstruacia (ked by nebola tehotna)... je vyssie riziko spontanneho potratu... mne gynekolog poradil (ked sa mi opat podarilo otehotniet) s milovanim pockat do konca stvrteho mesiaca...

jabadaba
15. sep 2010

Mibi, uplne v pohode, samozrejme ak mas chut predovsetkym Ty. A ak ano tak si toho uzi kym Ti nezacne byvat zle a neschvati ta unava lebo vtedy sex bude to posledne na co pomyslis. 😀

minnehaha2005
15. sep 2010

lili8817, no ja by som sa v prvom rade citila trapne z tej tvojej hrubky v privitivizme a nie nadavala niekomu do primitivov...pretoze pri vybere kocika, ci autosedacky sa nebojis, ci ublizis malemu ...

adka_praha
15. sep 2010

lili8817 si premudrela jak radio... 🙄 ked nevies odpovedat slusne, tak sa radsej neozyvaj- strapnujes samu seba... 😅

mibi mne doktorka vravela, ze prvy mesiac by sme radsej nemali nic riesit, ale co ked uz som bola v 6.tt 😀 ...presne pokial vladzes a mas chut, neni ti to neprijemne, nekrvacas, tak veselo do toho... 😉 my sa s mm smejeme momentalne, ze dieta je najlepsia antikoncepcia... 😀 prajem pohodove tehu... 😉

lolita.9991
15. sep 2010

mibi mi sme sa nemilovali cele tehotenstvo,tiez som sa bala ze malej ublizali a mm to chapal a vydrzali sme aj bez toho
ale zakazane sme nemali,tak ak nemas problemy kludnee 😉

ludka140281
15. sep 2010

no tak dievcata ☹ ☹ ☹ ☹ ja som mala 3 potraty a sex som mala ZAKAZANY 😝 .....takze radsej by som zasla za lekarom a spytala by som sa ci mozem,alebo nie....istots je istota.....co ak mas ako ja,napr prinizko maternicu?...nikdy nevies 😉

zuzka1008
15. sep 2010

my sme sa s manželom milovali cele tehu a našej malej sa nič nestalo, dokonca som niekde čitala, že je to pred pôrodom dokonca odporúčane... neviem čo je na tom pravdy, ale aj ja som sa tiež bala, že sa jej dačo stane a lekarka ma ubezpečila, že pokial nerobime niake akrobatické kúsky, tak nieje dôvod na obavy
tak si to užite 🙂

ma2712
15. sep 2010

mibi ja som v 7 tyzdni a poviem ti, že ked som bola v 4 bolo mi neprijemne sa milovať, preože som mala dosť velke vytoky,a pri vniknuti som mala krce,nekrvacala som nic len velmi mi bolo zle potom..preležala som aj 2 hodiny v krčiach,A neboj ubližiť neubliži ak nemáš problémi.A neni to primitívna otazka, ja som sa presne to pýtala mojho lekara povedal mi, ak sa bojite milovať radcej sa nemilujte , lebo strach citi aj vaš škriatok v brušku...

katka888
15. sep 2010

ak by to bol problem, lekar by ta upozornil, ze ziaden sex. my sme mohli v pohode, kamoske to lekar posledne 2 mes pred porodom zakazal, kvoli nizko polozenej maternici tusim. takze lekar ti urcite povie ak by to nebolo vhodne

sevgilimbeni
15. sep 2010

nie nemalo by sa nič stať pokial ťa lekar dopredu neupozorní aby ste sa nemilovali...ja som o babätko prisla pred necelými dvoma mesiacmi ale som opäť tehotna a už dokonca v piatom týžne tak preto mi lekar doslova zakazal sex...
ale inak smelo 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre