Aký vplyv má orgazmus na bábo v brušku?

puncova
9. jan 2013

mam este jednu otazku...aky vplyv ma orgazmus na babo v tehu???ja som v 36tt a stale mi chuti....problemy nemam, teda doktor to vravi...ale neublizim miminku????
bojim sa najme tych stahov....ved ja uz mozem ist kazdu chvilu rodit a mna este napadaju orgazmy....

zivika
9. jan 2013

@puncova ziadny vplyv...si tehotna, nie chora...mozes robit vsetko, co ti je prijemne...ak nie si rizikova, netreba sa v nicom obmedzovat...skor si myslim, ze ten orgazmus ti prospeje, aspon sa uvolnis a prestanes stresovat kvoli somarinkam 😉

monikajaco
9. jan 2013

@puncova pokial ja viem tak sa hovori ze co robi dobre maminke to robi dobre aj dietatku , bud rada ze ti chuti , poznam to aj mne chuti 😝

puncova
autor
9. jan 2013

@monikajaco a ty si v kolkom tt???my sex nemame moj manzel sa boji,....

monikajaco
9. jan 2013

@puncova ja som v 34 tt ... aj pri prvom sme boli ako zajace ;) nic mi nebolo a uzila som si to naposledy este aj den pred porodom ;)))

stanislava2
9. jan 2013

@monikajaco Ja mám tri deti a pri všetkých nám to chutilo a sex sme si dopriali aj den pred plánovaným porodom.Dokonca lekárka mi pisala sms aby sme si ešte dopriali že má nočnu aby sa to rozbehlo samé.no nič na mna to neplatilo ani raz a porod mi vždy museli vyvolat 🙂

monikajaco
9. jan 2013

@stanislava2 😉 super ... na mna to prislo az na dalsi den spontane ....ale cele tehotenstvo sme nemali problem sexovat a musim povedat ze ma ani nenapadlo ze by sme mohli ublizit babetku ... je to predsa prirodzene 🙂

mirka1611
9. jan 2013

sex v pohode, len bacha na spermie, radsej nevpúšťať dovnútra 🙂 obsahujú látky, ktoré vedia vyvolať pôrod 🙂

puncova
autor
9. jan 2013

@monikajaco
@stanislava2 a dievcata mali ste aj orgazmy?ci len sex?boze, ked ja si nemozem pomoct....a ked uz je po vsetkom tak len cakam kedy sa pohne a ako na potvoru si da minimalne hodinu aj dve pauzu ja xytam infarktove stavy....ozaj mu tie stahy nic neurobia?ani ked ma hlavicku uz dolu?

monikajaco
9. jan 2013

@mirka1611 dal by boh ..vcera bolo neskoro ;)))

puncova
autor
9. jan 2013

@mirka1611 no hej lenze my nemame sex..moj muzik ma obavy....asi mu sibe...my sa len tak hrame....az dokonca....

monda17
9. jan 2013

@puncova no u mna to v 32tt zapríčinilo skoro predčasný porod, skončila som v nemocnici. Na šťastie sa to podarilo nakonieešte udržať a Maxim sa narodil v 35+4, presne mesiac pred termínom 🙂

monikajaco
9. jan 2013

@puncova samozrejme ze aj , inak je to ako jest zmrzlinu cez sklo 😀 stahov sa neboj ....

mirka1611
9. jan 2013

To nevadi, orgazmus je príjemný tebe, a babatku určite nič nerobí. Tieto "sťahy" sú nižšie, ani o nich možno nevie.... Až kontrakcie mu budú nepríjemné. Mne trvali 38 hodín každých 5 min.- to som už mala naozaj obavy o jeho zdravie...

puncova
autor
9. jan 2013

@monikajaco
@mirka1611 zlate ste dievcata.....lebo ja mam potom vycitky svedomia....ze co ak som mu ublizila????
@monda17 no keby sa mne vyvolal porod ja by uz mozno bola i rada....ved sme v deviatom a hotovy....a ked si pomyslim kolko nas toho este caka,,,,kolko prebdenyx noci....ci panecky.....

a myslite zeby sme to mali obmedzovat?resp.aspon ja?lebo neide ani tak o vaginalny ako o klitorialny....

mirka1611
9. jan 2013

@puncova načo obmedzovať 🙂 bud rada ze vam to klape a ze si to užívaš 🙂 po porode budete mať asi chvilku pauzu lebo na to nebudes mat naladu možno...

puncova
autor
9. jan 2013

upokojili ste ma....ozaj dakujem....ja som si uz niekey myslela ze mi sibe....ked si neviem pomoct....a aj tak som to vzdy dovolila.....

mahulenka87
9. jan 2013

ja som čítala že má pozitívny vplyv. 🙂 maternica sa trénuje a nacvičuje sťahy

stanislava2
9. jan 2013

@puncova Normalne všetko čo k sexu patri nikdy ma ani nenapadlo že by mohol orgazmus nejak dietatku ubližit.-deti su zdrave šikovne dobre sa učia.Neboj ak by ti hrozil predčasný porod lekár ta upozorni.

stanislava2
9. jan 2013

@puncova -no a ešte jedna dobrá skusenost porodila som dve 3750g bez nástrihu to druhe tretie 4680g dieta a obsiahla som 4 štychy .Myslim že to bolo aj vdaka sexu.

katulienka28
12. jún 2013

ahojte chcem sa opýtať,že som v 36tt.... može klitorialny orgazmus nejak ovplivnit moje babo..trošku mam obavy,či mi nejak uškodi alebo možem predčasne porodiť???bojim sa tych stahov...a citim že to potom zomna vytecie,,neviem može to byt aj plodova voda??alebo???nechcem sa strasit ani stresovat ale prosim poradte mi..aby som vedela načom som..dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre