Alchemilka - podporuje tehotenstvo?

hviezdicka1903
17. dec 2018

Ahojte baby, podporuje alchemilka aj tehotenstvo?
Na ždenské problémy mi veľmi pomáha, alebo je lepšie dať aj inofolic?

miriam439
17. dec 2018

@hviezdicka1903 Ak mám dobré info, tak alchemilka podporuje sliznicu maternice, keď bude sliznica OK, tak je väčšia pravdepodobnosť uhniezdnenia vajíčka, mala by sa vraj piť od prvého dňa cyklu po ovulku a inofolic zase podporuje, vyživuje foliculy, vajíčka.
Takže podľa mňa je dobré aj aj.

hviezdicka1903
autor
17. dec 2018

@miriam439 takže sa to nemusím báť kombinovať? 🙂

miriam439
17. dec 2018

@hviezdicka1903 Kombinovať môžeš. A ešte treba užívať kyselinu listovú, nie je na podporu otehotnenia, ale ak by si otehotnela, aby sa hneď od začiatku dobre vyvíjalo bábo po neurologickej stránke, neviem presne to pomenovať, ale isto viem, že ak žene chýba kyselina listová, dieťatko môže mať rázštep chrbtice alebo podnebia.
Pozri napríklad toto https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/dr-...

ivka2112
18. dec 2018

Alchemilka je ok, ja som pila 2 salky denne - rano a vecer - ked som sa snazila otehotniet. A k tomu som uzivala femibion. Drzim palce 🙂

danyb
18. dec 2018

Alchemilku určite ju pi len do ovulácie, lebo spôsobuje sťahy maternice a zabraňuje tak uhniezdeniu embrya, držím palčeky aby sa čo najskôr podarilo 😘

sonik231
18. dec 2018

@hviezdicka1903 . Za mňa ti môžem povedať že áno. Ale pi alchemiku zltozelenu.my sme sa rok snažili.vyskusala som všetko. A v piatok som objednaná k doktorke .test som mala pozitívny.🙂.

monca89m
31. dec 2018

@hviezdicka1903 neviem či by som sa spoliehala na práve na alchemilku 🙂 skôr mi to príde ako placebo, ale ak pomôže určite skúšaj. Skôr by som šla po váživových doplnkoch, ktoré ti odporúčil gynekológ. Mne môj odporučil inofolic, má všetko potrebné pre prípravu tela na počatie. Po 2 mesiacoch, hop a sme doma traja 🙂 Odporúčam z vlastného presvedčenia! 🙂

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2512alexis
11. feb 2019

Snaženie o babetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre