Amniocentéza v Železničnej nemocnici u Ondrejčáka?

anndrea
8. okt 2009

Ahojte babulky, ktorá z Vás bola na amniocentéze v Železničnej nemocnici v Blave v súkromnom centre Novapharm? Zajtra ma tam objedná môj gynekológ, tak chcem vedieť ako to prebiehalo, ako ste boli spokojné. Idem na zrýchlené výsledky, t.j. platba cca. 223eur. Prosím podeľte sa o svoje zážitky, ďakujem veľmi pekne

sangre
24. apr 2018

@vivuska666 ahoj neboj docent ondrejcak je jeden velky profik nebudem ti tvrdit ze to neboli no je to neprijemne citit to budes ale trva to ozaj par minut ...hlavne treba byt zbytok dna uplne v klude lezat drzim palce ..ak sa mozem opytat vysli ti zle triple ci preco ides ??

vivuska666
24. apr 2018

@sangre Áno. Mam podozrenie na downa 1:270. Plus ked tomu som minulý rok mala zamlcany potrat a este ja sama mam raz step podnebia a pery. Tak pre vlastný klud radšej idem. Aj keď nie nadšená.

sangre
24. apr 2018

@vivuska666 neboj vsetko bude v poriadku aj ja som mala ds 1:200 a po amnio vsetko negativne drzim palce

mishka88
31. aug 2021

Ahojte, neviete prosim, ako je to teraz v Novapharmom? Vraj ich odkupil Procare, ale doktorku Melisovu, ku ktorej ma moj dr posiela tam nevidim napisanu :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre