Bábätko kope príliš nízko

diana20
30. jún 2015

Ahojte mamičky, neviem, či je to normálne, ale mám pocit, že bábätko ma niekedy kope príliš nízko. Dnes v noci som ho cítila fakt až v nohavičkách. Nekopalo do mechúra, skôr som mala pocit, že zo mňa o chvíľu vyskočí alebo čo. 😝 poraďte či je to v poriadku, alebo treba zájsť k doktorovi, lebo včera som tam volala a hlúpa sestra ma odbila, že až o týždeň, že na poradne sa častejšie nechodí.. Ďakujem

mmisenka
30. jún 2015

ahoj, ja som to tak citila tiez, a cca v takom tyzdni ako si 🙂 je to urcite v poriadku, tiez som si myslela ze zacvhilku zo mna vyskoci 😀 potom asi do 2 tyzdnov sa otocil a uz tak zostal az do porodu 🙂

diana20
autor
30. jún 2015

@mmisenka ja som sa bála či sa neotvaram alebo čo.. Lebo kamarátke teraz povedali, že sa začala otvárať.. A ona nič ani necítila no ja mam z toho strach strašný, že či je všetko v poriadku, lebo aj lietadlom som teraz šla dvakrát.. Ďakujem, upokojila si ma, vydržím teda o týždeň na poradňu. 🙂

lilimoni
30. jún 2015

Aj ja som dostala par takych kopancov a o 3 dni na poradni mi doki povedal, ze mimi je uz dole hlavou 😀 asi sa otaca 🙂

mmisenka
30. jún 2015

@diana20 no ja mam tiez oktobrovca a tiez sme boli v tomto case na dovolenke, tak viem, ze som tam stresovala a hladala po internete 🙂 lebo fakt ja som ho citila uplne uplne uz dole, ale to sa asi nejak len natahuje sval, preto to tak dole citit alebo neviem 🙂 su tam riadne zabedneni, neboj urcite nevyskoci 😉

diana20
autor
30. jún 2015

@lilimoni bola by som rada, ak by sa otočilo, lebo doteraz som na žiadnom sone nič nevidela. A v piatok idem na 3D tak dúfam, že ho uvidím už otočené 🙂 ďakujem
@mmisenka tak to som rada, ďakujem. Lebo aj brucho mi tvrdne niekedy aj päťkrát za deň.. No čo ti poviem, prvé bábo, mám strach zo všetkého.. Hlavne nech je zdravé a nech je mu dobre.

darina1952
30. jún 2015

@diana20 ahoj otočeniu môžeš pomôcť chodením po štyroch - bruško sa zemskou ťiažou uvoľní smerom dolu a bábo bude mať viac miesta na otáčací manéver. Ak máš obavy z otvárania a pod. tak odporúčam čo najviac oddychovať a pri ležaní si pod panvu daj vankúš na zvýšenie polohy 🙂

miriam11
30. jún 2015

@diana20 ano, ja som to mala tiez, velmi neprijemne. Neboj sa, len vydrzat.

mmoni89
30. jún 2015

Neboj ja som to cítila presne tak isto, kopance úplne dole, že pomaly až v nohavickach ale najväčšia sranda že ja som mala malého natlačené hlavičkou dole a to praveze až moc skoro takže ani neviem či to bolo rúčkou bolo alebo čo 🙂

jaju_ska
1. júl 2015

Pohodicka aj mna mala kolko krat nakope rovno do susky 🙂)) ako sa otoci tam kope.

mariamisko
12. sep 2019

@mmoni89 už ubehol čas od toho ale aj ja mám momentálne tento problém tiež má kope veľmi nízko som v 28 t veľa ležím aby sa posunula vyššie no nič nepomáha vkuse kope iba takto nízko vôbec sa neunuva kopnúť má vyššie v okolí pupka ...vám sa to upravilo ?? Netlacila na kŕčok ?? Ďakujem

mmoni89
12. sep 2019

@mariamisko syn tak bol cele tehotenstvo ,mala som aj rizikove,do porodu som lezala.Od asi 33tt doktorka uz vlasky citila pri vysetreni,ale to som uz bola aj otvorena

mariamisko
13. sep 2019

@mmoni89 ja som skončila v nemocnici na infúzie otvorená na 1 prst a dali mi na kŕčok nejaký klobúčik ktorý podrzi kŕčok . . A po nasadení lekár povedal nasadíme lieky aby ste infekciu nedostali tak teraz neviem či to bola vyhrá ten klobúčik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre