Bi-Oil natural proti striám

26. aug 2021

Ahojte zienky chcem sa spýtať máte nejaké skúsenosti a recenzie s týmto olejom? Pomáha proti strijam a oplatí sa kúpiť?

vlada2401
26. aug 2021

Mne pred 8 rokmi moc nepomohol,natierala som celé tehotenstvo

autor
26. aug 2021

@vlada2401 tento konkrétne? Píšu že je pre tehotné lebo je aj taký obyčajný a tento je nejaký prírodný pre tehulky tak neviem že či vôbec pomáha

simona_11
26. aug 2021

Strie sú vraj dedične . Ja som ho používala celé tehotenstvo a strie som nemala, ale tak ani moja mamka nemala strie, čiže neviem či to bolo vďaka nemu, alebo nie. A na jazvy čo som mala po operacii mi nepomohol to viem isto.

katka0203
26. aug 2021

brucho si natieram kazdy den od 4.mesiaca a nemam ziadne strie, som v 7mom...stehna si ale nenatieram a tam strie mam :D

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2021

@simona_11 bože moja mama mala tak popraskané brucho že dovidenia 😂 tak preto hľadám niečo čo mi aspoň trosku môže pomôcť nemať strie alebo ich aspoň zmierniť

autor
26. aug 2021

@katka0203 ja začínam piaty tak preto uvažujem že už by som si niečo kúpila lebo dnes som sa zobudila zo sna, kde mi praskalo brucho postupne ako som chodila 🙈😂😂

lyci
26. aug 2021

ja som si nenatierala nicim a nemam ani jednu striu. kamoska si mastila brucho cele tehotenstvo a ma ich tolko, ze si uz dvojdielne plavky nikdy neoblecie

jablkovastrudla
26. aug 2021

Sestra ho pouzivala cele tehotenstvo a nema strie. Ja som nepouzivala a tiez nemam strie 🤷🏻‍♀️

michaela789
26. aug 2021

Používam kokosový olej, je lacnejší a väčší 😁 strie nemám, ani moja mama nemá, ani moja sestra nemá........ Mama nepoužívala nič, sestra kokosový olej..... Čo si z toho vziať, netuším 😂

selu11
26. aug 2021

Ahoj, ja som si pri prvom tehotenstve začala brucho olejovať veľmi skoro, ale už neviem čo to bol za olej. Žiadne strie som nemala. Teraz pri druhom som to dosť zanedbala, veď aj tak všetci povedia že genetika.... No ale začali sa mi robiť strie, nad pupkom. Na skúšku som si kúpila bi oil 60ml a teda som spokojná, dokonca sa mi zdajú menej viditeľné, zbledli. Používam ho aj na tvár, mám zmiešanú, veľmi citlivú pleť, vyskúšala som XY krémov a teraz dokonca môžem chodiť bez makeupu. Taký hladký xicht som nemala ani nepamätám. Ja som maximálne spokojná 😉 a určite ho budem používať aj po tehotenstve. Mám tento obyčajný.

mmbudiakova
26. aug 2021

Bi-Oil som používala každý večer po sprchovaní a krémovala som sa denne s ElastiQ cca od 15 tt. A napriek tomu v poslednom mesiaci sa mi spravili strie na stehnách a aj na bokoch. Takže je to asi individuálne. Priberanie, možno genetika, celková starostlivosť, ale budem ho používať aj naďalej, zaujíma ma či sa strie aspoň zmiernia alebo vyblednú.

kubkovamama
26. aug 2021

Po troch detoch a x pripravkoch odporucam hocijaky prirodny olej v biokvalite.Napr.kameliovy je konkrétne na strie a celulitidu.Je taky suchsi,nie si potom mastna.Inak su strie genetika..mozes sa natriet cim chces,ak mas predispozicie v menšej miere ich budes mat.Posledne tehu som skusila aj kolagen-a verim,ze pomohlo,aj som sa rýchlejšie vcucla po pôrode,aj plet,nechty lepšie a super bolo,ze moje klby su na tom lepšie,co mozno potesi tehulky,posledne mesiace su caste bolesti bedrovych klbov.Ale poctivo to treba uzivat,min tie dva mesiace

kiki68
26. aug 2021

Ja som bioil pouzivala a ani jedna stria. Lenze to je otazne ci to je olejom

mtn112233
26. aug 2021

Ja používam bambucke maslo a ani jedna stria a už som na konci tehotenstva 🙂 ono je v podstate dôležité pravidelne natierať a hydratovať a je jedno čím

lenuska9999
26. aug 2021

Používala som aj bi-oil aj ten krem Elastiq ci ako sa volá.. nepomohlo nič...

dzejsik
27. aug 2021

jedine co mi na nom prekaza je, ze je strasne mastny a hrozne dlho sa vpija, pouzivam na striedacku s bambuckym maslom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre