Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolel vás počas tehotenstva pupok?

kosimo
11. dec 2015

prosim vas aj vas tak bolel v tehotenstvce pupok?,? mna dost casto boli a mam v nom nieco co si neviem vybrat nejaku spinku poradite mi,?? a ak mi zacne materska v praci odidem kto mi da papier lekar alebo zamestnavatel dakujem

adas17
11. dec 2015

Mna nebolel pupok ale urobilo sa mi v nom taka mala gulka vyzera to ako bradavica. A lekar vam vypíše papier na materskú.

evittam
11. dec 2015

K tomu dokladu - samozrejme, že lekár a ten doklad zanesieš zamestnávateľovi, on ho je povinný potvrdiť a poslať na SP, prípadne ak chceš mať istotu-tak si daj originál potvrdiť, nech si spravia kópiu a sama si to zanes na SP. 😉

bonaqa2013
11. dec 2015

nie, nebolel

lucmar2015
11. dec 2015

Mna boli lebo mi postupne zacina vypukovat. Napr ked sa smejem ma boli..

ivetkab.
11. dec 2015

mňa bolel pupok tiež. celý čas som tam cítila také pnutie a bolelo to aj na dotyk. Inak sa mi nevydúval ani nič som na ňom nemala. A mala som aj ja vo vnútri také až akoby čiernu špinku. Ale to je len niečo akoby chrasta. Nevyberajte si to vonku ani nešpárajte. Po pôrode to zmizne aj samo... 😅

sumikk
11. dec 2015

Áno, bolel a poriadne. Celé druhé tehotenstvo som mala pupok a jeho okolie veľmi citlivé, ani chytiť sa ho nedalo. Po pôrode to prešlo. Dosť ma to prekvapilo, lebo v prvom tehotenstve som nič také nemala.

nateeka
11. dec 2015

Mna bolel.. A v nedelu moje dievcatko oslavuje uz prvy rok 😁

Tu začni písať odpoveď...

Odošli