Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolo pre vás náročnejšie prvé alebo druhé tehotenstvo?

kiki75
16. máj 2016

MAli ste rovnake priznaky pri obi2ch? mam sa pripravit na rovnake nevolnosti ako pri prvom alebo to moze byt aj lepsie? dakujem

liz_lemon
16. máj 2016

ani pri jednom mi nebolo zle, mala som zo zaciatku iba take par sekundove nevolnosti
ale prve bolo horsie, lebo dieta bolo zle otocene, zle sa mi chodilo, bolo leto, strasne som bola opuchnuta
druhe bolo super, take by som dopriala kazdej zene

migelka
16. máj 2016

Mne pri prvom nebolo skoro nic, prve tyzdne rano vracanie, ale to ma vobec netrapilo, ku koncu palenie zahy, to je vsetko. Druhe tehotenstvo od zaciatku do konca katastrofa, stale mi nieco bolo, aj porod tazsi.. Takze u teba to moze byt tiez opacne..

siskatan
16. máj 2016

pre mňa bolo najnáročnejšie prvé, druhé bolo oveľa lepšie a tretie úplná pohoda, na to najradšej spomínam 🙂

zabina27
16. máj 2016

pre mna bolo prve ovela lepsie. zdravotne problemy som nemala ani pri prvom, zatial nemam ani pri druhom, ale druhe je plne roznych neprijemnosti, palenie zahy ovela skor ako pri prvom, zapcha, inkontinecia pocas choroby, nespavost, na zaciatku mi dlho byvalo nevolno, aj ked som nevracala, ale bolo to vycerpavajuce... plus sa cele tehu teraz staram aj o maleho (ma 2 rocky teraz), cize aj ta namaha je vacsia, nie je velmi kedy oddychovat, musim ho dvihat, nahanat... inak som povedala, ze ak by taketo bolo prve tehu, na druhe sa nedam nahovorit a maly by bol jedinacik 😀

amima
16. máj 2016

Druhé som zvládala lepsie

stepanka274
16. máj 2016

Take iste bezproblemove az na finale prvy cisarsky druhy prirodzeny

jana_eyre
16. máj 2016

tretie 😅 😀

seahorse27
16. máj 2016

Co sa tyka nevolnosti, tak prve bolo horsie - bolo to dievcatko. Druhy bol chlapec a teda zle mi byvalo minimlane, Co sa ale tyka celkového priebehu tehotnestva, tak druhe bolo rizikove - otvoreny krcok od 28.tt a brutalne tvrdnutie brucha, zvysney cukor...no cele zle...ale dotiahli sme to do stastneho konca, porod len 3 tyzdne pred termínom a rychly, nekomplikovany...co sa o prvom zas povedat neda.

lejluska
17. máj 2016

Ja ked som čakala prvého synčeka tak mi bolo zle každé ráno ale ked píšem každé ráno tak to aj myslím 😀 Vracala som od 8tt do nejakého 20tt a to presne 3x každé ráno...ani som netušila, že sa toľko dá 😅 ...Ale všetko bolo OK aj priberala som normálne....A pri druhom mi zle nebolo vôbec, tehu bolo bezproblémové jediný problém bol v 7tt, kedy som trochu začala špiniť ale do 3 dní to prestalo a všetko už potom bolo v najlepšom poriadku 🙂 ...na obidve tehotenstvá spomínam veľmi rada ale to druhé som si užila asi viacej ako to prvé kvôli tomu, že som už nemala žiadne nevoľnosti 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli