Cena morfologického ultrazvuku v 20. týždni v Košiciach

havefaith
19. jún 2013

Ahojte mile tehulky a mamicky z Kosic, prosim Vas o informaciu, kolko ste u ktoreho lekara zaplatili za morfologicky ultrazvuk v 20. tyzdni? Lebo mam pocit, teda som si ista, ze mi dnes povedali inu cenu, aku deklarovali na oficialnom cenniku v ambulancii aj ustne slubovali za tento USG, ked som tam bola na screening v 12. tyzdni a ma k nim zas volali v tom 20. tt., a taky pristup sa mi teda vobec nepozdava. Vopred Vam dakujem za info.

mikloska2012
19. jún 2013

ahoj ja som bola v myslave u juhasa, a platila som 35 eur za HD kvalitu fotiek a videjka, a som maximalne spokojna, cennik maju na dverach, a tolko som aj platila

amelie123
19. jún 2013

@havefaith ja som bola v centre prenatalnej diagnostiky pri Železničnej nemocnici. V 20 tt som platila 39 eur a 10 eur za fotku. mne cenu povedali už na utz v 12 tt. a nezmenili ju,. keď som znovu prišla. ale je to teda pekne drahý biznis.

deni73
19. jún 2013

Vo Fakultnej nemocnici som neplatila nič...

havefaith
autor
20. jún 2013

@mikloska2012 ja som sa tiez tam objednala, kedze som tam bola aj v dvanastom tyzdni. vtedy mi vraveli, ze za dalsi v 20. tyzdni zaplatim 20 eur, a vcera pri objednavani po telefone uz zrazu 40 eur, pricom aj na internete ich oficialny cennik ukazuje 35 eur, ako vravis. tak co si mam o tom mysliet?

mikloska2012
20. jún 2013

hmmm no neviem, mozno ked zaradia niekoho mimo poradia alebo vikend tak preto, ale ked je raz cennik na dverach nemaju pravo pytat viac