Chvenie v podbrušku a negatívny test

petulka2903
24. máj 2020

Ahojte, s priatelom sme mali nechraneny styk 9.5 a 13.5 co podla kalendara mi vychadzaju plodne dni a ovulacia. MS mam dostat okolo 28.5 +-. Vcera som si robila test ale vysiel mi negativny aj ked viem ze je to skoro tak som zo zvedavosti len tak skusila. Ale v podbrusku pocitujem take chvenie alebo ako to nazvat take vibracie a pocit ako pred MS. Vytok zatial nemam ziaden. Myslite ze moze to byt naznak tehotenstva. Bola by som rada ak by sa to podarilo kedze v marci som mala mikropotrat 😒

sense
24. máj 2020

Mozes aj nemusis.... ak ti 28.5 nepride tak si sprav test, skor su to zbytocne vyhodene o
Peniaze

sandrika1986
24. máj 2020

Tazko povedat.
Este par dni pockaj, ked nic nebude tak si sprav potom test 🙂

vila_elvira
24. máj 2020

Tazko povedat kebyze si tehotna si len v 2tt mas dake tehotenske priznaky?

petulka2903
autor
24. máj 2020

@vila_elvira nemam momentalne ziadne, v podstate ani pri prvom tehu som nemala, len som mala vytok, ktory nenaznacoval nic dobre, teraz ho nemam ale mala som presne take iste napatie v bruchu alebo take to chvenie co mam aj teraz

vila_elvira
24. máj 2020

@petulka2903 ahaaa takze to by uz malo byt druhe dietatko... Ja to mam tak, styk sme mali 15.4 a 17.4 sme mali styk a vchadzali mi plodne dni a menzes mi meska. U mna by to malo byt tiez druhe dietatko. Uvidi sa casom co ukaze test, pridu priznaky a navstevy u gynekologa ten ti povie ci si tehotna.. dockas sa😉

petulka2903
autor
24. máj 2020

@vila_elvira no druhe nie ale druhy krat som tehotna, prvy krat som potratila v marci bola som v 6tt. No budem sa modlit aby mi meskal 🙂

vila_elvira
24. máj 2020

@petulka2903 drzim ti palce🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre