Cítili ste uhniezdenie vajíčka?

tinatina29
11. jan 2012

Ahojte, myslím, že som cítila uhniezdenie vajíčka. Ak máte podobnú skúsenosť, prosím napíšte mi ako ste to pociťovali a či to naozaj bola pravda. O bábätko sa nepokúšame, máme nechránený pohl. styk, ale partner si dáva pozor. Poslednú menštruáciu som mala 26.12.2011. 30.12.2011 sme sa milovali, priatel možno nestihol, pretože som bola hore. 😕 07.01.2012 cez deň som mala pocit, že som tehotná, vlastne som bola o tom presvedčená, neviem prečo. V noci zo 07.01.2012 na 08.01.2012 som mala pocit ako keby si cítim maternicu a tá sa mi rozťahuje. Celú noc ma to ťahalo, nemohla som spať. Chodím častejšie na malú, niekedy sa mi zatočí hlava, stále som hladná, ale nechutí mi jesť. Podbruško ma stále pobolieva, je to také slabé, ako keby bolo nafúknuté. Zatial nemám žiadne iné príznaky, iba som nervózna a vadí mi hluk. TT zo dňa 08.01. bol negatívny. Prosím, ak máte podobnú skúsenosť a nakoniec ste zistili, že ste tehotné, dajte vedieť. Ďakujem

anjelicek26
11. jan 2012

@tinatina29 - prosim ta ty pocitujes kazdu svoju bunku? Uhniezdenie citit nemozes. Moze dojst k minimalnemu zakrvacaniu, ale aj to je tak zriedkave, ako vyhrat v sportke.

Pozri uz samo, ze si tehotna je vysoko nepravdepodobne. ak si mala 26.12. menstruaciu, mozes plodne dni ocakavat medzi 4. - 13.1., to, co si citila toho 7.1. mohla byt kludne ovulacia - tu pocitovat totiz mozes, vyliatie folikulovej tekutiny mierne stipe, robi to tlaky v podbrusku. 4.den cyklu otehotniet - toho 30.12. je vysoko nepravdepodobne. Velmi vysoko nepravdepodobne.

Ak si chces urobit test a mat hodnoverny vysledok, pockaj aspon 2-3 dni pred meskanim menstruacie...teraz je to vyhadzovanie penazi...

tinatina29
autor
11. jan 2012

Poznám svoje telo a takéto pocity som nikdy nemala... ovulačné bolesti poznám...pár mesiacov dozadu som mala ovulacne bolesti pravidelne...toto bolo niečo úplne iné... Mám 29 rokov, tak už mám nejaké tie bolesti za sebou, ale toto som nikdy nezažila. Čítala som, že niektoré ženy to cítia, je toho plný net.

okana1985
11. jan 2012

@tinatina29 ja uz dieta mam a ked sa mi zacalo uhniezdovat babo bola som skoro v 6t tehotna...

zuzkag2
11. jan 2012

@tinatina29 tak ja neviem, ale 4DC otehotniet, to by bol asi zazrak...
co sa tyka uhniezdenia, aj ja som citala, ze niektore zeny to citili ako pichnutie, ale naozaj, naozaj, velmi nezvykle mat ovulaciu tak, aby si mohla na 4 dc otehotniet. ved vajicku trva tak 12-16 hodin po uvolneni, kym zide do maternice a moze byt oplodnene, to by si musela mat ovulku na 3DC. Neviem neviem....

tinatina29
autor
11. jan 2012

@okana1985 vajíčko sa v maternici uhniezďuje 5 až 10 dní po oplodnení. A nie vždy, žena ovuluje v strede cyklu.

tinatina29
autor
11. jan 2012

@zuzkag2 Niekedy sa stáva, že žena ovuluje aj v iný termín, nie v strede cyklu.

okana1985
11. jan 2012

@tinatina29 ja som bola v 6tt a tosku som spinila tak som isla k dokimu aon ze to bolo uhniezdovanie 🙂

zuzkag2
11. jan 2012

ale ano, moze ovulovat zena aj skor, ale 3dc je naozaj nezvykle. nikto ti tu nechce nic vyvracat, ale ked si spocitam kolko krat som si bola na 100% ista, ze som tehotna a nic... len aby si nebola potom sklamana🙂

tinatina29
autor
11. jan 2012

@zuzkag2 ved ja nehovorím, že som v tom...chcem len vedieť, či to už niekto zažila či to naozaj bola pravda... možno si to len naozaj nahováram...je to možné, ale naozaj to bol čudný pocit... nikdy som nič také nezažila...preto ma to vyplašilo a ešte aj ten pocit predtým...

natalia
11. jan 2012

@tinatina29 ahoj,mala som podobnu skusenost,nakoniec mi vyšli dve čiarky a v den D som dostala mršku,a pritom všetky priznaky boli,bolenie prs,nervozita..a podobne

tinatina29
autor
11. jan 2012

@natalia Ďakujem za odpoveď..

mimka11111
11. jan 2012

@tinatina29 ahoj,máš 29 rokov a nie je vylúčené,že sa u teba prejavujú hormonálne zmeny,tzn. to tvoje pociťovanie ťažkostí môže byť naozaj z ovulácie....podobne som na tom aj ja...od istého času pociťujem príchodom ovulácie úplne iné príznaky ako som mávala predtým,resp. som nemala žiadne / aspoň nie citelné / príznaky ovulácie a teraz? každý mesiac pociťujem pobolievanie vo vaječníku,pobolievajú ma prsia,niekedy je tá bolesť naozaj neznesitelná,až pichlavá, atd. ....všetky tieto zmeny mám pravidelne každý mesiac príchodom ovulácie....tieto ťažkosti mi po pár dňoch samozrejme zmiznú a výsledkom je k ukončeniu cyklu príchod mms

tinatina29
autor
11. jan 2012

@mimka11111 nie nebola to ovulácia...to viem isto... možno to nebolo ani uhniezdovanie, ale ovulácia určite nie...to poznám.. cítila som ťahanie a tlak, nie bolesť...ani pichanie, či štípanie ...ale ďakujem...chcem vedieť ktorá žena si cítila uhniezďovanie... ktorej sa to naozaj stalo... a bola tehotná, pretože sa to vraj stáva a chcem vedieť či sa to niekomu stalo

lenka1980
11. jan 2012

tak presne takéto pocity ako Ty Tinka som mala aj ja. Posledná moja menštruácia 15.11., styk sme mali 26-27.11.2011 - a podarilo sa nakoľko som teraz v 8. týždni. (My sme plánovali)Tie zvláštne pocity som mala asi týždeň na to (mala som aj trošku špinenie), ale 1.test 04.12 som mala negatívny, pozitívny bol až 11.12.

tinatina29
autor
11. jan 2012

@lenka1980 Lenka ďakujem, takže ty si cítila uhniezďovanie vajíčka?

lenka1980
11. jan 2012

mala som ťahavý pocit v podbrušku (zvláštne pocity skoro ako pri jahodových dňoch, boleli ma prsníky, točila sa mi hlava, a bola som stále smädná - je možné že ten pocit v podbrušku svedčil o uhniezďovaní vajíčka

tinatina29
autor
11. jan 2012

@lenka1980 mna prsia neboleli ani ma nebolia, ale to ani pri menštruácii nemávam, hlava sa mi točí a od dnes mám aj návaly tepla, aj smädná som... ja viem, že je to veľká nepravdepodobnosť...ale čo ak predsa?

tinatina29
autor
11. jan 2012

@lenka1980 a ten pocit bo taký ťahavý, celú noc to trvalo... nemohla som spať

lenka1980
11. jan 2012

urob si test až o pár dní a uvidíš, nestresuj sa z toho. Podľa mňa sa tehu vylúčiť úplne nedá, ale ak by si sa náhodu cítila veľmi zle, tak zájdi k lekárovi či to nieje niečo iné. hlavne buď pokojná

mamartinka
11. jan 2012

@anjelicek26 mne to tento mesiac tiez uz neako meska.Posledna MS bola 02.12 a odvtedy nic.Pred tym 04.11 a 09.10.2011 V septembri robene umele ktore nevyslo.Nevies my vyratat kedy by mala MS dojst ci uz mala?Ja som s toho akasi nechapava co sa deje v Novom roku so mnou.Test som zatial neskusala ani naznak tehu zatial nieje.O babo sa snazime uz cez 5 rok.Vdaka.

anjelicek26
11. jan 2012

@mamartinka - hm no to ti uz meska riadne, ved v oktobri si mala cyklus 26 dnovy, v novembri 28 dnovy a v decembri/januari uz tahas 39dni!!! Mas nejaku diagnozu, kvoli ktorej robili umele oplodnenie?Problemy s anovulacnymi cyklami? Ak nie - ja by som testovala 🙂

tinatina29
autor
11. jan 2012

@lenka1980 ano test mám kúpený, zle sa necítim...a nemyslím, že by to mohlo byť niečo iné, pretože chodím pravidelne k doktorke, nedávno mi robila sono aj z vnútra, všetko bolo ok... dokonca aj krv mi brali, pretože som chcela antikoncepciu, ale nakoniec som sa rozhodla že si ju nedám...

mamartinka
11. jan 2012

@anjelicek26 no my sme boli na umelom ze sa nam uz dlho nedari.Inak sme obaja v poriadku.Len mne zistily ze nemam hormony a netvoria sa vajka.Inak nic.Vsetko v poriadku.Divne my to je tento mesiac ze to akosi nejde.Neviem co sa robi.Ak do soboty nic v nedelu uz robim test.A je mi ale divne ze nemam ziadne ani priznaky tehu.To uz ked tak by som nieco citila ci nie.Vdaka 😉

lenka1980
12. jan 2012

@tinatina29 tak potom daj vedieť,keď budeš mať niečo nové

ani3012
12. jan 2012

baby,ja keď som na 5 deň po styku mužovi povedala,že som tehotná,tak ma tiež vysmial...a bola som 🙂

manamani1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkag2
12. jan 2012

@manamani1 ja som presne nad tym rozmyslala, ze ci je to realna osoba...uz som pocula vsetko, ale mat ovu 3dc, tak to si fakt neviem predstavit ako by to telo stihlo...
u teba 9 DPO to moze byt jednoznacne uhniezdovanie...drzim pacleky, aby to tak bolo 😉

manamani1
12. jan 2012

@zuzkag2 Ďakujem moja, vcera som mala brutalne bolesti vajecnikov, u mna bola tiez ovulka na 31DC co je nerealne tiez, ale viac uveriteľné ako 3DC 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkag2
12. jan 2012

@manamani1 ale tak ovu na 31dc vobec nie je nerealne, pokial mas 50dnovy cyklus...alebo si ho vies aspon liekmi predlzit po ovulke, aby sa ti mohlo vajo jajo zahniezdit. ale ja som si este aj teraz citala na nete o ms, a z biochemickeho hladiska, na 3dc, ak mala zena ms, nie je mozne aby ovu prebehla...jedine ze by za ms pokladala nejake ine krvacanie....trebars ovulacne

manamani1
12. jan 2012

@zuzkag2 ved hej....minuly cyklus som mala uz 34Dc pekne sa mi upravil,lebo dovtedy boli fakt 50 dnove a teraz akoze dnes som uz zasa 40DC. Tak minuly mesiac som sa tesila jupí, cyklus upravený a ahaho, dnes zasa 40DC!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre