Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo znamená, že placenta je umiestnená vpredu?

linki90
24. mar 2020

Čo znamena keď mam placentu vpredu doktor mi samozrejme nič nevysvetlil .Ako ma byt ulozena co je v poriadku? Lebo pohyby necitim nejak intenzivne a to som v 22 tyzdni.

mima1
24. mar 2020

Ja som mala aj pri prvom aj teraz vpredu. V podstate to nic zle neznamena akurat ano pohyby su slabsie a mozes citit neskor pohyby ako tie co maju napr vzadu

majamat
24. mar 2020

aj sestra mala vpredu placentu a tiez nic,len pohyby neskor a vpredu boli slabsie. potom citila viac po bokoch.

katarinakacka1993
24. mar 2020

Ja mam presne to iste co ty☺ja som v 23tt a pred nedavnom som si este hovorila ze ci je vobec vsetko v poriadku lebo ved mala by som uz nieco aj citit.... mam placentu v predu taktiez a vraj placenta umiestnena v predu tak trosku tlmi pohyby 😕ale vecer ked si lahnem rovno na postel tak po chvilke citim take chvenie v brusku alebo ked si este predtym dam nieco sladke ☺myslim ze neskvor to ucitime dost jasne

zzuuzziikkee
25. mar 2020

@linki90 ahoj ja mám presne to to isté pobyby iba take slabunké ale, že máme dať tomu trocha viac času. Som 22tt. a tiež ma mrzelo ked niekto už niečo cítil a ja nič.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli