Cvičenie v prvom mesiaci. Je to bezpečné?

mibi41
1. sep 2010

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť o radu, som v 4 týždní, predtým než som zistila že čakám mimi tak som
pravidelne cvičila na epil. trenažéry, je to stroj podobný bicyklu len na nom nesedíte, ruky a nohy spolupracujú,
teraz neviem či mám prestať, či je to nebezpečne? Alebo či môžem pokračovať?
Poradte mi prosím, ak má niekto s tým skúsenosti, lebo by som nechcela miminku ublížiť.
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

latvia
1. sep 2010

v pohode pokracuj, pokial nejdes do extremu a bezvedomia 😉 ja som cca v 7. mesiaci dokonca sprintovala pol kilometra na autobus

janzurka
1. sep 2010

Asi by som sa poradila s lekarom 😒

alexandrah
1. sep 2010

ahojt, cvicenie je len a len zdrave, to ti povie kazdy normalny lekar, ked sa citi dobre mamina, citi sa aj babo, iba, ak by ti to lekar z nejakeho zdravotneho dovodu zakazal ... ja som v 3. mesiaci, a chodim korculovat na lad, lekar mi to dovolil, ked nepadnem 🙂 co sa nestava, kedze korculujem v klube ... nerobim nejake sialene tazke veci, ale trochu sa hybem ... 😎

warholette
1. sep 2010

tehotenstvo nie je choroba... ked si v posilke makala 4 tyzdne a nic sa ti nestalo, tak nie je dovod teraz, ked vies, ze si tehu, s tym mala prestavat. presne ako pise latvia, pokial necvicis do bezvedomia, tak v tom pokojne pokracuj 😉

katekate
2. sep 2010

ja som trenovala pravidelne kazdy den hodinu a pol od 5 kilovych ciniek po beh a brusaky asi do 6teho tyzdna a ani som nevedela ze som tehotna ... nehovoriac o tom ze som si uzila aj den na riadnych kolotococh a husenkovych drahach ... ked sa mimi rozhodne prist tak pride a nic ho nezastavi ... kazdy mudri lekar ti povie ze nemas robit nic nove, nic na co tvoje telo nie je zvyknute a nemas sa prehnane spotit aby si sa neprehriala ... niekedy je horsie ked prestanes cvicit uplne ako ked stale cvicis v miernom tempe ...

barbisha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre