Cvičili ste v tehotenstve?

hana1906
4. apr 2022

Ahojte ,cvičili ste v tehotenstve? Samozrejme keď bolo všetko v poriadku u vás.
Ja som pred otehotnenim cvičila beh,HIIT, bicykel..
Chcela by som aspoň ten bicykel ,len mi býva nedobre:(
Alebo sa opýtať doktora? Co povie.

sasha10
4. apr 2022

@hana1906 zatiaľ necvicim, prechadzky mi robia dobre aj dlhsie, cítim potom viac enerie, a potom sa asi budem sústrediť viac na také uvolnovacie cvičenia, s dýchaním, pretahovanim chrbta aby nebolel, možno jednoduchá joga pre tehotné a hlavne chôdza... Rada som cvicila pred tehotenstvom, aj s ťažšími vahami ale teraz mi žiadne cvičenie nepasuje, aj ked nemam extra tazkosti a nevolnosti ale k môjmu tehotenstvu mi "pasuju" skor nejaké cviky na uvolnenie 🙂

beata_k
4. apr 2022

@hana1906 Tak urcite sa popytaj lekara. Viem, ze bicykel nie je vo vyssom stadiu vhodny kvoli moznemu padu. Ale su aj vynimky 😄
https://www.webnoviny.sk/foto-ministerka-z-nove...

A brusaky isto nie. Aby sa maternica mohla zvacsovat.

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petkasaurus
4. apr 2022

@hana1906 som v 24tt a necvicim, max prechádzky, aj to mavam home office a po nom sa mi uz nechce nic.. Pred tehotenstvom som cvicila, teraz ma stale pali zaha, predtym celkovo celodenné nevolnosti.. Aj sa citim vinne za to..

petamich
4. apr 2022

cvicila som s osobnym trenerom a aj tehotenske cvicenia neskor - neodporuca sa zacinat so sportom ak si to pred tym nerobila (co asi nebude tento pripad) a ak si cvicila mozes aj nadalej ale zvolnit, pri cviceni by nemal tep prekracovat nejaku hranicu (z hlavy neviem, google odpovie) a neodporucaju sa sporty, kde je vscsie riziko padu napr. bicykel, korcule, HIT kvoli tepu

v zasade ale plati pocuvat svoje telo a prisposobit vsetko aktualnemu stavu

petricka22
4. apr 2022

@hana1906 ja som chodila na spinning az kym mi brucho nevadilo, alebo aj normalne na bajku po vonku.

hana1906
autor
4. apr 2022

Žienky ďakujem
Cvičím dlhodobo aj keď stihla som nikdy nebola od mala a nie som ale pre môj lepší pocit...
Opytam sa Dr...čakám už 3.dieta....nečakane....
A bicykel hlavne stacionárny myslím i keď by som rada a deťmi a mužom išla aj do prírody 🙂 keď bude teplo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre