Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ďakujem, že ste ma odhovorili od interupcie

alice1995
27. apr 2016

Tak v tejto diskusii vám chcem všetkým poďakovať. Ešte par týždnou do zadu som premýšľala o tom ako potratiť. Bola som v šoku nakoľko som si nikdy nevedela predstaviť že práve ja niekedy budem mať dieťa. Nevedela som ako ho vychovať a ako správne zachádzať.Začali ste ma tu všetky kritizovať (ani sa nečudujem). Ale vďaka vašej kritike a nadávkam smerovaným na mňa som si uvedomila že to možno zvládnem. Niektore ste mi písali že vživote neprajete dieta takej osobe ako som ja. Zamyslela som sa nad tím všetkým a uvedomila si, že to malé vlastne zato nemože a že mate pravdu že som hlúpa ak vobec som dokazala len pomyslieť na niečo takéto. Nakoniec začiatkom 4 mesiaca som šla na gynekologiu a tám som prvý krat zbadala na monitore moje malé. Videla som ako sa tam mrví a naťahovalo ručičky a nožičky. Bolo to užastné bolo to roztomile. V ten okamžik som sa hneď druhy krat zamilovala. A teraz keď si len predstavím čo som chcela zrobiť sa až sama sebe hnusím. Milujem to male a každým dňom sa naňho teším viac a viac. Zanič na svete ho nedám. Budem sa snažiť byt pre neho/ pre ňu tou najlepšiou matkou akou sa len dá byť. A vám mamičky patri jedno obrovské ĎAKUJEM zato že ste mi otvorili oči. Za to ako tu viete aj pomocť a zároveň podporiť ste všetky super milujúce matky ! Ste užastne ešte raz ĎAKUJEM 🙂 🙂 🙂 ps: 3.5 sa dozviem čo to budé už sa neviem nato dočkať 🙂

dominika6
27. apr 2016

@alice1995
No vidis...keby sme tu neboli aj kriticke osobky prisla by si o zmysel zivota

len_henus
27. apr 2016

Radost citat taketo spravy 🙂

pupavka123
27. apr 2016

@alice1995 Nech sa ti dari,vela stastia prajem...uvidis,ked to male budes stiskat na hrudi,to sa neda ani opisat...este si vela krat zanadavas sama na seba,ake si mala myslienky,ale co uz,dolezite,ze si sa nakoniec rozhodla tak ako si sa rozhodla 🙂

januelik
27. apr 2016

krasne citanie,zelam vela stastnych chvil lebo tie naozaj budu;)

laura1804
27. apr 2016

Super, tesim sa a ked budes potrebovat pomoc, kludne sa ozvi 🙂

marika6
27. apr 2016

@alice1995 krásne, keby si potrebovala vecičky, čokoľvek ozvi sa kamoška zbiera veci A znovu distribuuje.

oculik
27. apr 2016

si super baba,a budes este suprovejsia mamina. 😉 ked uvidis ten maly uzlicek nazivo budes plakat stastim 🙂 🙂

januelik
27. apr 2016

ja sa tiez hlasim🙂ked bude treba aj ja pomozem

exskolla
27. apr 2016

Ďakuj sebe, za to že si sa správne, ale veľmi správne rozhodla. A potom ďakuj, za to, že môžeš prežiť to, čo niektoré nemôžu... Ďakuj za to že si matkou, a že budeš mať najväčší dar a zmysel života! A ja ďakujem Tebe, za správnu voľbu! 🙂

keira111
27. apr 2016

Krasne,tesim sa,mat babo je ta najuzasnejsia vec,uvidis,ked ho budes mat v naruci,vela stastia! 🙂

dionyzka
27. apr 2016

@alice1995 tesim sa s Tebou 🙂 a prajem len vsetko dobre.

misel0806
28. apr 2016

Spravne rozhodnutie,,, drzim palce tebe aj drobcekovy nech sa pekne vyvija a nech je zdravucky... Bude s teba dobra maminka... Tvoje dietatko bude tvoj zmysel zivota tvoj najvecssi dar😊

dobromila1111
28. apr 2016

Teším sa. Držím vám palce🙂

yogina987
28. apr 2016

@alice1995 pre svoje dieťa si tá najlepšia mama. Tak to malo byť a tak to aj je. Byť matkou je pre ženu tá najdôležitejšia vec v živote a dieťa je ten najkrajší dar a výzva. Držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂

gir
28. apr 2016

Ako sa vraví: "Pôrod je jediné rande na slepo, ktoré končí celoživotnou láskou". Veľa šťastia tebe aj bábätku 🙂

admin_vierka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stepanka274
28. apr 2016

@alice1995 tak titi sa prijemne cita, gratulujem aj ja a zelam vela zdravicka obom a nech presne s tymto postojom zvladas vsetjy strasti zivota, drz sa

alice1995
autor
28. apr 2016

Ďakujém veľmi pekne vám všetkým 🙂 🙂 🙂

jana_eyre
28. apr 2016

super, gratulujem!! 🙂 urcite budes skvela mama, drzim palce aby ste boli obaja zdravi a nech sa vam dari..

katka1981
28. apr 2016

@alice1995, si ma rozplakala kokos uplne. Pockaj co bude par dni po porode, to este len pocitis ten prilev lasky a endorfinov. To pride az casom.

marylynn
28. apr 2016

Tak to sa veľmi teším, že to dopadlo takto 🙂 Držím Vám palce, nech ste šťastná rodinka 🙂

rrybka
28. apr 2016

@alice1995 ahoj aj ja mozem prispiet vecickami nejakymi pripadne hocijaka rada ina sme tu vsetky aby sme pomohli.neboj sa zvladnes.matky vsetko zvladnu

emarekova
28. apr 2016

@alice1995 huraaaaaa 🙂 vela stastia a hlavne zdravia obom! Uzivaj si to,vsetko zvladnes 🙂

suve99
28. apr 2016

I ja sa pripájam a držím päste... Ja mám 3 deti a hoci ako pubiši niekedy vytočia mňa i muža do vývrtky sme radi, že ich máme.... 😉 😉
Uvidíš, celkom sa Ti zmení život i svet, máš dôvod sa tešiť na každý deň...

andreja13
28. apr 2016

jeeej to je velmi dobra sprava 🙂 myslim ze vsetky sa tesime s tebou. Dieta je velky dar. Prides na to ked budes to malinke stvorenie drzat v rukach a potom si este len povies, ze si rada ze si neurobila to co si mala v plane..

candii
28. apr 2016

Vsetko dobre prajem budes urcite tou najlepsou maminou pre svoje miminko a dufam ze budes priebezne informovat ako sa mate 🙂..

alice1995
autor
4. máj 2016

určite budem informovať no dovtedy ďaleko ale už viem že to bude malá Ninka 🙂 🙂

candii
4. máj 2016

@alice1995 jeeej dievcatkooo 🙂 gratulujem

alice1995
autor
4. máj 2016

@candii Ďakujem veľmi sa už na ňu tešíme 🙂 🙂 🙂 🙂

mimik0
4. máj 2016

@alice1995 gratulujem k rozhodnutiu aj k dievcatku 😊, nosis poklad pod srdcom a ona sa uz na teba tesi 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli