Ďakujem, že ste ma odhovorili od interupcie

alice1995
27. apr 2016

Tak v tejto diskusii vám chcem všetkým poďakovať. Ešte par týždnou do zadu som premýšľala o tom ako potratiť. Bola som v šoku nakoľko som si nikdy nevedela predstaviť že práve ja niekedy budem mať dieťa. Nevedela som ako ho vychovať a ako správne zachádzať.Začali ste ma tu všetky kritizovať (ani sa nečudujem). Ale vďaka vašej kritike a nadávkam smerovaným na mňa som si uvedomila že to možno zvládnem. Niektore ste mi písali že vživote neprajete dieta takej osobe ako som ja. Zamyslela som sa nad tím všetkým a uvedomila si, že to malé vlastne zato nemože a že mate pravdu že som hlúpa ak vobec som dokazala len pomyslieť na niečo takéto. Nakoniec začiatkom 4 mesiaca som šla na gynekologiu a tám som prvý krat zbadala na monitore moje malé. Videla som ako sa tam mrví a naťahovalo ručičky a nožičky. Bolo to užastné bolo to roztomile. V ten okamžik som sa hneď druhy krat zamilovala. A teraz keď si len predstavím čo som chcela zrobiť sa až sama sebe hnusím. Milujem to male a každým dňom sa naňho teším viac a viac. Zanič na svete ho nedám. Budem sa snažiť byt pre neho/ pre ňu tou najlepšiou matkou akou sa len dá byť. A vám mamičky patri jedno obrovské ĎAKUJEM zato že ste mi otvorili oči. Za to ako tu viete aj pomocť a zároveň podporiť ste všetky super milujúce matky ! Ste užastne ešte raz ĎAKUJEM 🙂 🙂 🙂 ps: 3.5 sa dozviem čo to budé už sa neviem nato dočkať 🙂

eliska1986
4. máj 2016

@alice1995 ahoj gratulujem,spravne si sa rozhodla.Drzim vam obonom dievcence palce.Si uzasna zienka a este lepsia bude z teba mamuska.

bibaryba
24. máj 2016

Teším sa a tebou super rozhodnutie nech ste zdravé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre