Do ktorého týždňa sa môže dať vyvolávačka?

smoulinka1988
28. jan 2014

PROSIM VAS DO KOLKEHO TYZDNA TEHOTENSTVA JE MOZNE DAT VYVOLAVACKU?Moj lekar ma dovolenku cize chcemm vediet ci to stihnem alebo bude nutne ist na potrat....som v cca 3 tyzdni...dakujem

zuuzika
28. jan 2014

ked si rozhodnuta ist na miniinterupciu tak snad nebudes cakat na dr kym sa vrati z dovolenky... chces nechat babo aby este podrastlo a potom ho az nechat zabit?????????? Vybav si ineho Dr.

smoulinka1988
autor
28. jan 2014

Aby som upresnila zdravotne dovody mi nedovoluju mat druhe dieta... :/

sisaha
28. jan 2014

@smoulinka1988 ked si uz tehotna, tak ziadna vyvolavacka ti nepomoze.. jedine interupcia

smoulinka1988
autor
28. jan 2014

Zuuzika....ak by to bolo mozne,vobec by som to neriesila takto...doteraz sme si davali pozor,a jeden jediny raz sme sli bez ochrany a hned....

smoulinka1988
autor
28. jan 2014

Sisaha....nevedela som.viem ze do urciteeeho casu sa kedysi dalo...aspon myslim

luba28
28. jan 2014

vyvolavacka nieje na prerusenie tehotenstva,..dava sa pri meskajucej menstruacii,.....

lubka1983
28. jan 2014

Ako moze vedet ze je v tretom tyzdni?ved len vo stvrtom ti vide pozitivny tehu test a to si dva tyzdne po oplodneni az v piatom tyzdni sa uhniezdi.v siestom zacina byt srdiecko.....podla mna by sa este nieco dalo robit,ale nie sme doktory takze neviem co.utekaj k dok.,co mas robit

smoulinka1988
autor
28. jan 2014

No ja to presne nevie...4jan.mi koncila menstruacia....7sme mali nehraneni sex...a teraz mi meska uz 4 den...ale mam priznaky menstruacie(bolestive prsia,chrbat atd)robila som si dva testi a najskor ze negativny a asi po 7minutach sa objavila este jedna jemne ruzova ciarka....viem ze sa bez lekara nepohnem,a viem ze vlastne ani nemam istotu ze som....no doteraz som nemala problemy s cyklom tak ma to vykolajilo...dakujem vam setkym

martinkatinka
28. jan 2014

@smoulinka1988 tu ti vyvolávačka ani tabletka PO nepomôže... ak nemôžeš mať zo zdravotných dôvodov ďalšie dieťa, potom je načase poriešiť antikoncepciu... momentálna situácia je taká, takže v tvojom prípade na pohotovosť, dať si zobrať krv, počkať na výsledky a uvidíš čo ti tam doktor povie, či je naozaj riziko, aby si mala ďalšie dieťa... možno ti povedia opak a ty budeš môcť to dieťa mať

mariankamk
28. jan 2014

@smoulinka1988 ja ti len napisem k "vyvolavacke", je to agolutin - progesteron, ten bud vyvola IBA menstruaciu alebo tehotenstvo naopak podpori, urcite nikdy nesluzila na potrat v rannom stadiu... gynekologovia totiz zvyknu pichat agolutin aj ako podporu udrzania tehotenstva... menstruaciu vyvola v pripade, ze nie je pritomne ziadne tehotentvo, iba je porucha v tvorbe hormonov - v tom pripade vyvola menstruciu zo nahleho spadu progesteronu...

smoulinka1988
autor
28. jan 2014

Dakujem za vsetky odpovede...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre