Dovolenka v treťom mesiaci tehotenstva
31. máj 2013
Ahojte, chcem sa opytat na nazor na dovolenku v tehu konkretne do Spanielska a to na konci 3.mesiaca.uz ste niektora letela v tehu?
Ahojte, chcem sa opytat na nazor na dovolenku v tehu konkretne do Spanielska a to na konci 3.mesiaca.uz ste niektora letela v tehu?
@siska765, treti mesiac je uplne v pohode ak nemas zdravotne problemy, vid clanok
http://lietajucakorytnacka.sk/na-letisku/3529-l...