Farbenie vlasov tehotenstve

marekdianka
31. jan 2013

Áno alebo nie? 😒

didi44
31. jan 2013

...neodporúčam, ale ak začnú po pôrode vypadávať, aspoň sa bude mať dotyčná mamička na čo vyhovárať...a určite bude na vine jej tehotenstvo... 😀 😀 😀

ballenka
31. jan 2013

Ja myslím že v pohode 🙂

zuzulica
31. jan 2013

@marekdianka sú farby čo nevadia a melír je tiež v pohode 🙂

zewa11
31. jan 2013

ja som si dávala farbiť,ako keby ani nie som tehotná.....

ludmilaka
31. jan 2013

Nuž, neviem, či tá foto je vaša, ak áno, tak sa mi zdá otázka čudná, ale možno je to nejaký prieskum....Takže prečo nie, farbenie áno. Mne sa akurát stalo, že som počas tehu prišla ku štyrom šedivým vlasom, takže tie mi chytilo svetlejšie. Ale inak si myslím, že to na bejby nemá nejaký negatívny vplyv.

marekdianka
autor
31. jan 2013

@ludmilaka nuz foto je moja ale tehotná je moja manželka 😝

ludmilaka
31. jan 2013

@marekdianka 😉 OK, nech si ženuška v pohode zafarbí, nejakou šetrnou, alebo u kaderníčky. Pokiaľ si tam nedá liter peroxidu....

lusia222
31. jan 2013

@marekdianka prvy trimester sa neodporuca ale inak vpohode 🙂

luciahromadkova
31. jan 2013

v pohode u kadernicky, šetrnejsim sposobom a farbou 😉

lenkab1984
31. jan 2013

Neodporucam, hlavne nie farbami z drogerie a nie ciernou alebo tmavohmedou. Pri prvom tehu ziadny problem teraz pri druhom som par dni pred vianocami skoncila na pohotovosti opuch tvare neuveritelna bolest svrbenie poviem vam ze mi nebolo vsetko jedno nie kvoli mne ale kvoli malemu.nemohli mi dat ani infuzie atd kvoli tehotenstvu aby malemu neublizili vdaka bohu po par dnoch zabral ditiaden a doteraz mam vycitky. Ak vygooglite obrazky alergicka reakcia na farbu na vlasy najde vam to fakt neuveritelne obrazky. tak nejak som vyzerala ja. @marekdianka

andrejka1983
31. jan 2013

ano,ja som si farbila a v pohode...ved to že si tehotná neznamená že sa nemôžeš o seba starať, napr. ak ti je vidiet sive vlásky, tak hadam 9 mesiacov nebudeš chodiť siva ako holub 😀 ...alebo ak chceš len tak zmeniť farbu, stýl...nech sa páči, nie si chorá, si len tehotná 😉

monikajaco
31. jan 2013

no tebe uz nepomoze ani svetena voda na vlasy nieto este farba 😀 haha

cerez
31. jan 2013

Môže sa. No mne farba počas tehu vôbec nechytala.

tatinka
31. jan 2013

@marekdianka farbit sa v prvom trimes,neodporuca, som kadernicka a ja osobne by som si nedala na zaciatku tehu farbit vlasy, ak uz zenuska chce farbit tak radsej dat farby na prirodnej baze ktore su bez peroxidov,amoniakov, alebo dat len farebne tuzidlo ktore sice nevydrzi dlho ale zas neskodi tak ako klasicke farby kde idu 6 az 12 % tne peroxidy, pripadne nech si da radsej melir, tam sice tiez ide 12% peroxid ale melir sa nedava priamo na kozu a bali sa do igelitu alebo alobalu takze aj ten smrad z toho je ako tak zmierneny,,,
napisem preco sa neopdporuca farbit prvy trimester : jednak ta farba nemusi chytit, jednak ide priamo na kozu a aj ked mamicka pouzije znacku farby ktoru ma uz overenu ze je pre nu dobra tak vzhladom na zmeny hormonov v tehu moze zareagovat alergickou reakciou, dlasia vec je ze prve tri mesiace sa robi zakladny vyvoj babatka, vsetko sa mu zacne tvorit a pre jeho vyvoj je toto obdobie najdolezitejsie, a ked sa da zena nafarbit moze mat alergicku reakciu ako som uz pisala a ide aj o to ze dicha tie peroxidy a to pre vyvoj babatka nie je prospesne,,,
vela zien sa sice nafarbit da a su ok,ale su aj take co zle zareaguju ako lenkab a moze to dopadnut aj horsie ,,takze farbu pocas tehu davat co najmenej 🙂najlepsie vobec,alebo teda radsej az po prvom trim.

ziarcankaa
2. feb 2013

@monikajaco myslím, ze si komentovala odveci... moj manzel sa pytal, ci sa mozem farbit v tehotenstve, ty si mala napisat ano/nie... a nie komentovat nevkusne jeho vzhlad...

monikajaco
2. feb 2013

@ziarcankaa tak som si myslela ze si typ cloveka co sa nad tym pousmeje preto aj taky smailik ...

lienka1701
20. feb 2013

vraj sa to neodporúča...ja som mala pred tehu ekzém vo vlasoch tak som to neriskovala aj ked je už vyliečený...náhodou aby som nedostala nejakú reakciu...bo vraj potom je to horšie ked dostaneš alergickú reakciu... 🙂

renca55
4. mar 2013

a tie ktoré sú bez amoniakov? aj tie sú tak isto skodlivé? 😖 ja som len v 6tt.

monikajaco
28. apr 2013

@renca55 ziadne niesu skodlive ... niesme predsa v 17 storoci .. poculi _citali ste niekedy niekde o tom zeby to skodilo ? same dohady ani neviem koho alebo od koho .. ak by to skodilo tak by vsetky zeny isli rodit s 10 cm odrastom na hlave .. ja som kadernicka a chodi sa kumne cesat kopec lekarok a aj v tehotenstve sa davaju pravidelne kazdy mesiac farbit .. a nemyslim si ze keby mali pocit ze farby skodia tak ze by si dali nieco take na hlavu a vedome ublizili svojmu nenarodenemu dietatu ...tak asi tolko..

renca55
29. apr 2013

@monikajaco dakujem za radu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre