Čo si myslíte o farbení vlasov v tehotenstve?

lenuska200_22
19. máj 2012

Som uz skoro v 16 tyzdni ale aj tak mam obavy... a bojim sa ....

lumarque
19. máj 2012

@lenuska200_22
no ja si pre istotu nefarbim( tiez sa bojim 45 minut inhalovat ten cpavkovy smrad z farby), ale uz by bolo treba. Mozno skusim prirodnu hennu, ale velmi sa mi do toho nechce lebo to treba mat na hlave aspon 3 hod...

mirkakab
19. máj 2012

ahoj, nie som za to, ale tiež som si v tehotenstve raz zafarbila.

lenuska200_22
autor
19. máj 2012

a v akom tyzdni az sa mozem opytat?

31majka12
19. máj 2012

preco nevyskusate hennu ...je to prirodna farba...dam link?
ja som si ju dala ked som bola vo stvrtom mesiaci 🙂

jurkovamiluska
19. máj 2012

mne kadernicka povedala, ze to su len povery, ze sa nemusim bat,

alenka600
19. máj 2012

@lenuska200_22 Nemas sa coho obavat, uplne kludne chod do toho. Preco by si mala inhalovat? Pekne si vyvetraj ak Ta to znepokojuje. Ak nemas dobre odvetranu kupelnu, zafarbi si v kuchyni, ale fakt kludne mozes.
Ja som henu skusala a velmi velmi slabo mi chytila a to mam tmavo blond vlasy....

tomika
19. máj 2012

ja si farbym každy mesiac-musim lebo mám velmi šedivé ☹ 😢 ,na stredne hnedu.A aj v druhom tehu som si farbyla-vtedy tak každé 3 mesiace..To neuškodi,iba ten smrad,ale dá sa vetrať je dobré počasie..

gubcikova
19. máj 2012

ked sa bojíš chod ku kaderníčke.oni vedia čo je najlepšie a ja som si farbila doma hlavu 2 krát počas tehu a vždy farbu bez amoniaku

anjelicek26
19. máj 2012

Kadernicke povedz, nech poriadne otvori okno, to je asi tak vsetko. Cez pokozku sa ti do krvneho obehu nic nevstrebava, toho sa netreba bat.

1ivanka1
19. máj 2012

tiež som sa toho bála, ale nakoniec som na melír išla, pýtala som sa na to kaderníčky, tá mi to pekne vysvetlila a bolo po obavách...dnes sú tie farby už ozaj šetrnejšie ako kedysi, že sa nemám ničoho báť, že skôr toho, že mi to chytne inak ako kedysi 🙂 🙂 ale teda chytlo mi to ako vždy 🙂 🙂

lauricka
19. máj 2012

@lenuska200_22 ak si potrebujes farbit, tak si nafarbi, nemyslim, ze by to vadilo

kvetinka211
19. máj 2012

@lenuska200_22 ja som si radsej nefarbila, lebo by som potom musela kazdy mesiac .... a predsalen sa clovek nadycha trochu farby a nieco prejde aj cez pokozku .. nemalo by to byt kriticke, ale naco pridavat dalsie skodliviny ked ich je aj tak dost ... Skus pripadne melir, tam to nejde priamo na pokozku, dostane sa do teba menej skodlivin. Pri tretom dietati ale uz mozno budem farbit, lebo budem uz urcite sediva 😉

bibio
19. máj 2012

Farbila som si pravidelne, nič sa nestalo.

kvietocek7
19. máj 2012

uplna pohodicka nic sa nestalo, len skoda ze si ich musim farbit 😅 , len tak z rozmaru by som to urcite nechala tak zbytocna otrava

31majka12
20. máj 2012

@alenka600 a aku hennu si skusala..tie co predavaju v obchodoch?
to su o nicom...
ale ja mam pravu francuzsku a ta je dobra

kokorunecka
20. máj 2012

V tehotenstve sa vlasy môžu farbiť. NIKDY nebolo dokázané, že by farba mala vplyv na plod.

monyccka
20. máj 2012

@31majka12 a mozes dat link? dakujem 🙂

lucinocka
20. máj 2012

@lenuska200_22 nefarbim , necham odrast, mam pocit ze by mi nechytila farba, raz som farbila pred MS a nic, ostali mi vlasy flakate a na moju hrivu idu 3 farby, tak zbytocne vyhodene peniazky🙂

moniciak
20. máj 2012

@kokorunecka Asi tak 🙂 nechápem že sa to tu ešte rieši veď tú farbu nezješ a nefarbíš si 3x do týždňa po ďalšie tehotenstvo je normálny stav nefajči nepi nedroguj nerob nejaké extrémne športové úkony a je to v pohode 🙂

bettypo
20. máj 2012

Ja by som sa farby bez amoniaku až tak nebála. Farby sanotint., ktoré dajú sa kúpiť v lekárni aj na nete kryjú aj šedivé vlasy a sú veľmi šetrné

monyccka
20. máj 2012

@31majka12 dakujem 🙂

sissy27
20. máj 2012

@lenuska200_22 a čoho sa bojíš prosím ťa? je to farbenie vlasov, nie operácia v narkóze 😀 jediné, čo ti hrozí, že vplyvom hormonálnych zmien ti farba chytí intenzívnejšie / slabšie - treba vyskúšať na nejakom prameni vlasov, ktorý prípadne schováš... Ja som bola počas tehu na melír asi 3-4x a jakživ mi tak dobre nechytil ako vtedy 😉 dieťa sa mi narodilo zdravé a vlasaté, žiadne komplikácie nenastali 😎 akurát s hennou (ako ti tu poniektoré radili) by som veľmi neexperimentovala - kamoška tiež mala pocit, že v tehu bude lepšia henna, ale na zeleno to podľa mňa nechcela (áno, vplyvom hormónov jej henna chytila na zeleno) 😝 a teprva prášila ku kaderníčke....

petrouchka
20. máj 2012

Mne kadernicka farbila vlasy na svadbu, ale mala som len tu vymyvatelnu farbu, co vydrzi 24 mesiacov. Kadernicka hovorila, ze to nie je vobec problem.

petrouchka
20. máj 2012

chcela som napisat 24 umyti 😀

lola77
20. máj 2012

Ja som počas tehu bola u kaderníčky, potom som si farbila vlasy doma a teraz sa ešte pred pôrodom tiež chystám ku kaderníčke. Sú aj farby bez amoniaku, nepáchnu a sú dobré.

chovancova27
20. máj 2012

Ja som si počas tehu nefarbila - len tak pre istotu... lebo keby čos, potom by som si to vyčítala... resp. raz som si nafarbila s tou farbou Mousse bez amoniaku, ale to bol len šampon...

latvia
20. máj 2012

ja som si farbila, malemu nic nie je, farbu som nejedla ale davala na vlasy 😉 a cpavok som nedychala, kedze som sa pohybovala po naneseni farby vo vetranej miestnosti alebo som bola na balkone

lussy23
20. máj 2012

ja to nechápem. Veď ako môže farba ubližiť bábu? veď sa to dáva na hlavu a neje sa to? prečo to škodí? Ja si nikdy vlasy nebudem farbiť, len ma to zaujíma, prečo to škodí.

lenka0283
20. máj 2012

dieta este nieje na svete a my maminky to uz prehaname....este som nepocula ze by sa babatku nejako ublizilo farbou na vlasy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre