Farbenie vlasov v 10. týždni

nikol148
20. sep 2017

Ahojte žienky , chcela by som sa Vas opytat ako je to s farbenim vlasov pocas tehotenstva. Ci sa moze alebo sa to neodporuca. Ja si vlasy farbim raz za 3 mesiace na cierno. Som v 10 tyzdni ale od zaciatku tehotenstva som sa nefarbila

takaakoty
20. sep 2017

Farbila som sa. Snazila som sa nie tak.casto ako.bezne, ale 2-3 krat pocas tehotenstva som sa nafarbila. A poznam kopu zien ktore si este gelove nechty lepia, umele mihalnice atd....nehovorim ze to je ziaduce pocas tehotenstva, ale v zdravej miere to neuskodi.

nikol148
autor
20. sep 2017

Ďakujem za odpoveď🙂 No gelove nechty som nevynechala na tie chodim stale🙂 snad by to nemal byt problem

zdenkatv3
20. sep 2017

Nemusis sa toho vzdat uplne ale asi bude lepsie ked to trosku obmedzis 🙂 Ja by som to dala tak ako ako pisala takaakoty, ze 2-3 za tehotenstvo 🙂

marion09
20. sep 2017

jednoznacne to treba obmedzit

libawet
20. sep 2017

@nikol148 radšej v tomto čase používaj prírodné farby bez amoniaku, síce toľko nevydržia, no sú zdravšie.

gelory
20. sep 2017

Nestačila by ti henna? To je čisto prírodná farba 🙂 Oni tuším úplne čiernu nerobia ale aspoň na nejaké vytónovanie by to stačiť mohlo

krokodil13
20. sep 2017

ahoj. ja mam 3 deti a chodim sa farbit tak raz za 2 mesiace ku kadernicke na blond. farbit som sa nechavala aj pocas tehotenstiev. deti su zdrave. neviem o vyskumoch ktore by toto riesili.

pelian
21. sep 2017

Podľa mňa keď si ich farbíš každé tri mesiace, to máš tak trikrát za tehotenstvo, to je úplne v pohodičke 🙂

wind123
21. sep 2017

Farbim vlasy u kadernicky na cerveno...kazdych 6 tyzdnov.... rovnako tak som to robila aj v tehotenstve...a prezili sme to😀

katkakovac
21. sep 2017

Ja som farbila 2 tehotenstva kazde 4tyzdne a nic sa nestalo. Akurat dcera je risava, ale to je genetika😉 Mne vadil smrad klasickych farieb, tak som presla na tie na olejovej baze. A na konci tehotenstva som si davala farbit kamoske, uz som sa pri umyvani nezohla cez pupok do vane.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre