Farbenie vlasov v 36 týždni

lenula57
10. mar 2013

Ahojte,
Prosím vás chcela by som počuť vaše názory alebo skúsenosti s farbením vlasov počas tehu...ďakujem vopred 🙂 ..

zeytin
10. mar 2013

Nemám skúsenosť, ja som sa radšej nefarbila 🙂 ale na tvojom mieste by som si dala namiesto farby color touch... je menej skodlivy na vlasy. Ja ho pouzivam stale a je to super. Vydrzi tak 3 mesiace bez odrastania koncekov 🙂

lenula57
autor
10. mar 2013

@zeytin Aha ďakujem mne zase kaderníčka hovorila že to nevadí ale že najlepšia by bola bez amoniaku 🙂..

lily14
10. mar 2013

mne gynekolog vravel,ze nemam farbit..

rubinka
10. mar 2013

@lenula57 - ja som si zafarbila asi 3x naposledy pred mesiacom s farbou bez amoniaku volala sa Casting blonde ci tak nejako.

zeytin
10. mar 2013

@lenula57 A potrebujes sa zafarbit? Nepockas uz po porode?

lenula57
autor
10. mar 2013

@rubinka hej a nič sa nestalo? 🙂..

@zeytin *Hej lebo polku hlavy mám červenu a polku hnedu :/..a vizerá to strašne lebo to nevyzerá ako vyrastanie ale jako nepodarené nafarbenie..

sisi1503
10. mar 2013

@lenula57 ja som sa farbila cele tehotenstvo normalnou paletkou a aj tyzden pred porodom som sa farbila....a ziadny problem...

olalka
10. mar 2013

zrovna včera som si zafarbila, som 36 tt 🙂 nech sa tomu drobcovi páčim, keď vykukne na svet 😉
a farbila som celé tehotenstvo, inak by som bola úplne sivá ☹

minicko
10. mar 2013

ja tiez farbim..

ballenka
10. mar 2013

aj ja si farbim som 37🙂 doteraz kazde 5-7 tyzdnov som inak sediva jak mys !

niqus89
10. mar 2013

ja som v 35tt..a od začiatku teh.si farbím asi každý druhý mesiac, ale len z farbou kt.je bez amoniaku...ja som používala Casting.......

pingu1
10. mar 2013

prave som sa nafarbila

lenula57
autor
10. mar 2013

čiže je to všetko v poriadku 😀..som saobavala ale je tu vela pozitivnych správ ako negatívnych 🙂

achesa
10. mar 2013

moja kaderníčka sa vyjadrila, že jej svedomie nedovolí mi zafarbiť, keď som sa pýtala na melír, povedala, že iba cez čiapku povyťahuje pramienky, aby sa nijaká farba nedostala na kožu.

kokorunecka
10. mar 2013

Vedecky nebolo dokázané, že by farbenie vlasov malo akýkoľvek vplyv na vývin plodu..

katyd
10. mar 2013

Farbenie farbou Henna je úplne prírodné farbenie, ktoré praktizujem od tehotenských čias 🙂. Farbu majú v DM drogérii a nebudeš musieť rozmýšľať, či áno, či nie 🙂

katia7
11. mar 2013

@lenula57 ja myslim ze bezamoniakovu farbu mozes je ich uz dost v obchodoch 😉 ja som sa sporadicky pri prvych dvoch zafarbila, jedine teraz sa nefarbim vobec ale ja som zas rada ze mi aspon vyrastli moje vlasy a mala som len o nieco tmavsi odtien svojej farby tak to zas nebola taka tragedia 🙂

matozazzo
11. mar 2013

mne kadernicka vravela, ze prve 3m a posledny mesiac sa farbenie nedoporucuje... Nie je preukazane, ze skodi, ale ani sa netestovali tehotne zeny, preto to nemozno vylucit... A pocas tehotenstva farby bez amoniaku, davala som si nie farbu ale sampon, vydrzal kratsie, ale bolo to mensie zlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre